Futbolcularin golden sonra formayi kafalarina gecirdikleri Sensible versiyonu??

More
16 years 1 month ago #35541 by mrsensible
ottomanın youtubedaki videosunu izledim.
golu atıyo arkada vorldcup98 yazızsı reklam panolarında. Bunun uzrine derin bir araştırmaya giriyorum ve bir sitede
cu-amiga magazine dergisinin 1998 yılının temmuz sayısında update disketini buluyorum

amr.abime.net/issue_665 burdan bakın

sonra neyse yalvar yakar alman arkadaşın biri bana cover diski yolladı.sonra ben onu bi guzel updatledim
hem adf si 2 disk hemde hdf sini yaptım buraya kadar herşey guzel ama gel gorki
italyan takımını aldıgımda aşagı kaleye atak yapıp gol attıgımda sadece sağ kollarını havaya kaldırıyolar t-shirl cıkartma falan yok
yukarı kaleye atak yapıp gol attıgımda ise 2 kollar havaya
ben bu işten bişey anlamadım :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #35547 by KAFKA
1990 yıllarda okuldan kaçıp amigacılarda swos oynarken bazı bilgisayarcılarda amiga swos versiyonları değişkti örneğin gestapo remzi dediğimiz bir amcamızın bilgisayar dükkanında amiga swos oyunun fon müziği güneş topla benim için di zülfü livaneliden gerçekden hoştu belki sizlerde rastlamışsınızdır:) ve ayrıca bu konuda tam emin olmamaklla birlikde bir keresinde swosda gece macı versiyonuda görmüştüm eğer monitör bozuk deildiyse :) zemin simsiyah olup sadece oyuncuların çevresi ışıklandırmalıydı bide top ..muhtemelen hex codlarına müdahale edilmis bir disketti

More
16 years 1 month ago #35552 by scouser
:D :D :D :D :D :D :D :D

ya sabah sabah geçekten kopardınız benii... sevgili kafka ve sevgili mr.sensiblee...  gerçekten teşekkürler...

ilk defa böyle şeyler duydumm.. hele kafkanınkiler personal sensible olmuş... :D

• eskisehirspor
  • eskisehirspor's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 1 week ago #61169 by eskisehirspor
walla aslında hayal meyal bende öle bişey hatırlıyorum

More
10 years 4 months ago - 10 years 4 months ago #121682 by anr1
selam millet. bu formaların kafaya geçirildiği oyunu ben de çok net hatırlıyorum AMIGA da oynadığım zamanlardan. bulundu mu?

by the way, Playaveli, believe it or not, I remember there was a game(version of SWOS) as it s described. :))

Bu arada gece maçı dediğiniz Sensible Moon Soccer olabilir. Bir de Unsensible Soccer vardı. Meyveler oynuyordu :)

More
3 years 3 months ago #144269 by UnhUrt
Ben de bu versiyonu oynamıştım. Tek başına oyun gibi değil de ek sürüm gibi bir şeydi. World Cup 98 update olabilir mi?

Time to create page: 0.187 seconds