Author Topic: Sensi Days Berlin 2013  (Read 9191 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
  • i found my SWOS Holy Graal
Re: Sensi Days Berlin 2013
« Reply #15 on: 25 June 2013, 09:57:52 »
Bierzemy jakiś sprzęt do do Niemiec?
Be sensible!

Offline dzem

• Superstar
« Reply #16 on: 25 June 2013, 10:34:22 »
Myślę, że to bardzo zależy;)
1. Jeśli jedziemy w 5, to przypuszczam, że upchnięcie kompletu Amiga/PC + monitor będzie trudne, szczególnie w wielokrotnej ilości. Chyba, że wprowadzimy dyscyplinę w minimalizacji bagażu;) Rok temu Sanek wziął pół domu, ale myślę, że w tym roku będzie oszczędniej;)
2. Moja Amiga nie ma dysku, poza tym spokojnie mogę wziąć. Mam też działające PC98, ale bez przejściówek. Monitor mam tylko płaski, co może akurat z braku miejsca jest rozwiązaniem.

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
« Reply #17 on: 25 June 2013, 11:08:08 »
Dżemik - ja będę w końcu jechał bezpośrednio z Wawy Polskim Busem - sorry, że nie dotrę do Rzeszowa w czwartek, ale nie dam rady się wyrwać na dodatkowy dzień...
W każdym razie ja mogę wziąć jakieś drobiazgi, wolałbym nie taszczyć Amigi w walizce, ale w razie czego też dałbym radę.
Jeśli mamy jakiś ładny komplet Amiga + monitor TV do zabrania i jest miejsce, to byłoby ok. Ale jak się nie da, to się nie da...
PC to warto zabierać tylko przygotowany - ustawienie tego dziadostwa to czasami droga przez mękę... skupmy się na tym, co mamy sprawne, czyli na amigach :)
Be sensible!

Offline dzem

• Superstar
« Reply #18 on: 25 June 2013, 11:24:35 »
to przy 3/4 osobach, amiga + monitor spokojnie się zmieszczą. trzeba tylko wybrać najlepszy sprzęt ;) poczekajmy, aż Bobbie i Foka coś napiszą.

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
« Reply #19 on: 25 June 2013, 11:27:19 »
Tak, masz rację, zaczekamy na resztę. Jakoś nie widzę wielkiego entuzjazmu! Hallo, czy naprawdę po tych raptem 6 latach Wam się znudziło?! Niemożliwe ;D

to już niecałe 2 miechy!

A i jeszcze jedno - jeśli dobrze pamiętam, to w Almelo w piątek zapoczątkowaliśmy nową tradycję rozgrywania mistrzostw Polski Offline. robimy w Berlinie powtórkę w piątek?
Be sensible!

Offline dzem

• Superstar
« Reply #20 on: 25 June 2013, 11:46:46 »
to była sobota lub niedziela, po odpadnięciu wszystkich:P ...chyba?

EDIT:
a co do samej powtórki, to piątek proponuję zostawić w spokoju, bo taki turniej trochę nas wyłączy z tradycyjnego pogrywania z kim popadnie i ogólnie ekscesów. no chyba, że szybka formuła KO ;)
« Last Edit: 25 June 2013, 11:49:35 by dzem »

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
« Reply #21 on: 25 June 2013, 12:20:49 »
to była sobota lub niedziela, po odpadnięciu wszystkich:P ...chyba?

EDIT:
a co do samej powtórki, to piątek proponuję zostawić w spokoju, bo taki turniej trochę nas wyłączy z tradycyjnego pogrywania z kim popadnie i ogólnie ekscesów. no chyba, że szybka formuła KO ;)

A może i w sobotę lub niedzielę, jakoś tak kojarzę ten piątek. Nie upieram się przy tym, tak mi się przypomniało ;)
Zresztą mam zamiar wygrać na obu platformach, więc sprawa wszystkich tytułów i tak będzie pozamiatane.
Be sensible!

Offline bobbiebobras

• Superstar
  • Some things will never change...
« Reply #22 on: 25 June 2013, 18:20:16 »
Siemano ;)

Ten sprzet chcecie wziac do wlasnych potrzeb czy na turniej Sensi ;)? mysle ze po jednym komplecie mozna wziac jesli pojechalaby 4 osoby :)

Dior to Ty znami nie jedziesz ? Wyparles sie Nas ogorze :)?

Each day is drive with Sensible.

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
« Reply #23 on: 25 June 2013, 20:53:13 »
Zainicjowałem temat w związku z turniejem Sensi, właśnie trwa podliczanie sprzętu i bez pomocy się nie uda na pewno :)

No wparłem się, wyparłem, nie było wyjścia niestety, ale najważniejsze, że się widzimy na miejscu :D
Be sensible!

Offline dzem

• Superstar
« Reply #24 on: 01 July 2013, 12:55:46 »
jak wygląda kwestia monitorów LCD? unikamy ich z przyczyn retroklimatu, technicznych czy wizualnych?

Offline dior

• Management
  • SWOS Legend
« Reply #25 on: 01 July 2013, 13:30:31 »
Tych pierwszych przede wszystkim.
Be sensible!

Offline Foka

• SWOS Legend
« Reply #26 on: 02 July 2013, 12:33:17 »
Ej Bobbie ogarniesz temat koszulek! Bo muszą być! Może coś z jajem zrobić. Odwołanie np do meczu Polska Niemcy na wodzie, a może o tym, że w Niemieckiej kadrze rządzą Polacy czyli Podolski i Klose :D

A jak nie to tradycyjnie, ale pamiątka musi być :D W ogóle, to ja cały czas szlifuje formę ... Dokładniej mówiąc nie gram wcale i wjadę tam na takim głodzie, że wszystkich rozniosę :P

Offline Blazej_Bdg

• Cpt.
« Reply #27 on: 03 July 2013, 01:30:14 »
to z polakami w kadrze niemieckiej trochę przegięcie :) Ale polska - niemcy na wodzie mi sie podoba :)

Offline bobbiebobras

• Superstar
« Reply #28 on: 05 July 2013, 22:09:51 »
No mam w tyg widziec sie z grafikiem moze cos wymyslimy fajnego :) Ja bylbym za zrobieniem jubileuszowej 10 sensi days takiej jak to sie mowi zylety :)

Uwazam tez ze mozna zrobic dwie wkoncu dwa dni turnieju :) Jedna z jajem ;) a druga klasyczna zyleta :) kwestia do przedyskutowania...

Offline bobbiebobras

• Superstar
« Reply #29 on: 05 July 2013, 22:11:17 »
a propo formy tez nic nie gram odkad zrezygnowalem z online i tez glod duzy jest i chce troche tylko poczuc joya w dloni haha ;)

moze mi ktos wyslac swosa na dyskietkach bo na ostatnim turnieju zostala mi jedna dyskietka w jakiejs amidze i nie mam :/