Rzeszow Offline [INFO]

More
12 years 4 months ago - 12 years 3 months ago #108417 by dzem
Rzeszow Offline [INFO] was created by dzem
Oficjalne info o turnieju:

Termin: 28 stycznia 2012 (sobota)
Start: 12:00
Wpisowe: Free
Jak gramy: Równoległe turnieje PC / Amiga. Format zależy od liczby grajków. Celem beda finaly ok. 20/21, ale wiadomo jak to jest. Grupy gramy w trybie Friendly, ale z rozpiską kolejności spotkań.
Bonus motywacyjny: Losowo wybrane mecze pierwszej fazy turnieju, beda ogorowymi finalami , w ktorych do wygrania beda drobne upójminki :P

Gdzie gramy: www.facebook.com/kapaluapub -- mała, fajna knajpka. Piwo za 4,50, bez wnoszenia swojego alku. Jak będzie taka chęć to przeniesiemy się po turnieju gdzie indziej, a jak nie to nie:P
Noclegi: Wstępnie zarezerwowałem 3 pokoje (5os i 2x 4os) tutaj -- www.metalowiec.ipr.pl/cennik.html
Podstawowe atuty: są wolne miejsca, tanio, tylko 2 km od lokalu, z dobrym dojazdem komunikacją (nocną też:P), a na parę osób to nawet taxi w tej samej cenie.

Jak ktoś już podjął decyzję, że i kiedy wpada to proszę o msg lub post. Przede wszystkim musze ogarnac ilosc graczy i format turnieju, ale po potwierdzeniu bedziemy potwierdzac pokoje (sa roznice w cenach). Jak ktos woli np: jedynke to tez niech da znac;)

Jako potwierdzone bede zaznaczal osoby, z ktorymi dogadam sie co do noclegu, chyba ze ktos po prostu powie, ze przyjezdza i sam ogarnie temat gdzie spi.

Lista ogorow:
Ostateczna lista:
1. Dzem
2. Foka
3. Xflea
4. Gomi
5. Blazej
6. Bobbiebobras
7. Kirys
8. Sanek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108429 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Ja powiem tak .... jeśli Roman lub Paczek potwierdzą, że jedzie na 100% to mnie też można dopisać na 100%. Wiadomo, że w dwóch/trzech będzie taniej i wtedy już nic mnie nie zatrzyma. Oczywiście, jak Oni nie pojadą to też będę chciał jechać, ale w tym wypadku pojawią się kwestie finansowe. Z tego, co jednak mówił Roman On jest na bank więc ja też. Osobiście bedę chciał przyjechać bezpośrednio na turniej i wracać w niedziele rano.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108456 by _barto_
Replied by _barto_ on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Ja dokładnie tak samo jak Foka, czekam na chętnych ze Śląska. A tak z innej beczki to oferuję na turniej amigę oraz TV.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108469 by bobbiebobras
Ja bede jechal.. Zbierzemy jeszcze 3 chlopa i mozna jechac :) Cinek Gomi Xflea ?:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108483 by gomi
Replied by gomi on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Myślę, że przynajmniej 4 osoby do auta od nas się znajdą.

Bobbie, Barto, Xflea, Cinek...jak się zapatrujecie w kwestii noclegu? Ja proponuje wyjechać w piątek po pracy...ewentualnie wziąć dzień urlopu i na spokojnie w godzinach południowych się zbierać. Powrót oczywiście w Niedziele z rana. Napiszcie co o tym sądzicie, żebyśmy mogli już pomału coś ustalać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108492 by bobbiebobras
Ja urlopu nie dostane na bank zreszta nie wiem jak z praca bedzie bo mam umowe do konca roku i cisza poki co a tez nie wiem czy nie zmienie pracy wiec ulop odpada. Ja bym tam jechal i wracal w sobote ale jak cos to sie dostosuje :) wazne aby sie zebrac i pojechac juz nie odpuszcze sobie jak teraz byl osatni off :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108505 by _barto_
Replied by _barto_ on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
dziś wróciłem z okolic za Rzeszowem. wyjeżdżałem w piątek po godzinie 15 ze śląska, jechałem tam ponad 7h!!!! masakra. Jeżeli o mnie chodzi to mogę jechać już w piątek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108528 by xflea
Replied by xflea on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
ja też jestem za opcją: wyjazd w piątek, powrót niedzielę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108530 by gomi
Replied by gomi on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Biorąc pod uwagę to co barto pisze, że 7 godzin jazdy to nie widzę innej możliwości jak wyjechać w piątek i wracać w Niedzielę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #108532 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]

wyjeżdżałem w piątek po godzinie 15 ze śląska, jechałem tam ponad 7h!!!! masakra.

Barto, trafiles pewnie na zjazd z autostrady i okolice Brzeska/Bochni w najgorszym czasie czyli piatek 16/17. Proponuje zaplanowac wyjazd, tak zeby sie tam znalezc 2h wczesniej lub pozniej, kiedy sie troche rozladuje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.254 seconds
Powered by Kunena Forum