Author Topic: Oficjalne przywitanie.  (Read 1532 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zozo

• TRIAL
Oficjalne przywitanie.
« on: 12 July 2010, 20:56:40 »
Nie wiedziałem gdzie wcisnąć ten topic, więc poleciał do Hydeparku - jako najbardziej neutralnego z działÃ³w.

Witam wszystkich serdecznie. Około tygodnia psuję sobie krew w potyczkach online, postanowiłem więc przypieczętować działanie mojej silnej woli zakładając konta według instrukcji zamieszczonej na stronie. Mam nadzieję, że wola mocy mnie nie opuści i pomimo drwiących ze mnie zer po mojej stronie w wynikach meczów nie zlęknę się, a wrodzony upór tylko doda mi sił. (Jeśli los będzie dla mnie okrutny - ze złością usunę wszystko co będzie związane z tą grą;)). Pozdrawiam ludzi zaangażowanych w tworzenie tejże społeczności, z niektórymi może będę miał okazję mieć styczność w przyszłości. Liczę na wyrozumiałość w grze, ale nie na litość;P

PS. Oficjalne przywitanie będzie odpowiedniejsze, niż moje wtrącania w rozmowy na IRC;)

Offline Root_Poland

• Superstar
Re: Oficjalne przywitanie.
« Reply #1 on: 12 July 2010, 21:38:04 »
ELOOOOO! :) Witamy na pokładzie!
97% ludzi trzyma ręke na myszce czytając posty... Nie zdejmuj ręki...juz jest za późno....

97% of peoples are holding hand on mouse when they are reading posts on forum...dont get your hand from mouse...it's too late...

Offline Foka

• SWOS Legend
« Reply #2 on: 12 July 2010, 23:15:54 »
Siemanczko ... wytrwałości życzę !

Offline ruichi

• SWOS Legend
« Reply #3 on: 14 July 2010, 19:36:32 »
Oby sie zera szybko skonczyly :)
123 ooo games in a row played - record holder 23.07.09 - 14.01.12