Author Topic: Twój ,,pierwszy raz" z Sensible Soccer....  (Read 4827 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lobo

• FEETAL'S GIZZZZZZ
  • Management
  • SWOS Legend
  • YNWA
Re: Twój ,,pierwszy raz" z Sensible Soccer....
« Reply #15 on: 22 May 2009, 22:10:24 »
W zwiazku z powyzszym podswiadomie nie uznaje jej wiec za pierwszego SWOSa. ;)

"IT'S NOT ABOUT THE LONG BALL OR THE SHORT BALL. IT'S ABOUT THE RIGHT BALL."

SIR BOB PAISLEY

Offline Czarlie

• Cpt.
« Reply #16 on: 01 June 2009, 10:15:21 »
To są tacy ludzie, którzy pierwszy raz grali w swosa w erze pc?
Przyznam się, że na amidze nigdy nie grałem w swosa ;) Pierwszy raz zagrałem w wersje PC, grałem przez kilka lat prawie co dzień. Potem miałem przerwę jakiś rok. W końcu znalazłem się tutaj ;)

Offline ValdeIsre

• RES
  • *
  • POKÓJ LUDZIOM DOBREJ WOLI !ZŁEJ WOLI LUDZIOM WOJNA
« Reply #17 on: 28 December 2010, 13:24:32 »
Moj pierwszy kontakt ze swosem był u przyjaciela który posiadał wypasiony w mega szybki procesor z giga pamiecia amige
. Pierwszy raz zagralem i sie delikatnie rozczarowałem, piłka sie nie kleiła pomimo wszelkich chęci jej kontroli uciekała
to na lewo to pod nogi przeciwnika a każdy strzał kończył sie na  trubunach lub omijal bramke szerokim lukiem
po paru minutach gry stwierdzilem by wylanczyl ten szajs i zapuscił legendarnego prechistoryka , w ktora z obłąkana radoscia grałem u niego az do (jak na tamte czasy )
poźnej godziny! Po powrocie do chaty walnąłem sie spać a rano zapodałem mego ukochanego comodre 64
ustaiwłem głowice i zapuscilem microprocesocer wybrałem zespół oman i z wielkim trudem pjołem sie na szczyt gdzie czekala na mnie brazyliai która ku chwale ojczyznie pokonałem!
Kilka miesiecy później sie połamałem a za odszkodowanie kopiłem od  w/w zioma amige 600 z wieloma grami posród których znajdował sie swos! No i tak to sie zaczeło!

« Last Edit: 28 December 2010, 13:26:18 by ValdeIsre »
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach!

Kiedyś wierzyli, że ziemia jest płaska :D