Author Topic: Mistrzostwa Świata - Holandia  (Read 22390 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blazej_Bdg

• Cpt.
Re: Mistrzostwa Świata - Holandia
« Reply #165 on: 17 July 2012, 16:01:46 »
Fajnie było znowu Was spotkać. O turnieju nie będę dużo pisał bo organizacja była beznadziejna, a My graliśmy na bardzo słabym poziomie. Za rok będzie lepiej! Do zobaczenia we Wrocławiu :)

Offline Torpedo

• PRO
  • **
« Reply #166 on: 17 July 2012, 17:27:56 »
panowie, dzięki za wspólnie przeżywane emocje - większość z nas zawaliła sprawę w tym roku, pozostaje mieć nadzieję, że przy następnej okazji będziemy wracać w lepszych nastrojach. za rzadko pojawiam się na forum i nie wiedziałem nic o specjalnych koszulkach, na następne mistrzostwa postaram się pamiętać, głupio było być jedynym polakiem bez czerwonego t-shirta! dzięki za wsparcie w meczach.

jeśli chodzi o personalne uwagi, to Foka - gratulacje za meczyki z Playavelim, ale jak jeszcze kiedyś w przyszłości będziesz miał "przeczucia" przed meczem, to wszyscy powinniśmy ci nakopać do tyłka! to samo tyczy się Błażeja, mieliście obaj potencjał na amigowy finał, ale chyba za wcześnie świętowaliście. mimo wszystko świetny występ i dobry pokaz siły wielu meczach.

Lobo (i ekipa towarzysząca) - dzięki za wspólną podróż, trochę za dużo Kazika Staszewskiego i za mało McDonalda ;) następnym razem przydałoby się zabrać trochę więcej muzyki! co do turnieju, no cóż - przynajmniej karne z Bombem przejdą do historii swosa. następnym razem będzie lepiej. a, no i niektórym przydałoby się trochę doświadczenia przemytniczego :)

Kuba, Bobbie - miło było bliżej poznać, turniejowe niepowodzenia pomijam, powodzenia w sprawach osobistych, zawodowych i edukacyjnych! (szkoda, Kuba, że nie udało się rozegrać przedwczesnego finału na xboxie)

Dżem - pech, pech, bo zamiast jak Ali kombinować w turnieju amigowym to go po prostu najzwyczajniej w świecie ograłeś, musimy następnym razem lepiej to wszystko rozegrać taktycznie ;)

Dior - dzięki za egzystencjalne rozmowy w piątek, zmieniłem trochę zdanie po weekendzie i na pewno się jeszcze zobaczymy. Primo - do dziś się śmieję z dowcipu o Paiderze i kanapce :D

Sanek, zajebisty oldschoolowy styl, bez tych głupich główek. powodzenia w Holandii.

X-flea, nie mieliśmy w sumie okazji pogadać, bo cały czas zapominałem twojej ksywy, dzięki za meczyk w pucharze polski na emigracji.

trzymajcie się wszyscy, do następnego razu.

Offline xflea

• Mr. Friendly League
  • SWOS Legend
  • hard rockin' amigo
« Reply #167 on: 17 July 2012, 20:48:54 »
Jeśli chodzi o organizację (głównie o żarcie, bo sama miejscówka mi się podobała - może dlatego, że się załapałem na jedynkę?) - to taki obrazek mówi wszystko: napoje (i to nie tylko piwo) kończą się praktycznie po PeCecie, a na koniec zalega dziesięć worków cebuli :) a propos: Lobo podziękuj bratu i kumplowi, że nas uratowali w zakresie artykułów pierwszej potrzeby... Chyba jednak psipsiak za dużo chciał zrobić sam i nie do końca mu wyszło... Co do organizacji sprzętowej to od początku było wiadomo (i pisano o tym na forum), że będą liczyć na pomoc z zewnątrz... Jeśli spojrzeć na czas ukończenia obu turniejów to nie wyszło najgorzej. A na XBOXie w ogóle spokój bo ktoś skasował SWOSa z konsoli i się nie dało grać, LOL

Super, że zebrała się taka duża ekipa z Polski, bo na początku się zapowiadało marnie... Następne SensiDays pewnie na Węgrzech... jeśli Madziarzy nie przekonają do swojej kandydatury (a coś mi się widzi że po Almelo może być większa nieufność) to pewnie cały ten bałagan wyląduje u nas albo u Niemców.

Samo granie - wyniki jakie są to każdy widzi. Ja na Amidze zaraz po grupie trafiłem na Fokę i tu musi być oficjalny protest :D Dior tym razem więcej bramek zdobytych niż punktów - musisz się na coś zdecydować: albo jedno albo drugie :P W konkurencji "nikt tu za pajaca robić nie będzie" zdecydowanie wygrywa Primo ze swoim zbiorem wariacji na temat właściciela pewnego swetra!!! - "Narożnik Marina rzucił sweter" to mnie rozwaliło.

Fajnie było się znowu spotkać.

Offline Foka

• SWOS Legend
« Reply #168 on: 17 July 2012, 21:21:37 »
Michale mam bardzo potwierdzone informacje, że na Węgry nie będziemy jechać. Wygląda na to, że turniej wróci do Niemiec. Mnie osobiście to bardzo cieszy.

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
  • i found my SWOS Holy Graal
« Reply #169 on: 18 July 2012, 18:48:31 »
Panowie, kurwa, co ja się będę rozpisywał. Jesteście najlepszą ekipą świata po prostu. Jeździłbym na zloty, choćbyśmy mieli napierdalać w tetrisa razem :)
Może akurat w trakcie tego turnieju brakowało mi trochę zwykłego entuzjazmu i tak się snułem, ale nie zmienia to faktu, że bawiłem się świetnie. Super było poczuć znowu dreszczyk sensiblowych emocji, pouprawiać klasyczną szyderę, napić się razem, pograć, pogadać, zjeść kilogram cebuli z ziemniakami itd. itp. W przsyszłym roku widzimy się w tym samym gronie albo w większym. A po drodze może się skręci coś we Wro - byłoby bajecznie!
Flejach  specjalne podziękowania za wspólną podróż. Torpedo - za nice chat on friday, Lobo za zawrócenie mnie na właściwe tory (nie pamiętam dokłądnie, chyba Prima zapytałem "gdzie jest moja woda", na to Lobo z browarem w ręku "w wodzie to się ryby pierd...ą" hehehe), Foka - za piękną pieśń, która podnosiła na duchu :D Dżemik - za to, że wreszcie pokazałeś styl na Amidze - za rok medal ma być! Błażek j - za wyłączenie czajnika, hyhyhyhy.
Panowie wszystkim Wam z całego serca dziękuję za super wyjazd!
Do zobaczyska!
Be sensible!

Offline Foka

• SWOS Legend
« Reply #170 on: 18 July 2012, 18:51:11 »
Cieszą mnie Twoje słowa bo właśnie z Dzemem w drodze powrotnej rozmawialiśmy, że jakiś wygaszony byłeś i miałem obawy, że może już nie czujesz "tego". Cieszy, że tak nie jest. Widzimy się!

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
  • i found my SWOS Holy Graal
« Reply #171 on: 18 July 2012, 21:10:27 »
Nie, absolutnie. Rzeczywiście trochę byłem wycofany, ale to nie ma związku ze swosem (z wyjazdem, z ekipą z zaangażowaniem itd). Po prostu taki moment akurat niefortunny, miałem sporo spraw do przemyślenia. Tak, czy inaczej było zajebiście. Oby do jak najszybszego zobaczyska ;)
Be sensible!

Offline Foka

• SWOS Legend
« Reply #172 on: 19 July 2012, 23:49:30 »
Panowie Wy wiedzieliście, że Kulej zmarł? Pytam bo dziś czytam, że w piątek pogrzeb i mówię sobie legenda polskiego boksu, a nawet nie było informacji, kiedy umarł. A czytam, że zmarł w piątek, jak jechaliśmy do Almeo dlatego mi to umknęło. Nie ma, jak odciąć się od świata.