Re: Mistrzostwa Świata - Holandia

More
12 years 3 months ago #109147 by romaneq
Ja myślę, że wpisowe jest ok.
Nie jest już ok jak się podliczy cały wyjazd, który tani nie będzie... także ja nie mówię, że pojadę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109190 by dzem
powitac;) wczoraj obczajalem juz troche trase, ale zaznaczam, ze na szybko, wiec wszystko wymaga weryfikacji.
Dla Wroclawia i Lubina pierwsza mysl to oczywiscie samochod, ktory daje najwiecej swobody a te 8/9h to dobry czas, wiec ich to pewnie nie zainteresuje. Im bardziej na wschod tym wiecej osob moze byc zainteresowanych innymi opcjami. dla mnie dojazd do wrocka to +120zl i kombinacje czasowe/noclegowe do dalszych kosztow.

Samolot: krakow - eindhoven, katowice - kolonia, ewentualnie jeszcze dortmund, weeze ale to wszystko ok. 150km od almelo. Najprostsza bylaby pewnie podroz z eindhoven, jakims pks em ichniejszym. z innych miast pewnie wynajecie busa przy duzej liczbie osob, ale po zsumowaniu kosztow pewnie wyjdzie na jedno z jechaniem samochodem. lotnisko w almelo jest male, chyba tylko czartery i prywatne samoloty.

Pociag: warszawa - amsterdam - fajna opcja, ale 17h jedzie. sa rozne promocje i mozna by na tym naprawde oszczedzic. jesli cena bedzie naprawde wporzo (zadzwonie na info, moze first minute?:)) to ja rozwaze nawet te dodatkowe 2 dni na podroz, tym bardziej ze w ekipie to bedzie dobra imprezka;)

Autokar- kursuje od przemysla, przez miasta na A4. na pewno z wawy i polnocy tez sa polaczenia. Jedzie do amsterdamu, ale sprawdzilem jego trase i przejezdza kolo almelo. tak naprawde to autostradą przejezdza sie 500m od miejsca gry.
Jesli zbierze sie pare osob, to mysle, ze mozna dogadac sie zeby zrobili dodatkowy postoj w almelo (pare nadprogramowych km). Hardcorowa wersja to dogadac sie po drodze z kierowca autokaru, zeby zatrzymal sie na poboczu autostrady;D i na nogach te 500m przejdziemy :) problem jednak z powrotem by byl, wiec lepiej od razu zebrac kilka osob i negocjowac z firma dodatkowy przystanek. Cena na dzis: 419zl (w dwie strony, z Rzeszowa)

a co do tego czy jade: tak jak pare osob powyzej nie chce sie deklarowac, przez kase. 2x odpadlem przez inne plany (pokrycie terminow lub kasa). w tym roku naprawde chce tam dotrzec i dlatego najchetniej zarezerwowalbym szybko samolot lub bus, zeby pozniej nie miec wyjscia;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109191 by dior
Ja się wstępnie porozumiałem z Bombem i Micha. Dla mnie chyba najkorzystniejszą opcją będzie pociąg do Berlina za 29 euro w jedną stronę i potem podróż z nimi samochodem. Micha może załatwi większy busik dla dodatkowej liczby osób. Tak, czy inaczej dojazd przejebany, bo po pierwsze kombinowany, po drugie niemiłosiernie daleki, po trzecie drogi.
Cóż mogę powiedzieć, podobne uczucia miałem przed pamiętnymi Sensi Days 07 i jak pięknie się to wtedy skończyło :)
Damy radę w taki, czy inny sposób, zaczynajcie odkładać pieniążki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109194 by romaneq
Jedyne czego żałuje to to, że to jest jakaś mała wiocha a nie powiedzmy Amsterdam :/

Na chwilę obecną chce jechać i najlepiej autem wyjdzie najtaniej jakbyśmy skołowali 5 osób. Bus fajna sprawa ale raczej taniej nie wyjdzie bo kierowcy trzeba też zapłacić a Niemiecki tani nie będzie :)

Także 5 osób + auto i nie będzie źle. Jak nie będzie chętnych nie jadę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109196 by Foka
Dokładnie tak ... od nas to tylko autem więc jak coś to ja też w to wchodzę ... ale to tylko wstępna (bardzo) deklaracja. Błazej myślę, że też by z nami jechał. Było by nas trzech. Nie wiem, jak Xflea lub Gomi ... no i Paczek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109197 by dior
Ok, w takim razie ja bym do Was wtedy dołączył. Poczekamy, z czasem się wszystko wykrystalizuje, ja też deklaruję się bardzo wstępnie, ale determinację czuję ogromną. Musze po prostu tam być. W każdym razie w moim przypadku pociąg do Wro, czy do Berlina i przesiada w samochód, to w zasadzie to samo. Jeśli od tego będzie zależało, czy Foka lub roman pojadą, to oczywiście możecie na mnie liczyć.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109199 by paczek
Ze mną sytuacja tak jak teraz, zależy od sesji - jeśli to nie zleje się z terminem to jadę. Myślę, że ta piątka zawsze się zbierze bo jeszcze zawsze Gomi też jest i kto wie... może jeśli Sensi Days w Holandii to i Leman się skusi?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109201 by romaneq
No to wstępnie jest nas 3 - Dior/Foka/Romaneq

1 maja jak dla mnie to termin do którego każdy z nas może się wycofać, co Wy na to ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109202 by dior
Roman, powiem tak: jeśli się zdecyduję, to do końca lutego (może do połowy marca) wyślę 100 euraków. Czyli w zasadzie potwierdzę w 100% swoją obecność. Wiemy jednak dobrze, że zdarzyć się może wiele rzeczy w życiu, więc trzeba wziąć na to poprawkę. W każdym razie mogę się umówić z Wami tak, że jeśli cokolwiek by się zdarzyło, co nie pozwoliłoby mi (pomimo wcześniejszej opłaty) wziąć udziału w turnieju, to i tak oddam kasę za paliwo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 3 months ago #109203 by Foka
OK .... zróbmy tak ... 1 kwietnia już takie deklaracje na 80/90 % .... a na początku maja przelewamy kasę i to będzie jasne czy ktos jedzie czy nie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.206 seconds
Powered by Kunena Forum