Re: Omijanie limitów na rapidshare

More
14 years 2 months ago #79567 by vipdavid
zakładam temat tysiąc razy wałkowany w sieci ,ale załozyłem poniewaz próbowałem wszystkie dostepne programy chyba i ..nic.

Zatem ??

zcy istnieje sposób na ominiecie limitów majac stałe ip??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79568 by xflea
odpowiedź: konto premium

i piszę to całkowicie bez ironii - z mojego doświadczenia wynika, że to bardzo dobrze wydana kasa...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79575 by vipdavid
a ja ci powiem ze myslałem od dłuzeszgo czasu nad tym.

Co do omijania próbowałem też proxy i program switcher proxy.Lecz to nie prowadzi do niczego.Serwery szybko się deaktywują a te które sa aktywne maja tki ping zenie da się skorzystać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79588 by christophek
ja używam przeglądarki firefox i dodatku foxy proxy :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79591 by yesiu
Jeżeli masz zmienne ip to możesz rozłączyć i połączyć się ponownie, no ale w ten sposób i tak niektórych ograniczeń nie usuniesz np. ściąganie 1 pliku jednocześnie lub ograniczona prędkość. Jak masz stały numer to jeszcze gorzej. Nie wiem jak teraz jest, ale kiedyś było tak, że musiałeś odczekać x czasu po ściągnięciu jednego pliku, aby móc ściągnąć drugi. Jeśli chodzi o sposoby na zamianę nr IP to proxy w moim przypadku się nie sprawdziło. Albo miałem nadal ograniczenie (rapidshare wykrywał, że używam proxy) albo zbyt wolno to wszystko działało. Kiedyś czytałem coś o zmianie nr MAC karty sieciowej, ale to było dawno i nie miałem okazji testować tego w praktyce. Jeżeli nie chcesz kupować konta to możesz ściągnąć np. Free Rapid Downloader, gdzie wklejasz linki i program automatycznie pobiera (można zostawić np. kompa na noc). Jeśli ściągasz coś dużego to najlepiej kupić konto. Na allegro masz do wyboru do koloru allegro.pl/listing/search.php?sg=0 order=p string=rapidshare 12h, 24h. Tak jak xflea pisał, najbardziej się opłaca. Tym bardziej, że ostatnio zauważyłem, że czasami są komunikaty, że dla zwykłych użytkowników są wyczerpane sloty i trzeba czekać jakiś czas, aby móc coś ściągnąć...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79644 by vipdavid
yesiu dzieki za tego Free rapid download managera.TO DZIAŁA

Tylko czy moge przerwać transfer w trakcie pobierania a potem do niego wrócic??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79648 by yesiu
Nie. Zatrzymywanie i wznawianie pobierania (czyli innymi słowy używanie wspomagaczy pobierania typu flashget) jest zarezerwowane tylko dla konta premium a ten program wykorzystuje max co daje konto free ;d.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79715 by vipdavid
eh dobra a próbował ktos z was moijac limity na megavideo???Probowłem osobiscie z mozilla iwtyczka download hepler ,ale nie działa..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 2 months ago #79720 by yesiu

eh dobra a próbował ktos z was moijac limity na megavideo???Probowłem osobiscie z mozilla iwtyczka download hepler ,ale nie działa..

Wpisz sobie w google illimitux . Można ściągnąć jako dodatek do firefoxa albo na ich stronie wkleić link do filmu. U mnie się bardzo dobrze sprawdził.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 1 month ago #79820 by vipdavid
Tak tylo słyszałem ze to nie działa od dłuszego czasu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.194 seconds
Powered by Kunena Forum