Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 4 months ago #127078 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014
odpowiedz mi tylko na jedno pytanie. w jakim celu przedłużasz im termin? chyba żeby dograli tak? oni nie dograli a i tak pączek awansował. było go awansować od razu. napisać że western się nie pojawił. wtedy słowem bym się nie odezwał. a tak tu kolejny raz brak konsekwencji.
tak czy inaczej Zdrowych Wesołych

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 4 months ago #127080 by paczek

ogólnie to jest wałek. ja mogłem w sezonie ligowym listopad olać mecze z Błażejem nie zagrać z nim miałbym lepszy bilans i bym miał medal. a tak 2 raz z rzędu za to że zagrałem wszystkie mecze jestem pokrzywdzony. takie wątpliwości w regulaminie są do (_!_). jeśli będziesz nadal prezesem a ja będę grał w tej lidze to stwierdzam jedno, frekwencja 100% może tylko zaszkodzić, więc po co ją osiągnąć? napisze posta i jest git:p
takie furtki jak ty zostawiasz prowadzą tylko do tego że niekoniecznie jest na rękę zagrać 100% meczów ligowych.
nie chodzi to tylko o mnie i już to pisałem. ale fair play było by gdyby pierwszeństwo mieli ci którzy zagrają 100% a nie ci którzy napisali posta na forum że maja okres i nie mogą grać.
mówię to ja który zawsze miał 100% rozegranych meczy. jak się chce to można!


Pozdrowienia od osoby, która zawsze miała sto procent meczów rozegranych jako jedna z pierwszych :) Tyle na temat :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 4 months ago #127081 by Loozak
Prawdziwa polska jaka odmieniłem dlatego z małej ;) pasterka kończy się o 7:30
Pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • deyna
  • deyna's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 3 months ago #127086 by deyna
Replied by deyna on topic Re: Puchar Ligi Polskiej - Grudzień 2014
paczek ja do ciebie nic nie mam. miałeś pecha że awansowałeś przy zielonym stoliku. na twoim miejscu mógł być każdy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127119 by cinek
Poncek kiedy gramy? Dzisiaj jestem prawie cały dzień, od jutra już nie tak łatwo będzie mnie złapać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127129 by cinek
W sylwka do południa może być?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.191 seconds
Powered by Kunena Forum