Author Topic: Wasz team :)  (Read 2065 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline manfred

• PRO
  • **
Wasz team :)
« on: 03 February 2009, 13:38:52 »
Jaki jest wasz ulubiony team i dlaczego nim gracie?  8) Czy dobieracie zespół pod swoją taktyke, czy raczej jest to wybór z sympatii?  :) Czekam na ciekawe wypowiedzi.

Offline Foka

• SWOS Legend
Re: Wasz team :)
« Reply #1 on: 03 February 2009, 15:06:52 »
Real Madryt.

Zaczynałem Arsenalem, ogólnie pamiętam, że nigdy nie lubiłem tej drużyny, ale zawsze działo się tak, że w grach komputerowych najlepiej grało mi się Arsenalem. Jednak później doszedłem do wniosku, że grając Arsenalem zmniejszam swoje szanse, w końcu parametry są dużo gorsze niż np u Realu, którym gram aktualnie. Próbowałem Brazylii i Włoch, ale wszystkie te zespoły były dla mnie za wolne w ataku. Real jest najlepszy, chociaż nie idealny ;). Taktyką od zawsze gram 3-4-3 niezależnie od druzyny.

Offline lobo

• FEETAL'S GIZZZZZZ
  • Management
  • SWOS Legend
  • YNWA
« Reply #2 on: 03 February 2009, 16:35:41 »
Real Madryt wyedytowany na SWOS Polska.

Idealnie pasuje mi pod taktyke 5-3-2. 3 praktycznie rownorzednych napastnikow (bardzo szybcy i o mocnym strzale) plus bardzo dobry ostatni obronca to jej najwieksze atuty. Czarna owca jest tu prawoskrzydlowy, zdecydowanie najslabszy punkt zespolu.

Na turniejach offline dobrze wyglada gdy SWOS Polska zajmuje wysoka lokate  :).

"IT'S NOT ABOUT THE LONG BALL OR THE SHORT BALL. IT'S ABOUT THE RIGHT BALL."

SIR BOB PAISLEY

Offline Wodiczko

• SWOS Legend
« Reply #3 on: 03 February 2009, 17:10:49 »
Real w ataku faktycznie jest najszybszy i dlatego obecnie też nim gram. Taktyka 4-4-2 albo Sweep.
A dla przyjemności czasem (tak jak przez bardzo długi czas Dior) grywam Ajaxem (taktyka Sweep) - najfajniej wychodzą strzały z dystansu :)
zielony stolik 4 life :P

Offline yesiu

• PRO
  • **
« Reply #4 on: 03 February 2009, 21:59:25 »
Jeżeli szukasz drużyny i taktyki pod twoje wymagania możesz poczytać ten temat: http://forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=8104.0 :D. Też miałem kiedyś podobny problem. Ja gram tak jak Lobo, ponieważ podoba mi się ustawienie w ataku (taki trójkąt - dwóch napastników po bokach i jeden z tyłu). Boczni pomocnicy są trochę wolni, ale mi to nie przeszkadza bo ich nie używam ;d. Kiedyś grałem też Brazylią 442 i w sumie się też miło grało, ale jednak to nie to samo co teraz :D.

Offline paczek

• SWOS Legend
« Reply #5 on: 03 February 2009, 22:54:41 »
Kiedyś był to Real, ale jakoś mi nie podchodziła jego obrona ;)

Teraz gram Brazylią 4-4-2 ;) i to daje efekty zwłaszcza na PC ;D