Author Topic: SWOS na emulatorze Amigi WinUE - pytanie  (Read 610 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cinek

• Management
  • SWOS Legend
Re: SWOS na emulatorze Amigi WinUE - pytanie
« Reply #15 on: 30 June 2019, 09:11:51 »
No i takie to było proste, ale nie wpadłem na sprawdzenie...
Serdeczne dzięki za pomoc!

Dopytam tylko: w opcji 800x600 fullscreen po lewej i prawej stronie widoku (planszy gry) pojawiają się takie marginesy jakby, w dodatku z lewj strony ten margines jest nie na całej wysokości, tylko na jego dole "dociąga się" plansza gry - jakiś błąd w displayu... Też tak masz? Tak ma być? Czy może trzeba coś przestawić?
Aha: skorciło mnie i kliknąłem update. Coś tam ściągnęło, ale to nie ma znaczenia, prawda?

Pozdrówka. :)
Jak grasz online ma znaczenie ten auto-update pobrałeś aktualny dysk z drużynami, ustawieniem piłkarzy i składami są tam najczęściej używane drużyny, którymi gramy ligę czy ooo(rankingowe gry)
Tak obcina na 800x600

PS. Jak się dołącza obraz (bo chcę dołączyć print screena żeby pokazać o co mi chodzi z tym obrazem)?
Standardowe "Ctr V" nie działa, a opcja "Insert Image" powoduje wyświetlenie "komunikatu": .
Kiepski jestem w pisaniu postów, proszę o podpowiedź jak dołączyć tego prtscreena...

Pozdrówka.
Wrzucam np na imgur.com potem prawy myszy i kopiuj adres obrazu (img]https://i.imgur.com/qH6ad7S.jpg[/img) umieszczam w nawiasach kwadratowych, albo druga opcja jak dasz reply masz opcje attachments and other options wtedy tylko wybierz plik i wrzucasz bezpośrednio ze swojego dysku.
Screeny obrabiam w programie IrfanView
« Last Edit: 30 June 2019, 09:21:50 by cinek »

Offline Koli

• TRIAL
« Reply #16 on: 30 June 2019, 10:37:35 »
Czyli obcina tak kazdemu, ale to bez wielkiego znaczenia (czyli wrzucać printscreena nie będę, bo temat wyjaśniony).
Serdecznie dziękuję raz jeszcze za pomoc.

PS. Musiałem joystick (na kikrostykach) oddać do ponownej naprawy, bo za [pierwszym razem jednak nie naprawili usterki: cały czas ściąga na lewo...
Już się palę do treningów, ale muszę poczekać. A na głowie: niemowlak, żona w drugiej ciąży i przeprowadzka....
Eeech, ale znajdę czas :)

A gdyby tego joya nie dali rady mi naprawić, to czy na forum jest ktoś, kto by się tego podjął, jakiś ekspert - majsterkowicz?

Pozdrówka. :)

Offline cinek

• Management
  • SWOS Legend
« Reply #17 on: 30 June 2019, 12:29:37 »
A jaki masz ten joystick na tych mikrostykach?

Offline Koli

• TRIAL
« Reply #18 on: 30 June 2019, 18:17:19 »
Quickjoy II...