Re: Mistrzostwa Świata SWOSa w Polsce - Wrocław 21/22 Sierpień 2010

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74656 by Foka
Większość już wie, a dla tych, co jeszcze nie wiedzą - informuję, że przyznano nam organizację Sensiblowego Mundialu. Topic startuje na razie na polskiej części. Robie to po to bo czas się wziąć za przygotowania.



Po pierwsze chciałbym by każdy określił się czy planuje być za rok. Nie chodzi mi o pisanie na 100% czy się będzie jeśli się tego nie jest w stanie teraz powiedzieć (chyba, że ktoś teraz już wie, że będzie na 100% to tym lepiej). Chodzi o stwierdzenie : Zrobię wszystko by być. Potrzebne jest to nam do oszacowania wstępnej liczby rezerwacji miejsc.

Koszt :

300/320 zł - w tym trzy noclegi w pokojach z łazienką i tv. Pokoje będą 2, 3, 4 i 5 osobowe. Do tego dochodzi pełne wyżywienie. Czyli:

piątek - kolacja
sobota - śniadanie, obiad, kolacja
niedziela - śniadanie, obiad, kolacja
poniedziałek śniadanie.

Do hotelu wbić można się w piątek od 14ej, a opuścić Go trzeba w poniedziałek do 12ej.

Na prawdę liczę, że będą to rekordowe Mistrzostwa Świata i że będzie to zasługa każdego z nas, tak jak to, że te Mistrzostwa nam przyznano jest zasługą wszystkich. Najwięcej ludzi było w Fuldzie koło 70. Ja liczę, że w tym roku samych Polaków będzie 30 minimum.

Mam też nadzieję, że każdy przyłączy się do organizacji.
Przykład pierwszy z brzegu :
Dior wczoraj wymyślił by stworzyć wystawę, galerię : zdjęć, gadżetów z poprzednich turniejów (ja np mam plakaty, mogę jakieś medale dać itd). Wywołać zdjęcia tak by każdy kto będzie jeśli mamy Jego fotę znalazł się na ścianie. Teraz trzeba tylko osoby, która poprowadzi temat do końca czyli zorganizuje wszystko. Jeśli uda nam się domknąć sprawę Stowarzyszenia, to mistrzostwa będą zorganizowane w pełni profesjonalnie i każdy, kto pomoże będzie mógł sobie wpisać np do CV organizacja Mistrzostw Świata. Oczywiście nikt nie dostanie za to pracy, ale uwierzcie mi, że prezesi lubią takie kwiatki (sorry Wodiczko ;)).

Na razie sztab organizacyjny prezentuje się tak :

Playavali - Dyrektor
Foka - GłÃ³wny Organizator
Romaneq - PC
Lobo - Amiga
Dzem - przygotowanie tabel, rozstawień, systemu gier, wpisywanie wyników (jeśli przyjedzie Olesio - będzie mu pomagał)
Dior - przygotowanie techniczne
Leman - PR, załatwienie sponsorów (jeśli ktoś inny może coś załatwić byłoby super)
Malotki - Grafik, Fotograf
Xflea - przygotowanie oprawy medialnej (trailer)

Chyba nie pominąłem nikogo.

Czekam na pomysły i chętnych do pomocy i na deklaracje przyjazdu na MŚ !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74657 by Nepus
Ja będę na 100%. Do tego czasu napewno nabędę sprawną amige 1200 więc w tej kwestii też można na mnie liczyć.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago - 14 years 6 months ago #74660 by paczek
Ja też będę na pewno :)
w razie czego mogę też pomóc jak będę przydatny ;)


Foka może pomysł z tą gazetką? z charakterystyką każdego gracza, teraz miałem gorący okres, a na wakacjach powinno się udać opisać każdego :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74677 by Wodiczko
jak się to stowarzyszenie w końcu zarejestruje, to może z Primem coś w pracy będziemy mogli poważniej o sponsoringu (choćby małym) pogadać...bo chwilowo to mnie obśmiano - że niby nieoficjalnie, że to, że tamto...
a magia Weltmeisterschaft może zrobić swoje :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74678 by Blazej_Bdg
Jak nie bede mial komisow w szkole to bede na 100% :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74681 by paczek

Jak nie bede mial komisow w szkole to bede na 100% :)


Właśnie, to jedyna rzecz która może mnie zatrzymać :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74684 by ruichi
mnie nie bedzie... 52 weekendy sa w roku i akurat ten jeden, jedyny juz wczesniej mialem zaklepany, wiec nie moge.. ;(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74687 by Foka
A Gosia sama nie może jechać :D 30 lat na karku prawie i tylko jedne Mistrzostwa Świata w Polsce .... ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74699 by grobel

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74705 by Foka
O i o to chodzi !! To mi się podoba ! Nie to, co Ruichi ;) :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum