Author Topic: Almelo  (Read 11485 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bromberg

• Cpt.
Almelo
« on: 22 March 2012, 16:39:51 »
Sziasztok! (Hawkznak és Dimet-nek elsősorban.)

Megunván a tötyörészést én döntöttem. Mindenképpen ki fogok menni Almelo-ba a vébére. Áprilistól indít a Transavia társaság járatokat Amszterdamba, az ára kb 75-85 euro lesz retúr, ami kb 25e, vagyis olcsóbb mint a wizzair. Jelenleg július 4-ig lehet foglalni, szerintem kb 1 hét és elérhetőek lesznek a nekünk megfelelő dátumok.

Két opció van:
1. Ha senki más nem jön, akkor péntek délelőtt megyek a nejemmel, 2 nap városnézés Amszterdamban és szombat este vagy vasárnap délelőtt átmegyünk Almelóba (írtam Peter-nek, hogy ez esetekben mennyit kell fizetni) és csak az Amiga-n indulok. Aztán hétfő este vissza Bp-re.

2. Ha vki még rászánja magát, akkor vagy csatlakozhat hozzám az 1-es opció szerinti menetrendhez, vagy akár át is mehet szombat reggel Almelo-ba, hogy a pc-sen is induljon, vagy lehetséges még, hogy én kimegyek a nejemmel szerdán 2 nap városnézésre, nejem pénteken este haza, mi meg péntek este át Almelo-ba és játszhatunk a pc-n és amigán is, majd hétfő este haza Bp-re.

Ha pénteken megyek, akkor tuti csak az amigán fogok játszani.

Én kb 1 héten belül lefoglalom a repjegyeket (amint elérhetőek lesznek), addig gondokozzatok. Ha választ kapok Peter-től az árakról, megírom.

Üdv,
Brom

Offline bromberg

• Cpt.
Re: Almelo
« Reply #1 on: 24 March 2012, 10:33:22 »
Na megvannak a járatok júliusra is. Sajnos ezek már drágábbak, 135 euro oda-vissza, ha pénteken megyünk és hétfőn jövünk. Hétfőn viszont valószínű nem lesz idő aludni, mert 14:55-kor indul Amszterdamból, kb 1-re oda kellene érni a reptérre, azaz ha 5-6 körül fejeződik be a verseny, akkor pakolni kell és vonatra szállni.

Ryanairnek van 28-ért Eindhoven-be oda-vissza péntek-hétfő viszonylatban. Az is megoldás lehet, hogy Dimet, Hawkz ti mentek arra, aztán Almelo-ban talákozunk.

Ma este találkozzunk a chat-en és dumáljunk.

Offline bromberg

• Cpt.
« Reply #2 on: 24 March 2012, 21:29:11 »
Na srácok, akkor hivatalosan is bejelentem, hogy biztosan képviselve leszünk a vb-n, ma este lefoglaltam a repjegyet. Remélem Hawkz és Dimet is csatlakozik.

Szurkoljatok!

Offline FLegby

• Cpt.
  • visit www.n6.hu
    • Homepage of team n1ce-6aming
« Reply #3 on: 24 April 2012, 20:25:39 »
Hajrá!

Remélem a címvédő tud csatlakozni!
Dimetnek is egy kalappal ha megy!
És természetesen a már biztosan 2. zsinórban kvalifikáló Brominak is nagy taps! Hajrá!
visit www.n6.hu

Offline dimetrodon

• SWOS Legend
« Reply #4 on: 16 May 2012, 21:07:01 »
Ma beszéltem Hawkzszal, és eldőlt, mi nem megyünk Hollandiába :( Kár, hogy így alakult, másként indult, de azzal bíztatom magam, hogy jövőre, közelebbi helyen, teljes csapattal tudunk menni!

Braombergnek pedig itthonról nagyon drukkolunk!

Offline bromberg

• Cpt.
« Reply #5 on: 17 May 2012, 10:06:41 »
Sajnálom, hogy így döntöttetek, remélem jövőre tényleg összejön egy nagyobb csapat.
Igyekszem majd helytállni, de magyar címvédést nem ígérek. :-)

Offline szeszesek

• Cpt.
« Reply #6 on: 17 May 2012, 11:26:09 »
H A J R Á ! :)

Offline bromberg

• Cpt.
« Reply #7 on: 14 July 2012, 20:41:06 »
Sziasztok!

Rövid helyzetjelentés ide (a blogba nem tudok egyelőre írni).

Sikeresen megtaláltuk a helyszínt (szegény taxis, a vasútállomásról hozott ki fix áron a világ végére), elsőre döbbenetes volt a hely a tavalyihoz képest (majd teszek fel képeket később), de állati jó együtt látni kb 40 embert, aki sensizizik.

Srácok, itt mindenki azt kérdezgeti tőlem, hogy 1. hol van Hawkz? és 2. igaz-e, hogy jövőre Magyarországon lesz a Sensidays? Áááááá. :-))

Az idő valami megbaszott szar, egész nap szakad az eső. Tegnap megnéztük Amszterdamot (akkor még csak beborulva volt), kb 1 nap elég is volt rá.

