Author Topic: Gra, która wciągnęła Was na najdłuższy czas (i nie jest to SWOS )  (Read 4476 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wodiczko

• SWOS Legend
Skoro jest topic o pierwszej grze w życiu, to można zrobić też topic o takiej, która najdłużej trzymała Was przy monitorze :P
Ja mam takie wspomnienia:
Settlers z Amigi - czasy, kiedy zostawiało się maszynkę włączoną na noc, żeby się wszystko w końcu zbudowało :P
2 serie RPG na PC - Eye of the Beholder (bez 3 szmirowatej części) i Might%Magic (też tylko do 5 części) - wciągało to masakrycznie
zielony stolik 4 life :P

Offline Foka

• SWOS Legend
W życiu grałem w 5 gier (łącznie z sensible):

1. NBA
2. CM czy FM
3. PES
4. Wszelkiej maści skoki narciarskie

Najwyżej stawiam PESa. Jednak żadnej z tych gier nie byłem takim maniakiem jak sensible.

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
  • i found my SWOS Holy Graal
Pirates - C64 spędzałem nad tym dnie i noce w podstawówce.
HOMM głÃ³wnie 3 część
Neverwinternights - zdecydowanie najwięcej czas grałem w tę grę (nie licząc swosa).
Be sensible!

Offline Wodiczko

• SWOS Legend
No w PES też gram nałogowo, jeszcze od czasów International Superstar Soccer na Nintendo 64. W zasadzie dla tej gry kupiłem pierwsze Playstation :p
zielony stolik 4 life :P

Offline lobo

• FEETAL'S GIZZZZZZ
  • Management
  • SWOS Legend
  • YNWA
1. Civilization - zaczynajac od 1, jeszcze na Amidze, ciagle zmienianie dyskietek i czekanie na wgranie, grrrr. Pozniej bylo Civilzation 4 i jej upgrady (Warlords, Beyond the Sword)

2. GTA 1, 3, Vice City, San Andreas, 4. Tu w przeciwienstwie do innych serii kazda kolejna wersja jest lepsza od  poprzedniczki.

"IT'S NOT ABOUT THE LONG BALL OR THE SHORT BALL. IT'S ABOUT THE RIGHT BALL."

SIR BOB PAISLEY

Offline Nepus

• PRO
  • **
Było ich kilka:
na C-64 Dynamite Dan, River Raid, Giana Sisters, Montezuma, Microprose Soccer - w te gry dłuuuugo grałem
na PC-ta był taka gra The Manager, nocami z kumplami graliśmy (można była grać w max.4)
Wszystko jeszcze gdzieś leży łącznie z C-64  ;D

Offline dzem

• Superstar
Zdecydowanie seria civilization. Najwiecej czasu spedzilem przy 2-giej odslonie. 4 jest oczywiscie o niebo lepsza ale brak czasu pozwolil mi do tej pory tylko kilka razy podbic kmiotkow z innych nacji.
HOMM 3, Literaki (wiecej gier niz w swosa online:P), Warlords 2 deluxe, Settlers 2 i rodzynek jesli chodzi o zrecznosciowki - Screamer (1 oczywiscie)- najdynamiczniejsze wyscigi w jakie gralem.

Offline xflea

• Mr. Friendly League
  • Special Moderator
  • SWOS Legend
  • hard rockin' amigo
ponieważ miejsce 1 jest zarezerwowane dla SWOSa, to reszta podium wygląda następująco:

2. Heroes of Might and Magic II i III (w I grałem mało, IV mi nie leży, a V to w ogóle szkoda gadać), przy czym HOMM III jest prawie ex equo ze SWOSem...:) - @ dior - czasem jeszcze gramy z kumplem przez internet w hirolsow ;)

3. Diablo I i II. jeżeli ktoś grał, to wystarczy, że napisze że doszedłem na single playerze do 99 lev bez cheatów... teraz mam duże nadzieje związane z częścią III, ale jak znam Blizzard, to pewnie za sto lat wydadzą :D

@ dzem - ja na kurniku dograłem około 450 gier, ale w odpowiednim momencie powiedziałem STOP :) mój kumpel się nie uwolnił od nałogu i ma jakieś 5500 gier - można przeliczyć ile to dni non-stop na literakach

Offline cinek

• Management
  • SWOS Legend
Jest kilka gier ktorym poswiecilem troche czasu.

na Amidze

1. Civilization na poczciwej Amidze 600 dnie i noce spędzone przy tej grze. Było kilka cywylizacji(panstw)  i oczywscie kazda trzeba bylo wyprobowac, rozudowac i koniecznie przejac wladze nad swiatem tworzac supermocarstwo :D Zdecydowanie najwiekszy pozeracz czasu :)
2. Settlers
3. Pinball Fantasies
4. Supaplex

na PC

gry sieciowe

hattrick, gamedesire (bilard, snooker),kurnik , counter strike, unreal tournamnet
« Last Edit: 06 July 2009, 00:58:50 by cinek »

Offline szczepan

• PRO
  • **
little big adventure-jak na swoje czasy i na sprzet na ktorym dawalo sie w nia grac, czyli pc 386: niewiarygodna, niesamowita, kultowa, piekna.
no i oczywiscie w swoim czasie championship manager-cholernie uzalezniajace dranstwo

aha, zapomnialbym o kurniku i przekletych literakach :) na szczescie, podobnie jak xflea, wyzwolilem sie!
"W żadnym innym klubie niż ŁÃ³dzki Klub Sportowy nie będę grał" Antoni Gałecki, w odpowiedzi na próbę wcielenia do Legii Warszawa w ramach służby wojskowej, 1927 rok

Offline sanek

• Cpt.
cóż pilka zaczeła sie od C64 czyli Microprose Soccer, potem wieczory u sąsiada  z amigą czyli swos
potem wlasny PC czyli od początku SWOS, Homm1.2.3/wog/, baldur gates2/fallout2, kurnik-dureń , fm, css
teraz nie ma już fajnych gier- a może ja nie potrafie się w nic wczuć ...

Offline christophek

• Cpt.
  • Christo
mortal kombat 1 i 2, jaguar, lost vikings, kick off 2 - nie zła gra kopana albo lothar mattheus,  Cannon Fodder sporo tych gier było ale żadna nie wciągała tak jak SWOS najpierw 95/96 z Dennisem Bergkampem w Interze :) no chyba że teraz sobie dopiero przypomniałem to był TV Basketball, od małego zawsze mnie bardziej fascynowała koszykówka od piłki :)
« Last Edit: 07 May 2009, 20:45:34 by christophek »

Offline Lord Pablo

• Superstar
Pro Evolution Soccer
God Of War 1 i 2
Manhunt 1 i 2