SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
13 years 4 months ago #93598 by dzem
Rrzeczywiście zebranie wystarczająco dużej grupy osób, żeby było to opłacalne będzie najtrudniejsze.
Oprócz rodzimego podwórka można zaproponować miejsca zagranicznym:) Można pierwszą stację zrobic we Wrocku albo nawet Szczecinie i wtedy uderzyć do:
- Niemców (trzeba obczaić, którzy mają w miarę blisko). ElMichaj pewnie z Berlina tyle lotów co Lobo z Londynu, ale może znajdą się inni chętni. Poza tym można zrobić fajny temat i sprzedać pomysł tak, zeby nawet zdecydowali się dopłacić byle jechać Wesołym Busem:)
- Czechów - zawsze jeżdzą samochodem, więc jeśli nie planują lotu to może się zabiorą
- Węgrów - są po drodze, oczywiście zapłacą mniej niż my, ale zawsze to dodatkowa kasa (róznica między wynajmem 10os i 15os busa nie jest duża, a nawet niższa cena dla nich pokryje to z nadwyżką)
- Duńczyków (o ile wyjazd ze Szczecina).
- Generalnie na forum. Może znajdzie się ktoś kto ma tani lot do Polski albo planuje jechać samochodem i Polskę ma na trasie.

Na pewno wymaga to wszystko kalkulacji i sprawdzenia co się opłaca. Ale widzę możliwość zebrania sporej ekipy.
Z osób wypowiadających się tutaj jest przecież paru kandydatów:
- Gomi
- Paczek
- Dior + Amelka
- Wodiczko
- Xflea (bo nie jedziemy autem tylko busem:P)
- Romaneq
- Dzem + 1
- Blazej (o ile określi się czy wchodzi w busa na 100%)

To już 10 potencjalnych osób na starcie. A jeszcze nie wypowiedziało sie sporo offlinowych osób typu: Noel, Primo, Bobbie, reszta Lubina i Śląska, Kraków, może w końcu Poznań? A nawet Ruichiego i Lobo można namówić na road trip:) Nie wspominając juz o jakichś pozaswosowych osobach z powyższej listy.
Podsumowując: przy odrobinie elastyczności z długością wyjazdu naprawdę temat jest do łyknięcia:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93602 by dzem
Wczoraj tak na szybko policzyłem i jeśli wziąc po uwagę, to co Foka pisał (120 max) i policzyć nocleg za 100zl to koszt mógłby wyglądać tak:
24.07 wyjazd (niedziela)
25.07 - 02.08 (wtorek) - 8 noclegów na miejscu
02.08 - powrót (3.08 w Polsce).
Koszt orientacyjny z busem to 1200zl + napiwek, nawódek itd:P

Inna opcja, którą obczajałem kiedyś pod kątem innego wyjazdu to Camper :)
Mam wyliczenia od firmy wynajmującej 7osobowe kampery na 10 dni.
Na osobę to: 610zl wynajem + 190zl na paliwo (przy 3000km).
Koszt orientacyjny to ok. 800zl. Różnica w cenie spora, choć na miejscu wygoda zdecydowanie mniejsza. Za to większa po drodze, bo można nawet amigę podpiąć, tv jest w standardzie:D). Z tym, że campery na wakacje rozchodzą się szybciej niż jakiekolwiek loty i rezerwować trzeba teraz a najpóźniej do końca roku.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago - 13 years 4 months ago #93797 by snky
zastanowie sie nad tym wyjazdem, bo bede juz po egzaminie dyplomowym, wiec do tego zaplecze medyczne i leczenie z ciezkiego kacura byscie mieli zapewnione :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93800 by Foka
:D pięknie ... jak nowe osoby też chcą się wkręcić !! to bardzo mnie cieszy :) snky uwierz nie będziesz żałował

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93817 by bobbiebobras
No widze temat ruszyl wielka para :) co sieszy..

Wiec powiem tak trzeba by przedstawic wszystkie 4 opcje samolot bus camper i auto... Wszystko bedzie zalezec od Nas samych wiadomo kto z kim chce jechac i w jakim terminie :) Wiadomo ze bedzie ciezko zgrac wszystkich w jednym czasie aby jechac busem :) Wersja lotnicza wedlug mnie odpada w przedbiegach natomiast jesli chodzi o wersje camper ciekawa bo tak naprawde chyba nie trzeba brac noclegow bo z tego co sie orierntuje to spokojnie mozna spac w tym camperze chyba ze sa to innego rodzaju camperu Dzem :)? i druga sprawa odnosnie camperow bylo by trzeba sie dobrac w takie grupki 7 osobowe niczym pokoje w hotelu ;) i jak wiadomo duzo wczesniej zarezerwowac z tego co dzem mowi:) ostatnia opcja auto co sadze na koncowym rozrachunku chyb atak sie stanie z racji odleglosci kazdego z nas od siebie i po czesci wygodnym w dzialaniu ze tak powiem w wlasnym zakrecie mniej wiecej bo wiadomo tez do auta wejdzie z 2 graczy z rodzina ;) no ale dobrze ze temat ruszyl i bedzie dyskutowac na jego temat :) i oczywiscie mam nadzieje o wypowiedzi innych nowych graczy ktorzy mam nadzieje beda chetni ku temu wyjazdowi ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago - 13 years 4 months ago #93822 by snky
juz wstepne plany z panna opracowalismy teraz sie zastanawiamy nad sposobem transportu :) a ja i tak musze urlop wykorzystac :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93872 by gomi
Jeśli chodzi o nocleg na miejscu w Varnie to ja na pewno zdecyduję się na ten hotel co Foka podał. Wolę dołożyć i mieć troszkę więcej komfortu, w związku z czym Camper odpada jak dla mnie.


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #93884 by romaneq
na przewóz osób nie trzeba mieć papierów ? wydaje mi się, że w Polsce coś takiego obowiązuje - z tym może być problem

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94006 by paczek

Jeśli chodzi o nocleg na miejscu w Varnie to ja na pewno zdecyduję się na ten hotel co Foka podał. Wolę dołożyć i mieć troszkę więcej komfortu, w związku z czym Camper odpada jak dla mnie.


mam dokładnie takie samo zdanie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 3 months ago #94007 by xflea
też nie bardzo widzę 7 osób w camperze w tym klimacie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.543 seconds
Powered by Kunena Forum