SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
12 years 10 months ago #102269 by bobbiebobras
Ja sie juz dawno zadeklarowalem bo jade odrazu na tygodniowe wakacje w Bulgari :) Wiec u mnie w aucie jest jedno miejsce jakby ktos chcial jechac nie na sam turniej a 7 dni wypoczynku :)

Jesli chodzi o ten samolot oto sprawdzalem :) 554 zl to gole koszty :) do tego trzeba doliczyc 162 zl za wykupienie bilety czy przelewem czy karta i bagaz 130 zl :) wiec sie juz robi 846 :) do tego trzeba doliczyc podroz 130km z Burgas do Varny x2.

Jesli chodzi o auto to jak wyliczylem na paliwo wyszlo ~1200zl ( przy spalaniu 7-8/100km ) + 200zl na winiety + 200zl nocleg gdzies w polowie bo poki co jestem jedynym kierowca a takiej drogi nie przejade nie ma wafla :) wiec koszta wyszly 1600 zl

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102273 by gomi
Bobbie: Ty nie dasz rady, zawodowy kierowca?!?! Nie rób jaj, co to dla Ciebie 1400km :D:D:D Do Randers dałeś radę, a było niewiele mniej hehehe Pozdro ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102644 by lobo


Tak bedzie wygladala moja koszulka na Days. Jesli ktos zainteresowany mozna smialo korzystac ze wzoru.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102751 by dior
O kurwa :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 9 months ago #102857 by Dennis
Lobo The Great ready for a battle like a real Wladislaw III

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 9 months ago #102891 by Foka
Ok Panowie .... podjąłem dość ciężką decyzję. Wobec niespodziewanego awansu Śląska do pucharów miałem do wyboru dwie opcje Dundee i Varna. Niestety przy moim zasobie portfela i biorąc pod uwagę to, że mam rodzinę nie mogę sobie pozwolić zrealizować dwóch wyjazdów. A wyjazd na mecz Śląska w pucharach to moje marzenie i 17lat chodzenia na Śląsk .... muszę postawić na mecz ... wyjścia nie ma. Więc ja z Mistrzostw Świata w tym roku odpadam ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 9 months ago #102992 by lobo

Lobo The Great ready for a battle like a real Wladislaw III


Yes mate. Days fever is slowly but surely kicking in.

Foka, szkoda ze wyszlo jak wyszlo. Mam nadzieje ze Sanek i Blazej nie zrezygnuja z przyjazdu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 8 months ago #104639 by romaneq
no i jak tam ?
wrócił ktoś

Błażej pełen respekt !

kim jest koleś z węgier, który wygrał amigę ? ::)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.207 seconds
Powered by Kunena Forum