Brutál erős a mezőny, holnap lesz a sorsolás, remélem könnyű csoportot kapok. Fő célom, hogy továbbjussak a csoportból.

Üdv,
brom

Offline Abelxavier

• Cpt.
  • "Pracitce do the master!"
« Reply #8 on: 14 July 2012, 23:14:28 »
+1 Like bromi, csak így tovább, lefizettem a bírót, szóval ne szidd és akkor marad magyar kézben a világbajnoki cím :)

Offline bromberg

• Cpt.
« Reply #9 on: 15 July 2012, 09:14:36 »
Jó reggelt mindenkinek!

Itt létünk során először napos idő van. a többség még alszik, én hamarosan neki fogok a reggelinek.

Tegnap nagyon nagy meccseket láttam PC-n, Marin és Playa negyeddöntőbeli csatája óriási dráma volt. 1-1 volt az első meccs, majd a második meccsen már 2-0-ra ment Playa, amikor a 80-ban szépített, majd a 90-ben egyenlített Marin. Jöhetett a 3. mindent eldöntő meccs. 1-0 Marinnak, 1-1, 2-1 Marinnak, majd piros lap Marin középpályásának, 2-2. 3-2 Marinnak, vége felé 3-3. Jöhet a hosszabbítás. 110. perc körül Playa beverte a továbbjutást jelentő gólt.
Óriási német öröm.

A hangulat is egészen kiváló, főleg amikor német-lengyel párharc van. Itt van kb 15 német és 10 lengyel, német oldalról a legkülönfélébb dalokat nyomják, a lengyelek inkább csatakiáltásokkal biztatják övéiket (meg persze sokszor hallani a mi fülünknek annyira kedves Kurrrrrva-t).

Éjjel elkészült az amiga versenyre a sorsolás, én a B csoportba kerültem:
Boesjesman
Rock and Roll
Bromberg
Dior
Bomb
Pallister
Marin Parushev

Az első négy közvetlenül bejut a legjobb 32-be, az 5-6 megy vigaszági 3-as csoportokba, ahonnan az első 2 megy tovább.

Az ellenfelekről nem sokat tudok, eddig Pallisterrel és Marinnal játszottam, meglátjuk hogy fog menni. Minimális cél elkerülni a kieső 7. helyet, elvárt cél bejutni a csoportban az első 4-be, és egyenes ágon bekerülni a 32-be.

Majd jelentkezem.

Offline Abelxavier

• Cpt.
  • "Pracitce do the master!"
« Reply #10 on: 15 July 2012, 10:44:33 »
Szurkolunk és drukkolunk!!! Az erő legyen veled! :)

Offline Hawkz

• PRO
  • **
« Reply #11 on: 15 July 2012, 11:37:35 »
Szia Bromi!

Ahogy tegnap is írtam már sms-ben, fingasd meg őket keményen, bravúrt várok! :D

Marint megverted már tavaly is, nem lehet vele gond. :D Az meg teljesen egyértelmű, hogy a csoportból tovább fogsz lépni. Remélem össze kerülsz Bobbie-val, szeretnék egy sírós képet látni tőle vagy legalább azt az arcot, amit tavaly vágott ellenem. :D

C'mon!

Offline bromberg

• Cpt.
« Reply #12 on: 15 July 2012, 13:27:36 »
Hát ti meg vagytok húzatva. :-) Bravúrt vártok. LOL. Vigyázzatok, mert a következő években ti is jöttök majd, és majd tőletek is várjuk a bravúrt.

Remélhetőleg 5 percen belül kezdünk, minden készen áll.

Játszottam bemelegítő meccseket. Hát, mit is mondjak, kurrrrrva nehéz itt gólt lőni. Alinak sikerült 1-2-t, de Blazejnek 3 meccsen egyszer sem sikerült, ő meg persze 2-3-4-et mindig benyomott. A minimális célt már sikerült is teljesíteni, mivel Boesjesman nincs itt (szerintem ő volt a leggyengébb), meglátjuk sikerül-e elkerülni a vigaszcsoportokat. Nagyon nehéz lesz.

Offline bromberg

• Cpt.
« Reply #13 on: 15 July 2012, 14:05:50 »
Na meg volt a bemutatkozás, sajnos nem sikerült túl jól:
Rock - Brom: 3-2

30 perc alatt 3-0-ás hátrányba kerültem, 50-ben már 3-2 volt, aztán a kérdőjelesre sérült csatárom kiálltották, a hátralévő 30 percben pedig nem sikerült begyötörnöm az egyenlítő gólt. Az aggaszt igazán, hogy a 3 csatárból 1 az első meccsen kidőlt bizonytalan időre. :-)) De ez a szépsége a tornának.

Offline Rock and Roll

• Euroleague Enthousiast & Sensi Days 2016 Organizer
  • Management
  • SWOS Legend
« Reply #14 on: 15 July 2012, 14:08:56 »
Lucky Rock I guess you're saying :) Good game though!
If you smell what the Rock is cooking....

Sensible Days 2016 (Almelo): XBLA SWOS Bronze Medallist