Re: Mistrzostwa Świata SWOSa w Polsce - Wrocław 21/22 Sierpień 2010

More
13 years 7 months ago #89249 by sanek
Witam, chciałem napisać któtko i na temat.
Dziękuję bardzo wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju,
dziękuję wszystkim którzy zawitali na ten turniej, bo to WASZA obecność była najważniejsza.
Fajnie było was znowu zobaczyć, bawiłem się doskonale, grało się przyjemnie, piwo było zimne.
Myśle że wszystkie kryteria turnieju roku zostały osiągnięte, może poza 1 - wyjście do baru w niedziele :D
Cóż, teraz czekamy na następne sensi days - to już tylko jakieś 350 dni ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 7 months ago - 13 years 7 months ago #89275 by romaneq
Miło jest przeczytać, że jednak praca i wysiłek kilku osób dla tak wielu przybyłych osób jest doceniana. To bardzo buduje, bo nie ma nic gorszego jak wysiłek organizatorów, który przez niektórych nie jest traktowany poważnie. Dlatego po ostatnim Lubinie podłamałem się i zadałem sobie wtedy pytanie: czy warto ? Praca nad zorganizowaniem turnieju Sensible trwa tygodniami, wysiłek ten można zniszczyć w kilka minut... ale nie o tym

Każdy Turniej we Wrocławiu jak dotąd wspominam bardzo dobrze, praktycznie zawsze wyjeżdżam z medalem :) Dziś śmieje się jak pomyślę o zimowym Turnieju kiedy na PCtach cały czas było coś nie tak a finał grany był o około 6 rano, na rozdanie medali Bumer zdążył się wyspać i wytrzeźwieć :)

SensiDays uważam za bardzo udane. Obawiałem się tylko tego, że wielu graczy z tzw. czołÃ³wki, którzy nie uczestniczyli w Turnieju, iż w duchu nie będą na poważnie brali tego turnieju, bo nie było czołÃ³wki jak skromnie zauważył jeden gej z Włoch (celowo nie pisze który) na forum, a ładnie mu ripostował Andypsilon ;) Obawiałem się jak widać niepotrzebnie.

Wcale nie uważam, że 4 grupy na PC to minus turnieju. Te grupy można było rozegrać dużo szybciej, bo wierzcie lub nie, nie ma potrzeby po każdym meczu na nowo kalibrować kontrolerów. W mojej grupie udało nam się rozegrać 5 kolejnych meczów na różnych kontrolerach z tym, że sam tego pilnowałem :D
Ale cały czas tak stać nie bardzo by mi się chciało. Poza tym z PCtami zawsze będą problemy i najzwyczajniej trzeba to zaakceptować.

Mi osobiście marzy się żeby do społeczności Sensible dołączył taki drugi romaneq, który by mógł mi pomóc. Myślałem, że Czesi trochę ogarną temat ale widziałem nie potrafili ogarnąć nawet czeskiego PCta ;)

Za minus uważam fakt, że nie mamy konkretnych zdjęć z tego weekendu: z meczu Śląska, z samego turnieju, z ceremonii otwarcia i zamknięcia. W Lubinie chciałem z lemanem wynająć osobę za to odpowiedzialną ale jakoś temat zamilkł.

Cieszę się, że Foka w pięknym stylu wygrał PC ale żałuje, że nie zagrałem z Tobą i odpadłem jak zwykle z jakimś ogórem. Zły jestem bo mieszałem z taktykami jak już dobrałem dobrą to brakło mi czasu z Bułgarem. Cieszę się bardzo, że nie wygrali Czesi, cieszę się bardzo, że ZienioR pojechał Karlosowi i pokazał mu miejsce w szeregu. Cieszę się, że Pączek dokonał tego czego mi się nigdy nie udało czyli wyeliminować marszczego :)

Cieszę się, że jednak udało mi się z Wami wszystkimi spotkać. I wierzę, że to jednak nie był ostatni duży offline w Polsce... ;)

coś się wymyśli... ;D ::) :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #89601 by lobo
Kto ma fotki z Ostatniej Wieczerzy? chesmar? rui? wrzuccie prosze

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #89929 by chesmar
na weekend oddam sankowi aparat to wrzuci zdjecia, pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #90383 by sanek
chesmar oddal mi aparat, ale wszystkie zdjecia wykasował o_0

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 6 months ago #90386 by ruichi
ja zapominam ciagle wrzucic :P ale chrzciny mam na glowie teraz i rodzicow i tesciow, wiec dom pelen i sajgon :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
More
More
13 years 2 months ago #96829 by romaneq
Foka mam trochę wolnego i próbuje zebrać swój sprzęt bo jak go tak pół roku zrzuciłem z auta tak stał po dziś dzień :)

nie został się jakiś zasilacz do amigi kiedyś miałem 3 a dziś żadnego :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum