Author Topic: Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. június  (Read 13359 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hawkz

• PRO
  • **
Köszönöm dimet, hogy kicsit offolva a topikot feltetted ezt az eredményt, nagyon jól esik! :)
Köszönöm azt is, hogy végig követted a csapat eredményeinek, életének alakulását, tényleg sokat jelent számomra minden egyes ember, aki érdeklődik az egyesületünk iránt.
Egészen elképesztő dolgot értünk el tavasszal a katasztrofális őszi szezon után, miután mindenki leírt minket és biztos kiesők voltunk.
A srácok hihetetlen nyomás alatt, de elképesztő akarattal játszottak minden meccsen azzal a tudattal, hogy nekünk minden egyes mérkőzésnek óriási jelentősége van, minden meccs egy döntő számunkra.
Nem akarok áradozni a csapatomról de tényleg mindenkinek azt kívánom, hogy akár játékosként, akár sportvezetőként éljen át egyszer hasonló pillanatokat, mint amiket mi átéltünk ebben a tavaszi szezonban! Hátborzongató érzés volt az látni hétről hétre, hogy tényleg egy nagybetűs CSAPAT küzd az egyesület színeiért a végsőkig, miközben egyénileg is egytől egyik jobb emberré, játékosokká váltak.
Sok mindednt átéltem már sportszakmai pályafutásom során, de azt hiszem pontosan ezekért a pillanatokért érdemes csinálni ezt amatőr szinten is.
A tegnapi, mindent eldöntő utolsó meccs előtt (amelyen 1 pontot kellett szereznünk a biztos bentmaradáshoz) a taktikai utasítások végén ennyit mondott a vezetőedzőnk a játékosoknak: "Fejezzük be." Mindenki tudta, hogy büszkék lehetünk arra, amit elértünk, s mindenki tudta azt is, hogy ez az utolsó döntőnk ebben a szezonban. S be kell fejeznünk ezt a "művet", amit a tavasszal felépítettünk. Hála az égnek, sikerült 2-1re nyernünk idegenben az 5. helyezett ellen.
A meccs vége utáni jeleneteket már nem tudom leírni, mert olyan érzelmek kerítettek hatalmába mindenkit, ami egyszerűen tényleg leírhatatlan. Mosolyogtunk egymásra és tudtuk, hogy erre mindig emlékezni fogunk. :)
Azt hisezm kicsit hosszúra sikeredtem, sorry. :)
HAJRÁ MAJS!
HAJRÁ MAGYAR SWOS!

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Ezt idén már csak akkor tudod űberelni, hogy ha nyersz Várnában! :)

Offline szeszesek

• Cpt.
Sziasztok. Kicsit el van veszve mindenki ahogy látom :(
Én is kenem a melót aztán megyek tesómékhoz Mezőhegyesre kukorica kapálásra és címerezésre a több mani reményében. Kesreves de ez van.
Nagyon szép történet ami Hawkzéknál Hollywoodi meseként végbement. Csak gratulálni tudok és örülök hogy ilyen még van.
Dimet nem reagáltam arra mit írtál: történetesen hogy megkérdezted mi a helyzet a határidőkkel és a körülményekkel. Jó tudni és köszi még 1*.
Nekem a 24. e a jó dátum kupa ügyben de majd látjuk kinek mi a jó.
Ha lemegy ez a kukorica dolog remélem megnyugszanak a dolgok és többett tudok ide is koncentrálni,mert kéne még 1-2 issf kupa vagy netán egy kis cl kupa :)
az offline torna idő pontja és helyszne akkor mi lesz? Lassan eljön az idő hogy összeüljünk élőben is. Már valaki említette akkor legyenek pólók is. Ez ügyben is érdeklődnék mikor merre hogy.
Renélem minden viszaálla régi kerékvágásba és mindnki sűrűbben tudja majd kenni a világ legjobb játékát.
Most mennem kell melózni (kicsit siettem az írással) de addig is......

HAJRÁ MAGYAROK!

Sziasztok.

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Kevesebbet tudok SWOS-sal foglalkozni, mint szertnék, de élek és dolgozok. :)
Múltkor megkongattam a vészharangot a toborzás ügyében. Most elkészült a topik ahol a konkrét tennivalókról tudunk beszélni. Kérem, hogy olvassátok el és érdemben reagáljatok!
http://www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=22454

Ligakupa 24-e lesz akkor. Este 8/9?

Offline bromberg

• Cpt.
Hawkz, ma este leszek, lejátszahatnánk a kupát, ha neked is jó.

Offline Hawkz

• PRO
  • **
Magyar Kupa:

Bromberg - Hawkz 1-3, 2-3

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Hawkz a tanúm, de nem tudom mi ütött belém, mert tegnap elkezdtem igencsak jól játszani. Lehet, hogy már nem tart, de tegnap ilyennapom volt :) először fr-en Hawkzszal, aztán ASL-ben is elkaptam egy nálam sokkal erősebbet (itt volt az ideje, mert eddig kínszenvedés volt a szezon), és aztán - és ezért írok - az ISSF-ben is megszereztem első pontjaimat, így nem 0-t hozok haza. Konkrétan az egyik meccsen Lemont sikerült legyőzni, ami nekem akkora öröm volt, hogy majd kiugrottam a bőrömből! :) És talán nem is véltelten volt, mert bár egy nagy veréssel válaszolt, de jött még 2 tétmeccsünk (egy kupában) és ott is nyomtam vele egy 3-3-at (egy másik vereség mellett).

Szóval tegnap ráéreztem valamire. Kérdés, egy napnál tovább tart-e a dolog :)

Offline bromberg

• Cpt.
Gratula! Ha esetleg felvetted a meccseket, küldd át légyszi, hadd készüljek fel az asl összecsapásunkra lemmonnal. :-)

Én meg pedrito ellen szereztem 4 pontot az aslben, de kénytelen voltam video posztolással megfenyegetni. A második meccsen már 4-2-re vezettem, a 90-ben rúgott még egy gólt, majd esc-el kilépett. Chatben megírtam neki, hogy 4-3, erre hahaha, lol és ilyesmiket írt vissza... a kis genyó. Jó, hogy múlt héten megmutattad, hogyan kell videót készíteni. :-)

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Azta!
Jó hír vagy rossz hír, nem tudom eldönteni. A jó, hogy megfogtad. Ha gondolod lehet jelenteni is.

Lemont felvettem (mindent felveszek) este küldöm. Amúgy tudom, hogy ellenem akarsz készülni ;) ;) ;)

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Hawkz a top10-ben! (Természtesen Szeszesek is, csak az nem akkora újdonság, viszont a 4. helyről az jut eszembe, hogy mekkora megtiszteltetés, hogy egy bajnokságban lehetünk : )

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Íme Bromberg a "puska" .)

Offline Hawkz

• PRO
  • **
Fú tényleg a top10-ben vagyok, nem gondoltam volna, hogy ez valaha is sikerülni fog, nagyon örülök neki. :)
DE:
Ennél sokkal fontosabb, hogy dimet tegnap délután egyszerűen megtáltosodott! Nem véletlen, hogy ekkora skalpot tudott begyűjteni ISSF-ben! Nagyon nagy gratula és tényleg így tovább! :)
Bromberg neked is nagy gratula a Pedrito elleni 4 ponthoz, így reális esélyed van a bentmaradásra! Amit a srác a meccs végén művelt, azt inkább nem kommentálnám...
HAJRÁ MAGYAROK! :)

Offline Abelxavier

• Cpt.
  • "Pracitce do the master!"
Egy kis múlt idézés, innen indultál Hawkz :)

Dimet esélytalolgatás az első NB I. előtt:

Hawkz - Élőben egy focicsapat elnöke, de a virtuális csapatot is jól terelgeti. Mindössze 47 online meccse van, de nagy meglepetésekre képes. Játékára a semmi kuriózum, de azt nagyon jól, illetve a tömörülő védelem jellemző. Számomra még FLegby-nél is erősebb ellenfélnek tűnt. Bronzesélyes. Gond lehet, hogy úgynéz ki, csak szombaton tud játszani. 86. a ranglistán, folyamatosna javítva 1224 SRN

Azóta egy kicsit előrébb ugrottál :)
Bromi, Dimet gratu, nagyon szép eredmények, keep going on!

Dimet el tudod küldeni a magyar sensible szövetség szép logóját? Köszi :)

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Ez állati, hogy bemásoltad ezt! :D

Tkp. vállalható, amit írtam, kivéve, hogy bronzesélyes. Ahhoz AX neked kéne régi fényedben tündökölnöd - minimum.

Van egy 3D-sebb, szerintem ez jobb:
http://www.n6.hu/images/news-pics/312_1283208779.png

A sima:
http://www.n6.hu/images/news-pics/451_1258799411.png
« Last Edit: 20 June 2011, 21:32:19 by dimetrodon »

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
Kicsit off: Régóta tudjuk, hogy a focistáink nem tudnak focizni. Rosszul.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jtaMhHuoVis&hd=1