Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014

More
9 years 3 months ago #127049 by Spankin
nie udalo sie dograc, ale paczek sie staral ewidentnie dograc, wiec awansuje, Wasze mecze skasowalem

1/2 do 26. grudnia wlacznie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127051 by paczek
w 1/2 do wprowadzenia ręcznie trzy mecze

paczek - Bobbie 2:4, 3:1, 1:2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 3 months ago #127052 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014
dziękuje za taka ligę i taki regulamin. niech wszechmocny prowadzący robi sobie co chce ale już ja w tym udziału brać nie będę. sens przedłużania terminu do soboty jak i tak nie musiał zagrać. było od razu go awansować. i tu nie chodzi tylko o to że ja nie awansowałem ale o zasady i jakieś fair play.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 3 months ago #127053 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014
3.2.4. Z fazy grupowej awansują jedynie zawodnicy, którzy wypełnili 100% frekwencję w grupie lub zgłosili niemożność rozegrania meczów na forum (wobec nie zgłoszenia podobnej sprawy przez ich bezpośrednich rywali), niezależnie od zajętego miejsce. W następnej kolejności awansują zawodnicy w kolejności rozegranych meczów. Przy takiej samej liczbie meczów decydują oczywiście punkty, bramki i bezpośrednie spotkania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 3 months ago #127054 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014
(wobec nie zgłoszenia podobnej sprawy przez ich bezpośrednich rywali)
jak widzę oboje pisali na forum western nawet poźniej

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127061 by zjarek
regulamin regulaminem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie ;D
a tak na-poważnie.

Przyłączam się do pytania deyny po co regulamin, który nie jest przestrzegany - ta sytuacja jest przejrzysta i opisana w regulaminie, który nie powinien być zmieniany podczas rozpoczętej już rozgrywki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127063 by Spankin
deyna, ostatnio cos masz ciagle jakies zarzuty :) widzialem chec dogrania paczka i Westerna ale godzinowo sie nie mogli zgrac wiec przychylilem sie do woli paczka aby przedluzyc termin, pierwszy raz w tym sezonie i tylko odnosnie jednego przeciwnika, nie udalo sie, ale awansowalem paczka, ktory byl i tak drugi w grupie i wyrazal chec gry na forum

w tym przypadku mysle ze zastosowalem sie do regulaminu odnosnie punktu gdzie nalezy zglaszac sprawe na forum, co prawda Western tez sie zglosil, ale nie udalo sie spotkac, jesli juz ktos sie czepia regulaminu to

6.11. W przypadku punktów i spraw nieujętych w regulaminie lub będących wątpliwymi, Prezes ma prawo podjąć decyzję, którą w danym momencie uważa za najlepszą. Od nowego sezonu sprawa wątpliwa powinna zostać ujęta w regulaminie, jeśli jest taka możliwość

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127066 by Spankin
Finał i mecz o 3 miejsce ustawione, można grać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #127071 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014
ogólnie to jest wałek. ja mogłem w sezonie ligowym listopad olać mecze z Błażejem nie zagrać z nim miałbym lepszy bilans i bym miał medal. a tak 2 raz z rzędu za to że zagrałem wszystkie mecze jestem pokrzywdzony. takie wątpliwości w regulaminie są do (_!_). jeśli będziesz nadal prezesem a ja będę grał w tej lidze to stwierdzam jedno, frekwencja 100% może tylko zaszkodzić, więc po co ją osiągnąć? napisze posta i jest git:p
takie furtki jak ty zostawiasz prowadzą tylko do tego że niekoniecznie jest na rękę zagrać 100% meczów ligowych.
nie chodzi to tylko o mnie i już to pisałem. ale fair play było by gdyby pierwszeństwo mieli ci którzy zagrają 100% a nie ci którzy napisali posta na forum że maja okres i nie mogą grać.
mówię to ja który zawsze miał 100% rozegranych meczy. jak się chce to można!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127076 by Spankin
spokojnie, bedziesz zadowolony, raczej nie bede juz prezesem :)

na tyle na ile znam paczka i westerna nie sadze zeby specjalnie nie dograli, tak samo jak bobbie z Blazejem ostatnio w lidze, ja raczej zakladam, ze ludzie chca grac i jesli nie udaje im sie dograc tzn ze faktycznie nie mogli, zwlaszcza, jesli pisza o tym na forum, chyba ze ktos robi to nagminnie... chodzi o to aby znalezc zloty srodek na podstawie obserwacji tego co sie dzieje:) takie jest moje zdanie, ale nie kazdy musi sie z nim zgadzac, wbrew temu co byc moze myslisz bardzo Cie cenie za to ze zawsze dogrywasz 100%, ale jakos tak pechowo sie ostatnio skladalo, ze padales ofiara moich decyzji, w moim jednak odczuciu byly najlepsze jakie moglem podjac

przy kategorycznym wymaganiu 100% tez moga byc walki, ktos specjalnie z kims nie zagra zeby ten drugi nie dostal medalu, jak ktos chce kombinowac to zawsze moze, jak ktos chce byc uczciwy - tak samo, wiec uwazam ze wazne jest aby do takich roznych decyzji podchodzic zdroworozsadkowo :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum