Nowy prezes polskich rozgrywek Sensible World of Soccer

More
9 years 3 months ago #127135 by paczek
Mój głos idzie na Cinka, bo od samego początku był dla mnie naturalnym kandydatem na to stanowisko.
Jest na kanale zdecydowanie najdłużej, jest znany offline i miał do czynienia z wieloma sprawami dotyczącymi polskiej ligi.

Ja osobiście nie zamierzam startować, po pierwsze nie bardzo mam na to czas a po drugie głównym sensiblowym projektem dla mnie jest Sensi Days, które odbędzie się w 2015 roku w Lubinie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127137 by ulg81
Dla mnie wyglada to nastepujaco: Cinek doskonaly kandydat na prezesa - zna wielu graczy osobiscie (to czesto pomaga, chociaz nie jest niezbedne w prowadzeniu swosa online - tu moj przyklad), uczestniczyl, pomagal w wielu imprezach, turniejach. Do tego wie praktycznie wszystko o ircu - co tez jest bardzo pomocne. Niebagatelna jest tez jego pomoc online, w wielu przypadkach gdy byly problemy z fpsem mozna bylo liczyc tylko na jego pomoc, niemal zawsze potrafil wybadac i pomoc.
Loozak jak dla mnie swietny kandydat na vice prezesa - nowy gracz ale juz obeznany w realiach online, z duza iloscia godzin na kanale, co tez jest bardzo wazne. Jak dla mnie doskonale uzupelnienie dla Cinka jesli ten bedzie akurat mial mniej czasu czy zapije :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127139 by Western
Cinek bo ........tak

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127141 by Loozak

Loozak jak dla mnie swietny kandydat na vice prezesa - nowy gracz ale juz obeznany w realiach online, z duza iloscia godzin na kanale, co tez jest bardzo wazne. Jak dla mnie doskonale uzupelnienie dla Cinka jesli ten bedzie akurat mial mniej czasu czy zapije :P


Wszystko na temat.
Tak miało być od początku , zresztą pisałem tak ostatnio Cinkowi jak jeszcze nie chciał być prezesem a Spankin zaproponował mnie.
Ogłaszam koniec wyborów.

ps. Cinek dzisiaj zapił tak apropo ;) To chyba jego pierwsza decyzja jako prezesa ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127144 by Spankin
wobec kandydatury cinka, mój głos też idzie na niego (sorry Loozak) :)

zostawię ten temat otwarty do końca stycznia jakby ktoś chciał się jeszcze zgłosić lub wypowiedzieć, a sezon styczniowy będzie przejściowy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago - 9 years 3 months ago #127145 by Loozak

zostawię ten temat otwarty do końca stycznia jakby ktoś chciał się jeszcze zgłosić lub wypowiedzieć, a sezon styczniowy będzie przejściowy :)


To raczej temat do zamknięcia bo już wszystko jasne :P
Mój głos też idzie na Cinka :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127148 by bobbiebobras
Moj glos tez idzie na Cipkensa ;) stary weteran wie jak zaczac nowy rok ;) sam bym sie zglosil ale nie mam tyle czasu zeby to trzymac w ryzach ;) Cin da rade...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Domin Gabryel
  • Domin Gabryel's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 3 months ago #127149 by Domin Gabryel
cóż, cinek, w końcu mój uczeń xd

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127157 by Spankin
Od 1 stycznia 2015 cinek będzie pełnił funkcję prezesa polskich rozgrywek sensible soccer online. Wszystkie dostępy na stronie i forum już ma. Liczę, że obdarzycie cinka zaufaniem i szacunkiem takim jakim mnie obdarzyliście i będziecie grać dalej zgodnie z duchem fair play dobrze się przy tym bawiąc :)

W razie czego cinek ma do pomocy Loozaka, który prowadzi Puchar Polski od kilku miesięcy, a także mnie jeśli zajdzie taka potrzeba :)

Dziękuję Wam wszystkim za 3 lata fajnej przygody a cinkowi gratuluję i życzę powodzenia :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 3 months ago #127158 by cinek
Podziękowania dla Spankin 3 lata to szmat czasu jaki poświeciłeś tym rozgrywkom, dzięki jeszcze raz i mimo co raz większych obowiązków, nie zapominaj o SWOSie :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum