SLSS - pierwsze ogłoszenie

More
13 years 5 months ago - 13 years 4 months ago #92634 by xflea
Śląska Liga Sensible Soccer (SLSS)


W środę 3 listopada 2010 odbyło się spotkanie organizacyjne SLSS w składzie:

- bobbiebobras,
- gomi,
- xflea.


Wstępne ustalenia:

- tworzymy ligę offline (tylko amiga) dla graczy z województwa śląskiego (na szybko licząc mamy tu ok. 20-25 graczy aktywnych online), oczywiście w dalszej perspektywie nie wykluczamy rozszerzenia formuły na open ;

- liga odbywać się będzie w piątki po południu / wieczorem, mniej więcej raz na dwa miesiące (na chwilę obecną tylko taki dzień tygodnia wchodzi w rachubę, weekendy niestety odpadają), każdorazowo dokładny termin będzie konsultowany, ale też każdy gracz będzie się musiał zadeklarować czy przybędzie na już ustalony termin;

- termin pierwszego spotkania ligi ustalony został wstępnie na piątek 26 listopada 2010;

- liga odbywać się będzie w Bielsku-Białej (lokal jest dostępny bezpłatnie, ewentualnie ustalimy jakąś niewielką opłatę za zużycie prądu);

- szacujemy że liczba uczestników wyniesie ok. 10 osób (a może się zdziwimy?), więc liga będzie rozgrywana systemem każdy z każdym (jedna liga) po 2 mecze (chyba że będzie mniej graczy to wtedy więcej meczy), będziemy grać mecze w ustawieniu friendly i wpisywać wyniki do programu / arkusza (do dyspozycji mamy już w tej chwili 3 zestawy amigi, więc powinno to dość szybko iść - dodatkowy plus - nie będzie problemu z czekaniem na kogoś komu wypada kolejka);

- planujemy, że pierwszy sezon ligi miałby obejmować 5 spotkań - po ich rozegraniu nastąpi podliczenie wyników i ustalenie końcowej klasyfikacji (pod uwagę brana będzie łączna liczba punktów, jeżeli więc ktoś pojawi się tylko na 3 z 5 spotkań to ma punkty tylko z tych 3 spotkań), do uzgodnienia kwestia składki na trofea (chcemy żeby każdy gracz otrzymał np. medal z ligi niezależnie od uzyskanego miejsca);


Na chwilę obecną najbardziej interesuje nas to ilu graczy byłoby zainteresowanych udziałem (musimy dostosować ustalenia do liczby graczy).

Wszelkie pytania, uwagi, sugestie proszę kierować w tym wątku lub bezpośrednio do organizatorów:

bobbiebobras (gg: 630309)
gomi (gg: 448309)
xflea (gg: 28059)

Lista osób, które zawitają do Bielska na 100%:
- xflea
- Bobbie
- gomi
- barto
- cinek
- Christophek
- Nepus
- Basto
- Magister

no i oczywiście podstawowa zasada: HF GL :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92653 by _barto_
jestem chętny, oczywiście sprzęt też będzie, cały komplet

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92656 by gomi
Panowie...wiem, że to pierwszy dzień jak wisi ten temat, ale pisać o swoim zainteresowaniu!
Chcielibyśmy aby w tygodniu, w którym odbędzie się liga było jasne w ok.90% co do ilości graczy, która przybędzie do Bielska! Zdecydowanie ułatwi nam to dostosowanie zasad do ilości uczestników.
Myślę, że sprawy dojazdu również należy tutaj poruszać. Sadzę, że można między sobą organizować wspólny dojazd. My tak robimy, a mianowicie: Bobbie, cinek, barto, Christophek i ja. Brać przykład i jedziemy z tym koksem ;)

Dla przypomnienia wrzucam jeszcze raz listę osób z poszczególnych miast:

xflea - Bielsko-Biała
Bobbie - Sosnowiec
Cinek - Myszków
Magister - Wiesiółka
barto - Bytom
Assura - Bytom
gomi -Bytom
Belton - Tychy
Christophek - Zabrze
Kinson - Gliwice
Basto - Kaczyce
Gepard - Tychy
Akson - Ruda Śląska
Yoda - Katowice
Tomplus - Będzin
Nepus - Częstochowa
Pleban - Sosnowiec
Snajper27 - Gliwice
Marek481 - Gliwice
Vasyil - Zabrze

Pzdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92770 by Ibenolos
HEJ
Szkoda, że na razie nie OPEN, bom chętnie bym się wybrał na granie...

Mam pytanie...Dlaczego nie rozważacie granie także PC? Chodzi o kwestie sprzętowe? Logistykę?
Myślę, że kwestie sprzętowo-organizacyjną bym mógł z Yodą wziąść...oczywiście w perspektywie open jak takowa wejdzie w życie...
W oczekiwaniu na info... :P

Ibenolos

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92772 by xflea

Szkoda, że na razie nie OPEN, bom chętnie bym się wybrał na granie...


nie jest powiedziane, że nie może być open już w pierwszym sezonie... jeśli pasuje Ci w piątek wieczorem podjechać do Bielska to serdecznie zapraszamy.

Mam pytanie...Dlaczego nie rozważacie granie także PC? Chodzi o kwestie sprzętowe? Logistykę?


zostawiamy pole do popisu dla innych :P

a tak na poważnie - najlepiej czujemy się w amidze (i nie mam tu na myśli tylko grania, ale, tak, również sprzęt, a przede wszystkim kwestie organizacyjne), więc wolimy zrobić tylko amigę, ale za to dobrze.

myślę, że gomi i bobbie mnie poprą jak napiszę, że naszym zamiarem było zorganizowanie ligi tylko na amigę...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92779 by gomi
Zgadzam się z tym co napisał xflea. Od samego początku była rozważana opcja tylko AMIGOWA i tego się trzymamy.
Poza tym pierwsza kolejka, która odbędzie się 26 listopada pokaże nam jak wygląda sytuacja z frekwencją i zarazem będzie okazją do dalszych dyskusji na temat ewentualnych zmian.

Pzdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92794 by Foka
No właśnie Xflea ... z postu otwierającego i listy startowej wynika, że to nie jest formuła OPEN .... i generalnie odebrałem to tak, że chcecie tylko ludzi ze Śląska .... oczywiście bez żadnej urazy bo przecież najważniejsze, że coś się dzieje. W każdym razie chodzi mi o to, że można to tak odczytać :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92808 by xflea
nie ma na chwilę obecną jeszcze żadnej listy startowej

tym bardziej nie zamykamy nikomu drogi do uczestniczenia w lidze. na razie chcemy wybadać jakie jest zainteresowanie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92845 by Foka
W takim razie powiedz mi o której godzinie chcecie rozpocząć (i czemu tak wcześnie :P) i ile Ty jedziesz z Wro do BB.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92848 by xflea
myślę, że najwcześniej będziemy zaczynać o 18.00, ale nie ma problemu jak się ktoś spóźni, bo i tak gramy mecze friendly i zapisujemy wyniki

ostatnio jechałem lanosem z bielska na sensidays do wrocka 3,5h... jak nie będzie zakorkowane na autostradzie i później na jedynce to można szybciej

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.195 seconds
Powered by Kunena Forum