Author Topic: Élő bajnokság 2011  (Read 18222 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Re: Élő bajnokság 2011
« Reply #75 on: 01 December 2011, 11:40:13 »
Nov. vége szerintem túl közel van az ünnepekhez, sokan nem jönnének. Korábbit javaslok!

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
« Reply #76 on: 02 December 2011, 22:27:47 »
A small gallery from the event. (If you bring the mouse cursor over the picture, you can see a very short description about the picture.)
https://www.dropbox.com/gallery/51168233/1/Magyar_Bajnoks%C3%A1g_2011?h=ceb07a#/

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
« Reply #77 on: 04 December 2011, 22:51:38 »
A nice MTK win with a goal by A. Goszonyi at the end:
http://www.youtube.com/v/q3NeC6zqf-k

Offline szeszesek

• Cpt.
« Reply #78 on: 05 December 2011, 20:05:28 »
Sziasztok!

Végre le tudok ülni a gép elé úgy hogy sehova sem kell rohanni.

Hihetetlen!!!

Emlékszem arra az időkre amikor még a két haverommal kentük.
Kb 18-19 évesek lehettünk. Mindhárman fociztunk.Én meg a legjobb combim egy csapatba kentük Tiszaszigeten. Péntek volt és menni kellett (volna edzésre). Mivel jól nevelt fiúk voltunk minden edzésen ott voltunk de ezt a sorozatot a Sensible Soccer miatt megszakítottuk
Vonalas telefonról J felhívtuk a mindenest Ferenci Ferit  (ő vitt ki minket Szigetbe)

Én – Szia Feri!Ma nem tudunk menni.
Feri – Miért? Van valami baj?
Én – Nincs de ma nem megyünk. Jó?
Feri – Mi az hogy nem jöttök? Megyek értetek.
Én – Most ez kihagynánk. Mindegyiken ott voltunk. Most nem megyünk (nem mertem elmondani az okát) J
Feri – Ne csináljátok fiúk!
Én – Ne haragudj ,de ma nem megyünk.. Hétfőn ott leszünk. Tényleg.
Feri – Jól van,bár nem értem  mi ez. Sziasztok.
Én – Szia.

És lerakta.   LERAKTA!  Jóóóóóóóóóóóóó  Péntek 15 óra és késő estig kenhetjük.
Mivel a másik haver a Szeged ifibe védett ő már előtte beadagolta Tóth Győző bának hogy pénteken jön a matektanár hozzá így nem tud menni. Rengeteg időnk van játszani. Kóla hegyekbe bekészítve és mehet.. Az egymás elleni meccsek voltak a legizgalmasabbak.
Röcsögtek a joystickok és reszkettek a kezek. Idővel már olyan szintet értünk el,hogy a leggyengébb csapattal mentük a legerősebbek ellen. De gondolom ez sokaknál így volt. Ligát játszottunk mindenki ellen 10 szer. Vezettem én is táblázatot a tizenegyesekből a feketekeresztes sérülésekből és a körönkénti összesítésekről. Gólarány,pontok stb.Kerestem de sajna ezt nem tudom bemutatni. Elvesztek L
Aztán egy szép napon lett iternetem. Arra nem emlékszem mennyire rá találtam meg a sensiblesoccer.de oldalt de azt tudom mennyit küzdöttem,hogy a szerény angoltudásommal rájöjjek hogyan is működik a rendzser.Egyszer eljutottam odáig hogy sikerült összekapcsolnunk,de a startnál nem tudtam továbbnyomni. Emlékszem mutattam az akkori barátnőmnek (azóta már a feleségemnek) ,hogy nézd! Azt a csapatot valaki más irányítja a világ másik tályáról.Sajnos ez a meccs nem jött létre. De mivel 1 lépésre voltam a megoldásról másnap sikerült. Emlékszem egy 0-0 ás meccset nyomtam és az illető ennyit mondott „you are good player”. Persze én is mint sokan mások beleestem abba a csapdába hogy otthon én voltam a házi bajnok és majd a világot is leverem. Jöttek a meccsek és a pofonok az elcsodálkozás. Te jó ég ez végigfejeli a pályán.Ez nem ember! Oldalról kaptam a nagy gólokat…. Ennek az ellenszere a gyakorlás és a tanulás. Úgy érzem a fejelgetés örök rejtély marad. Gondolok itt Coolio ,Blazej,Ali techinikájára. Nem baj legalább leszálltam a földre J amúgy meg  egy élmény ezeket csak nézni is.
Sajnos a két haver épp csak belekóstolt az online világába és leáltak. Nem értem pedig tehetségesek és ugyan olyan fanatikusak voltak mint én. Jó.Én voltam hármunk közül a legtürelmesebb és a legnyugodtabb. Lehet ennek köszönhető hogy én megmaradtam és a terveim szerint maradok is sokáig.A két ünnep köztre szervezek egy nosztalgia játékot 3asban és megmutatom a képeket is. Szerintem nem fognak rákattani de idővel van esély hogy valamelyik elkezdje vagy mindkettő.Ámen.

Szóval álmodtam!
És az álom valóra válni látszik.
Hatalmas élmény volt számomra a közös találkozás.
Sajnos tesómék disznója ezt nem élhette meg J
Amikor benyitottam Hawkzal egyből az jött le.Tornasor utolsó hely.Mindenki magasabb volt de persze  ez csak hirtelen.Aztán nagy öröm volt hogy akiket képekről és chatről ismerek azok megelevenedve ott üdvözölnek.Csak kapkodtam a fejem. Kicsit meg is voltam lepődve.Te jó ég ez valóság.A pc-s  verzióból kihoztam a maxot szerintem. Ennél már csak jobb lehetek.
Az amigás bajnoki cím annak köszönhető hogy tudtam koncentrálni Hawkz ellen és hogy jóidőbe sült el a csatár lába. Amúgy nem voltam megelégedve saját játékommal. Nem ismertem magamra ellenben a többiek igen keményen felszívva magukat és jól játszottak.
Davkas lehet a haverjaim példaképe aki nem sokat játszva tisztesen helyt állt és tuti ha csak egy kicsit több ideje lenne online játszani szép eredményeket érne el. Várunk a csapatba J
Dinnye pc-s gólképtelensége már kétségbeejtő volt de ezt szépen kompenzálta a kevés kapott góllal és verítéket csalt a homlokomra az amigás  első meccsemen.
Flegbyn is látszik ha lenne több ideje ő akár fejjel szép játékot tudna bemutatni mert ahogy figyeltem ő volt számomra az egyetlen aki ha kellett ezt is megpróbálta a lapos csavart passzok mellett.
Dimet a mi műszaki zsenink.Utólag is köszönet érte hogy időt nem kímélve összerakta a technikát. A játékán meg látszik hogy óriási fejlődésen ment át és bízom benne nem áll meg.
Várlak az asl 1 ben.
Bromberg igazi élmény és ha nem sértődik meg de nekem olyan Galla Miklós jellegű. Két kézzel az ég felé „tizenegyes! Hol van a tizenegyes?!” Ő az a játékos aki csöndesen oda érhet bármelyik bajnokságban a dobogó elejére.
AX a szerény. Igen ő vele egyszer már találkoztam Szegeden és sokat beszélgetünk. Így volt ez az amigás vasárnap előtti estén is. Hajnal 3kor feküdtümnk. Már-már féltem hogy a játék rovására megy. Az ő játékát satbilnak érzem és ha neki is lenne kicsivel több ideje akkor egy kis fejlődéssel mindenre képes lehet.
Hawkz a világbajnok. Ezt soha nem veheti el tőle senki és stabil gólerős játékával megmutatta hogy nem véletlen lett a világ ura. Jó mert mi mindig izgalmas meccseket kentünk és a döntőbe is keményen megizzadtunk egymás ellen. Remélem egyszer elkezdi az asl-t. Kíváncsi lennék milyen arányba verné a nagyokat. (Jó lenne egy magyar első hely ott is)

Mivel hazafelé a busz út 4 óra volt így akkor kezdtem csak igazán feldolgozni a történteket. Ez kb olyan lehetett mint Hawkz győzelme a sensidayon. Le kellett ülepedni. Vilkantak be a képek és elő vettem a gépemet is. Mosolyogtam és hálás voltam hogy ez a maréknyi kis magyar csapat ilyen szimpatikus és összetartó emberekből áll. Igazán büszkék lehetünk magunkra és bízom benne hogy egyre többen leszünk.
Ennek reményében apukám felajánlotta hogy tudna egy cikket berakni a Délmagyarország újságba. Erre felkérném Dimetet hogy egy idevaló frappáns cikket alkosson.
Ha ez sem segít akkor kéne valamilyen sensible pószter jellegű és ha kell szórólap szerűen kinyomtatnám (a munkahelyemen erre végtelen lehetőség van csak sajna fekete fehérbe) és azt is szétszórnám. Hátha….

Összefoglalva :Óriási élmény volt és köszönet Dinnyének,Dimetnek a szervezésért és a segítőinek.Én is várom a következő kihívást de majd egyeztetünk. Körbeérdeklődök és ha meg lehet teremteni a lehetőséget akár Szegeden is lehetne ismételni. Persze egyedül kevés vagyok de  szerintem tudok segítséget.

HAJRÁ MAGYAROK!                                     

Offline Abelxavier

• Cpt.
  • "Pracitce do the master!"
« Reply #79 on: 05 December 2011, 22:12:00 »
Hali Szesz!

Szép írás. Egyetértek a leírtakkal.
Ha itt a közelben lesz, akkor melléd szegődök társszervezőnek :)
ASL1-ben megnéznem az első 5 helyen magyar lenne :D

Üdv!

Offline ElMichaJ

• ElMichaJ
  • Administrator
  • SWOS Legend
    • ElMichaJ
« Reply #80 on: 06 December 2011, 11:37:31 »
please upload some pictures in facebook sensiblesoccer group :)

who wants to be admin :D ?
hey hey hey .... ElMichaJ