Re: Mistrzostwa Świata - Holandia

More
11 years 9 months ago #112566 by bobbiebobras
Kuba55 czxekamy na decyzje Gomiego bo byl pierwszy jesli bedzie na tak to juz nie bedzie miejsca w aucie jesli nie oojedzie jednak wskazujesz na jego miejsce i mozesz sie smialo zabrac z Nami :)

Nasz droga wyglada nastepujaco Krasnystaw- Rzeszow- Katowice- Wroclaw- Almelo :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112567 by bobbiebobras
Pisze jeszcze odnosnie koszulek wiec wyglado nastepujaco...

Przedtawilem to na bazie wczesniejszych naszych koszulek i dostalem wycene w mailu o tresci:

Witam
W załączmiku model koszulki białej czerwonej - koszt 45 zł netto z
nadrukami
a jednokolorowa z nadrukami 37 zł netto sztuka

w kalkulacji uwzględniłam
nadruk przód na lewej piersi + przód prawa pierś
plecy: numer, ksywa + dodatkowy napis

Gdyby Pan się zdecydował na te dwukolorowe to musze miec informację do
poniedziałku bo one ida z Niemiec i czekamy na nie od Zamówienia 3-4 dni

te jednokolorowe moga byc wczesnie - kolor dowolny oczywiście

www.biart.pl/t-shirt-cruise-promostars.html

koszulki takie juz mielismy...

Teraz tak sadze ze tych z niemiec 2 kolorowych nie zdazy zamowic i przyjsc na czas i jeszcze zrobic bo zamowienie zloze jutro dojda jak dobrze pojdzie w srode i 1 dzien na zrobienie bardzo ryzykowna opcja :)

Ta strona to strona tej firmy moge jeszcze zapytac jak by sie zmienila cena jak by byla jednokolorowa np czerwona i biale napisy tak jak mowilismy logo z przodu + numer a z tylu ten napis :)

Nie wiem czy zdaymy z tym tak na szybko i czy kazdy zainteresowany da odpowiedz co i jak poki co sprawe zostawiam tak bo wrocilem dopiero co z weekendu :)

pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112581 by xflea
Zamawiaj Bobbie. Dla mnie XL.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112583 by bobbiebobras
xflea ale musze poczekac na reszte :) chociaz do jutra bo jak ? Tobie zamowie ta a Nam juz przypadnie jednokolorawa bo z De nie zdaza przyjsc kolorowe :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112584 by xflea
no co ty Bobbie, dla wszystkich takie same... mnie jest wszystko jedno jaka koszulka, napisałem tylko że jestem chętny :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112586 by Blazej_Bdg
to ja też XL poproszę. Błażej_Bdg, numer obojętnie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112587 by dior
To są standardowe wymiary? Jeśli tak, to dla mnie M. ;) I jeszcze do Kuby: możesz odezwać się do Elmichaj na priv. On jedzie z Berlina samochodem i szukał kompanów. Do Berlina chodzą pociągi 3x dziennie - bilet 29euro, czyli jeszcze w granicach rozsądku... W 2007 roku tak właśnie na Sensi Days dojechałem ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112589 by dzem
wchodzę w M - dżem ;)



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112590 by dior
I tak myślę, może by jednak podziękować Psipsiakowi za organizację, wziął na siebie sporo, nie mając praktcznie doświadczenia... Myślałem, coby mu koszulkę polish team z podpisami sprezentować... Co myślicie?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 9 months ago #112591 by kuba55
Jeśli uda się te koszulki ogarnąć to dla mnie L-kę, bardzo proszę (rozliczamy się przez konto, czy na miejscu?).

@dior: dzięki za podpowiedź, jest to zdecydowanie jakaś opcja żeby dotrzeć na Sensi. Póki co czekam na decyzję Gomiego, czy się wybiera. Bobbie mówił mi, że dziś do niego zadzwoni i ma mi dać znać co i jak.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.215 seconds
Powered by Kunena Forum