Author Topic: TURKISH SUPER LEAGUE STARTS 1TH OF AUGUST. !!! TURKIYE LİG İ TEKRAR BAŞLIYOR...  (Read 18273 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Schulle

• "devil's right swos hand"
  • SWOS Legend
  • Voll in's Netz!!!
    • ISSF - InternationalSensible Soccer Foundation ESSA
Hell yeah - it's back!

Good work - have fun with it :P
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
[GEORGE BEST]

Offline Eleven

• KUI
  • Superstar
  • http://macinadami.net
    • Maçın Adamı
:) thank you Rock and Roll. I would be happy also with 50% ;) We will see...

Offline Eleven

• KUI
  • Superstar
  • http://macinadami.net
    • Maçın Adamı
Who is Schulle? :P

Offline Schulle

• SWOS Legend
  • Voll in's Netz!!!
I bet on Eleven finishing in first place followed very close by Ali

8)
I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.
[GEORGE BEST]

Offline Rock and Roll

• Euroleague Enthousiast & Sensi Days 2016 Organizer
  • Management
  • SWOS Legend
I bet on Eleven finishing in first place followed very close by Ali

8)

Where's the poll, and how much do we win? :P
If you smell what the Rock is cooking....

Sensible Days 2016 (Almelo): XBLA SWOS Bronze Medallist

Offline qmerci

• TRIAL
Eleven ; başkan  AEK nın ss.de ki adı pierlotti onu da alırsan katılmayı cok istiyodu.. BU ARADA KANALA COCACOLA GELDİ  GECENLERDE HERKESE SLM SÖLEDİ... MALUM EVLİLİK VE İŞ.. KATILMASI ZOR GÖRUNUYORDU ; FAKAT ALIRSANIZ MACLARIMI UYGUN Bİ GÃœNDE OYNAMAYA CALISIRIM DEDİ

Offline qmerci

• TRIAL
ELEVEN BAŞKAN
 Bİ DE KESİN KATILACAK OLAN   IT_S THE_KING VAR.. (SEGA PATENTLİ..   ) O DA EKLENİRSE İYİ OLUR

Offline born

• TRIAL
@eleven ben daha önce iç multiplayer olarak tsl liginde bulunmadım.  Belki de sitede o yüzden bulamamış olabilirsin.  Şimdi siteye kayıt yaptım yaptım.
« Last Edit: 02 August 2010, 07:13:36 by born »

Offline qmerci

• TRIAL
ARKADAŞLAR son olarak BORN74  adlı Arkadaşımızda ligde yeralmak istiyor .. O da Lİge ekleneceklerden BİRİSİ..   SAYGILAR

Offline Schulle

• SWOS Legend
  • Voll in's Netz!!!
So much talking guys ... - but when will the first game be played?!?! :D
[GEORGE BEST]

Offline qmerci

• TRIAL
we are playing soon :)   

Offline yigit_kan

• RES
  • *
baskanım beni al

Offline FRENTZENNN

• TRIAL
Yiğitte döndü,dadından yinmez artıgh  :P

Offline Paranormaljoe

• RES
  • *
arkadaslar , şu an konyadayimm... ayin 29 undan sonra hakkariye gecicem .. şimdilik burdayimm.. köyde internet filan yok maclarimi eyl. 29-30 31 nde yapmayi planliyorum

Offline mrsensible

• PRO
  • **
arkadaslar , şu an konyadayimm... ayin 29 undan sonra hakkariye gecicem .. şimdilik burdayimm.. köyde internet filan yok maclarimi eyl. 29-30 31 nde yapmayi planliyorum

agustos ayı sonu dereceye girmemize ragmen avrupa kupalarında duzenlenen CL ve ISSf de temsilcilerimiz yoktu
neden cunku TSL deki macların % bilmem kacını tamamlayamadıgımızdan maalesef bu gibi turnuvalarda olmazsak hem ulke hemde kişisel puanlarımız ve psikolojimiz  maalesef etkileniyor
eskiden turkler dedinmiydi adamlar kasılır aman kim ugrasıcak bunlarla su bu gibi nedenler oyun oncesinde veya esnasında çirkeflikleri ben bilirim ama mutevazi olmamızdan dolayı pek ses cıkartmazdık boyle korkarlardı adamlar benm derdm avrupalıyla olmustur bugune kadar zaten sensible da bukadar kalmamın nedeni budur (TSL dahil) hmm adam ii oynuo tmm kazandırtmayacak ama dur su playa ya oyle bi gol atayımki hayatı boyunca unutmasın tak kornerden bi tane haa dur su roott gene oyun esnasında geriye dustu cenesi dustu yazmaya basladı daha devre arası değil oyun sonu değil y sabır ya sabır  gibi ligimiz iidi saglamdı cekişme vardı onceden şampionlar belli değildi kaliteliydi herkesin morali ust duzeydi yenilecegini bilse bile aslanlar gibi cıkar oynardık birbirimizle avrupalılarla

biz olsakta olmasakta bu lige sahip cıkılsın birileri tarafından bu lig zamanında polonyalılar ve almanlara kafa tutup 1 olmaya en kotu 2 de kalmaya "LİG SRN" den bahsediorm için çabalıyordu
buyrun zamanında 11(eleven) hazırladığı siteye bakabilirsiniz ss.de asl tablosu yukarısındaki linkten bulabilirsiniz

son sozum arkadaslar ASL veya diger liglerde olan arkadaslar oncelikle TSL ye sahip cıkalım ondan sonra oralarda mucadele edelm cunku TSL yi istemedende olsa oldurursunuz bundan dolayı bnm için onemli olan oncelikle TSL ardından CL ve ISSF olmustur  bunlar  birbiriyle baglantılıdır ama ASL veya ona benzer ligler zaten baslı basına bi ligtir ve tsl yi baglamaz

eet lig off olmus kankam hakkımızda hayırlısı :((