Re: Śląska Liga Sensible - AMIGA

More
13 years 6 months ago #91378 by gomi
Na dzień dziesiejszy w planach jest Śląska Liga i tego się trzymajmy. Na otwarty turniej na Śląsku przyjdzie czas, ale najpierw musimy ogarnąc ten temat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91391 by Tomplus
Ja chętnie dołącze, i pewnie mój brat.

Pytanie, gdzie będzie ta liga ?


@gomi
Nie wiem skąd wziałeś Gliwice, ale ja reprezentuje BĘDZIN !!!!!
Fajnie aby herb mojego miasta królewskiego też się pojawił w Logu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #91395 by Foka
Tom rozumie, że to żart ???? Bo może teraz każdy będzie chciał by herb miasta znalazł się w logu ... bo jak mówię Dolny Śląsk to też Śląsk więc dodajmy Wrocław, Lubin i kto tam jeszcze będzie jeździł ..... bez jaj.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #91397 by Tomplus
@Foka
Nikogo nie przymuszam :) Wg. mnie nie powinno być żadnych herbów - wystarczający jest herb woj. Śląskiego i rozwiązuje wszelkie konfikty.
Ale co do Gliwic przy moim imieniu to nie żart.

Gliwice reprezentuje tylko jako student, a SWOSie jestem Zagłębiakiem :)


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #91400 by xflea
1. Śląska Liga - bo województwo śląskie (patrz herb w logo) - oczywiście nie wykluczona jest formuła open :P

2. historycznie Śląsk to nie to samo co teraz woj. śląskie + woj. dolnośląskie (co ma np. wspólnego Częstochowa ze Śląskiem?) - zresztą popatrzcie sobie na herby miast i sprawdźcie na których występuje śląski orzeł

3. tak jak napisałem logo jest w wersji wstępnej - a jeśli chodzi o herby to miałem taki pomysł, żeby dodać tych miast z których faktycznie pojawią się gracze

a tak w ogóle to wszystko to są kwestie drugorzędne więc na razie nie ma się o co spierać...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #91725 by Ibenolos
;D No jeśli myślicie o wersji OPEN, to chętnie zagram w lidze Śląsko-Krakowskiej ;P Kloze pewnie też, by się pisał..

P.S.Tylko AMIGA?? Na PC chętnych też nie brakuje..

P.S.2. Jak coś mam 3 monitory luźne, i ze dwie klawy +pad , które zgromadziłem z myślą stworzenia ligi Śląsko-Krakowskiej. Z tej zeszłorocznej inicjatywy chętni byli (wtedy) Pinky, Kisielo i Folek..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #91727 by paczek

;D No jeśli myślicie o wersji OPEN, to chętnie zagram w lidze Śląsko-Krakowskiej ;P    Kloze pewnie też, by się pisał..

P.S.Tylko AMIGA?? Na PC chętnych też nie brakuje..

P.S.2. Jak coś mam 3 monitory luźne, i ze dwie klawy +pad , które zgromadziłem z myślą stworzenia ligi Śląsko-Krakowskiej. Z tej zeszłorocznej inicjatywy chętni byli (wtedy) Pinky, Kisielo i Folek..


Zrób turniej, jak masz sprzęt :P bo nic się nie dzieje :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92551 by yoda
Jaaa:) bardzo sie cieszę na taką inicjatywę:) już tak dawno w swosa nie grałem, że masakra. Komp to słaby przeciwnik a żona nie chce ze mną trenować;/ ja się piszę i dla mnie jest obojętne gdzie i kiedy, byle ok godz 18. Bracik podejrzewam też chętnie by przyjeżdżał... o ile nie będzie miał wtedy zajęć na uczelni.
Czuję głÃ³d swosaaaa:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds
Powered by Kunena Forum