Rzeszow Offline [INFO]

More
12 years 2 months ago #109720 by Blazej_Bdg
no ja chętnie pojadę :) Tak jak wcześniej mówiłem - mam fajne połączenie do wrocławia w piątek i byłbym ok. 12. A dalej nie wiem. Powrót dla mnie obojętnie, zawsze coś wykombinuje

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109722 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
O której Wy ze Śląska chcecie startować?

Co do pomysłu Bobbiego to Dzem móił, że osób może być więcej bo jeszcze ktoś z Rzeszowa i generalnie ja nie wiem czy nie chciałbym zostać do niedzieli rano bo może po turnieju w sobotę wieczorem wyskoczył bym do Lublina i z rana po Was przyjechał :)

Chociaż jak wszyscy wolą wracać w sobotę to oczywiście się dostosuję.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109725 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
jak na razie lista to 10 osob grajacych + kibice;) jesli do tego dolaczy ibenolos, ktory ma rzut klawiatura do rzeszowa, to bedzie 11 osob i rozegranie grup chwile zajmie;)

poza tym jest jeszcze konkurencja w chlejoff;)

nikogo do niczego nie zmuszam, bo kazdy ma swoje plany itd. ale ja zostaje do niedzieli i Wam tez tak radze:P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109731 by gomi
Replied by gomi on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Foka: to zależy o której Wy możecie wyjechać z Wrocka. Z tego co mi wiadomo to my moglibyśmy być gotowi gdzieś na 18-18:30.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109732 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
No czyli ja muszę o 15 wyjechać. Nie ma problemu. A co Wy sądzicie o powrocie w niedziele rano czy w sobotę?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109733 by xflea
Replied by xflea on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
ja najwcześniej będę w stanie wyjechać z Bielska ok. 17. normalnie do Katowic to jakieś pół godziny, ale przy obecnej pogodzie i robotach na trasie będzie na pewno więcej

jeżeli chodzi o sugestię dzema to ja się nastawiam na powrót w niedzielę. skoro i tak już jest weekend zarezerwowany na swosa to nie ma sensu się silić na powrót w sobotę

kolejna sprawa - jak widzicie podróż razem z bagażami i amigami jeśli zbierze się nas 5 osób?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109736 by gomi
Replied by gomi on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Ja pracę będę kończył o 14, więc się dostosuje do wyjazdu, a jeśli chodzi o powrót to jestem za Niedzielą.

Xflea: u mnie jest ten Twój mały tv...nie wiem czy będziesz go chciał teraz odebrać czy nie? Ja myślę, że 3 zestawy na miejscu musimy mieć. Dzemik, jak tam u Ciebie ze sprzętem? Co będzie potrzebne?


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109739 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
myslalem o zestawie 2x amiga i 2x pc.

Jednostki:
Amiga od Foki
Amiga od Xflea
PC ode mnie
brakuje jednego PC

Mam:
2x monitory z euro
2x monitor PC
Moge zalatwic wiecej.

Myslalem o grze na 2 stanowiskach, chocby ze wzgledu na ilosc miejsca, ale 3 amiga moze byc dobrym pomyslem i powinna sie zmiescic, o ile ktos jeszcze przywiezie. Problemem bedzie ilosc Waszego bagazu jesli w 5 osob bedziecie jechac.
Zeby Was nei zapychac, to te dwie amigi i jednostka PC by wystarczyly (ten jeden PC bede jeszcze kombinowal, zeby Wam ulzyc ;)

okablowanie i kontrolery to osobny temat, z ktorym pewnie bede dzwonil do czesci, zeby niczego nie zabraklo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109741 by xflea
Replied by xflea on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
telewizor niech leży na razie

weźcie może jeszcze jedną amigę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109742 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Rzeszow Offline [INFO]
Ja biorę dwie amigi swoją i dzema. O której chcecie startować z Rzeszowa do domu?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds
Powered by Kunena Forum