Author Topic: Spotkanie kameralne - 18-19 Kwietnia - KOMORÓW (10 km od Warszawy)  (Read 11749 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Western

• PRO
  • **
czyli jaki wniosek z tego ......
że takich akcji powinno być więcej....
...miękka strona cegły...

Offline Duracel1974

• TRIAL
    • Games-On
Pereat mundus fiat iustitia...

Offline bobbiebobras

• Superstar
  • Some things will never change...
Duracel a Ty tam organizujesz imprezy dzialkowe ze takie naglosnienie i swiatla :D? hehe dobry klimat :P

Each day is drive with Sensible.

Offline Czarlie

• Cpt.
Pierwsze zdjęcie mnie urzekło

Offline Duracel1974

• TRIAL
    • Games-On
Duracel a Ty tam organizujesz imprezy dzialkowe ze takie naglosnienie i swiatla :D? hehe dobry klimat :P

Kiedyś imprezowało się częściej... grałem w radiu internetowym, byłem administratorem na jednym z większych wówczas portali, a imprezy w moim dawnym mieszkaniu przeszły do legend na ulicy Brzeskiej w Warszawie ;) Trochę może wygląda to na przechwałki, ale takie nostalgiczne bardziej, bo faktycznie po prostu miałem trochę tych znajomych z sieci no i stalową czwórkę kumpli na dobre i złe z czego z Westernem przyjaźnię się najdłużej i do dzisiaj.

Jak się człowiek ożenił, to imprez zrobiło się jak na lekarstwo... bo i lekarstw zaczęło się więcej brać ;) Jednak stwierdziłem, że muszę mieć jakąś enklawę w której odpocząłbym raz na jakiś czas od codzienności... i teściowej :) Układ jest ok, bo żona wie gdzie imprezuje, a ja staram się poza ogród działkowy za daleko nie wypuszczać... no chyba że "paliwa" czasami zabraknie :)

Jak widać muzyka jest, telewizory są, Amigi są. Jest dodatkowy mały pokoik z tapczanem, mała kuchnia z kibelkiem i prysznicem. Muszę tam trochę ogarnąć przed kwietniem, bo trochę pudeł się tam nazbierało z duperelami, ale dam radę. Jakby przyjechało więcej osób, to może dałoby się coś z sąsiadem dogadać, żeby u niego kilka osób przekimać, ale zobaczymy ile osób się wyklaruje z czasem.
« Last Edit: 10 March 2015, 21:12:34 by Duracel1974 »

Offline Duracel1974

• TRIAL
    • Games-On
Na Ircu wczoraj była dyskusja co do najdogodniejszego terminu tej schadzki więc dajcie znać tutaj komu jaki termin odpowiadałby najbardziej i może uda się osiągnąć jakiś kompromis.

Offline loozak

• Special Moderator
  • Cpt.
A w panelu admina trzeba dodać off-a :)

Offline Foka

• SWOS Legend
U mnie wyjaśni się w tym tygodniu. Do piątku Ekstraklasa da plan kolejki na ten weekend w którym będzie turniej. Wtedy dam znać. Trzymajcie kciuki za piątek!

Turniej rozumie jest w sobotę? Czy przez dwa dni?

Offline Western

• PRO
  • **
2 dni

Offline Foka

• SWOS Legend
Oj, jak dwa dni, to ja raczej odpadam ...

Offline Western

• PRO
  • **
zaznaczam ze to nie będzie stricte Turniej ;)

po prostu spotkanie w kulturalnym w miarę gronie przy swosie  oraz muzyczka 80/90 ;)

tak więc nie widzę przeszkód abyś zaszczycił nas swoją osobą Foka ;)
« Last Edit: 15 March 2015, 14:43:02 by Western »

Offline loozak

• Special Moderator
  • Cpt.
po prostu spotkanie w kulturalnym w miarę gronie przy swosie  oraz muzyczka 80/90 ;)
To ja poproszę "sztywny pal azji" i "lady pank" ale nie z najnowszych płyt ;)

Offline Western

• PRO
  • **
spoko dla każdego coś się znajdzie

Offline Duracel1974

• TRIAL
    • Games-On
Oj, jak dwa dni, to ja raczej odpadam ...

Foka, siłą nikogo nie będziemy trzymać. Możesz jeden dzień zabawić.

Loozak, osobiście dla Ciebie wystrugam jakiś pal ;)

Co do turnieju, to oczywiście Western asekuruje się, bo nie chce się kompromitować na żywo i plasować pod koniec tabeli (zaraz przede mną), ale nie po to tylko się spotkamy aby poznać się osobiście, wypić kilka piwek i pogrliować, ale także żeby zagrać offline jakiś mały turniej z którego będzie można zdać relację tutaj :)

Wstępnie prosiłbym o jasną deklarację kto wyraża chęć przybycia w jakim terminie.
Z racji tego, że kwiecień to miesiąc po Świętach Wielkanocnych i przed Majówką, w których nie chcielibyśmy nikomu odbierać przebywania z żonami, kochankami czy upojnej samotności, to do głowy przychodzą dwa terminy:

Weekend 18-19 lub 25-26.
Proszę zatem wstępnie o odpowiedź na dwie propozycje, czyli TAK, NIE, EWENTUALNIE (jeżeli dany termin mógłby być w ostateczności) co pozwoli nam dopasować datę do jak największej ilości chętnych.

Na chwilę obecną wstępne zgłoszenie przybycia odnotowuję:

- Loozak
- Xflea
- Dior
- Paczek
- Neuroup
- Western
- Duracel

Niech tylko jeszcze każdy określi się z terminem, który dla niego lepiej, który odpada lub który w ostateczności.
« Last Edit: 18 March 2015, 13:47:54 by Duracel1974 »

Offline Western

• PRO
  • **

Co do turnieju, to oczywiście Western asekuruje się, bo nie chce się kompromitować na żywo i plasować pod koniec tabeli

chyba Ty  ;)