Author Topic: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. június  (Read 12737 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Abelxavier

• Cpt.
  • "Pracitce do the master!"
Köszi Dimet.

Tök jól nyomják a skacok a videón:)
Fejlesztem a face oldalt...
Most már van képem hozzá :D

Ãœdv!

Offline Abelxavier

• Cpt.
  • "Pracitce do the master!"
Ãœdv mindenkinek!

Társadalmi célú hirdetés: Mi legyen a Facebook-os sensible oldal neve?
Minél ütősebb kellene :)
Kérem az ötleteket, Köszi.

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
A lényeg, hogy minél többen ráleljenek/ráismerjenek.

- Legyen benne, hogy Sensible Soccer (esetleg az is, hogy SWOS, de a Sensible S. talán ismertebb volt annó)
- Legyen benne, hogy magyar, akár a Magyar szó, akár egy bármilyen magyar nyelvű szó révén.

Néhány pl.

Magyar Sensible Soccer rajongói oldal
Sensible Soccert szeretők
Akik régen (vagy még most is) játszanak a Sensible Soccerrel
Ha szeret(t)ed a Sensible Soccert
stb.

Azt kell kiválasztani, amelyik a legjobb. Mi AX-szerl ötleteltünk, Hawkz, Bromberg, Szesz, valaki mondjon egy rövid véleményt, ne itt akadjunk el :)
« Last Edit: 23 June 2011, 14:08:43 by dimetrodon »

Offline bromberg

• Cpt.
Hát én alapvetően konzervatív módon az egyszerű Magyar Sensible Soccer rajongói oldalt választanám, legyen rövid és lényegre törő. :-)

(porcupint is elkaptam az asl2ben ;-) )

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Az elsővel könnyen és a másodikkal méginkább egyet tudok érteni! :D

Offline bromberg

• Cpt.
Ma a ligakupára én csak 9 körül tudok jönni.

Offline bromberg

• Cpt.
Hey, Dimet! Most látom, hogy issf-cup negyeddöntőt játszunk egymás ellen! Nagy eredmény mindkettőnknek.
Ma este nyomjuk le a ligakupa után, ha neked is jó, ha nem, akkor vasárnap tudok még játszani 27-ig.

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Uh! Ez állat. Így biztos lesz magyar továbbjutó!!!

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Elkészítettem egy videósorozatot, ahol kommentálva bemutatom, hogy hogyan kell a neten játszani. Még tervezek folytatást, de ami már megvan, az elég az alapokhoz. Az egyik részen rossz a hang, de az elhangzik máskor is. Ha új tag adódik, akkor dobjátok neki a linket!

http://www.youtube.com/playlist?p=PL8BF603FB6460686D

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Megkaptátok az SRNeket a Lk-ért. Hihetetlen, hogy két magyar van a top10-ben (Hawkz 500 tétmeccsel! ez sem gyakori.) Egyébként a 20-ban meg 3, nem rossz az sem.

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
A nyár valakinek több munkát hoz, de talán lesz pihenőidő is. Ezt kihasználva megpróbálok egy (utolsó) kezdeményezést tenni, hogy a valaha érdeklődő, de idő hiányában elmaradó barátainkat reaktiváljam. Ezért a köv. levelet küldtem ki Dinnyének, Davkasnak, Apetournak, sőt írok Koolnak is.

Sziasztok!

Az utóbbi hónapokban sajnos ritkábban játszottunk online Sennsible Soccert, leginkább egyáltalán nem. Ennek ezer oka lehet. :)

Mindenesetre, ha azért nem játszottatok, mert nem volt időtök, akkor most itt egy kisebb lehetőség!

A nyári VB és szabik miatt a következő szezon kétszer lassabb lesz, azaz 2 hónapos, mind nemzetközi, mind hazai szinten, így pl. az NB1-es meccsek lejátszására is ott a teljes július-augusztus.

Tehát, ha eddig az idő volt a korlát, akkor itt az idő csatlakozni!

Egyébként pedig, ha bármi kérdés, kérés, ötlet van, ami mentén gyakrabban játszhatunk, más időbeosztás, rendszer stb. akkor örömmel fogadjuk!

Szeszesek, neked volt 1 v. 2 haverod. Szuszika néven pl. talán? Írj neki, ezt vagy sajátot.
Bromberg, neked is sokszor volt szó a haverodról, Moriath (ha jól rémlik a neve). Te is tehetsz egy próbát!
AX, és mindenki gondolja még végig!

A videók jól jöhetnek a tech. gondok kapcsán.

Egyébként én ezennel felhagytam - majd 1 év után - a fenti pacákok rendszeres izgatásával. Ha jönnek, akkor persze nagyon fogok örülni, de nem fogom őket támadni ezzel. :)

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Bromberg! Az ASL2-es topikban Pedrito a téma. Szerintem korrekt lenne leírni, ami nálad történt!

Offline bromberg

• Cpt.
Szerintem ez még semmi, nem akar játszani.
Moraith-ot többször kérdeztem, sajnos nem jön,

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Azért nagyon "fura" választ adott most is. Szóval én leírnám. De persze, ahogy érzed.

Offline szeszesek

• Cpt.
Sziasztok. Rákérdezek. Az új beregisztrálók jelentkeztek vissza. A knix15 biztos a hattrick.orgró jött be de nem tudom hogy ezzel ki is fújt e vagy segítségre vár.
Én most csumára el leszek havazva de mindent megteszek. Lehet amott írok neki ha kell segítek is.

Hajrá Magyarok!  Most épp 22.27 van és reggel 6 ig húzom az igát :(

sziasztok