Re: Mistrzostwa Świata - Holandia

More
11 years 8 months ago #112592 by gomi
Moja sytuacja jest na tyle skomplikowana, że muszę siedzieć w piątek do 16 w pracy(tak niefortunnie się złożyło, że w tym tygodniu jestem sam w biurze). Z tego co z Bobbim rozmawiałem to wiem, że dzem wyrusza o 3 nad ranem od siebie, więc musiałbym Wam grubo plany pokrzyżować, a to nikomu na rękę nie będzie, dlatego Kuba śmiało możesz wskoczyć na moje miejsce.


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112594 by dzem

I tak myślę, może by jednak podziękować Psipsiakowi za organizację, wziął na siebie sporo, nie mając praktcznie doświadczenia... Myślałem, coby mu koszulkę polish team z podpisami sprezentować... Co myślicie?

dobrze gada.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112600 by Foka
Jeśli Kuba przypadkiem zrezygnuje .... chociaż zdaje się to nie jest możliwe to ustawiam się w kolejce. Jak nie to do zobaczenia na miejscu :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112601 by bobbiebobras
Witka :) no wiec sytuacja coraz bardziej napieta Kuba55 daj znac czy wskakujesz w miejsce Gomiego bo jak nie to za Ciebie wskakuje Foka :)

Jesli chodzi o koszulki to Dior spytaj Primo jak masz jais kontakt czy chce trzeba jeszcze spytac Loba i ... kogos pominalem ?

Koszulka bedzie wygladac tak : z przodu logo to co Dzem wkleil ale przerobione na kolory holenderskie z wpisem Sensible Days Almelo 2012 a po drugiej stronie piersi mysle zeby byl numer i moze byc nick malym drukiem a tylu bez numeru ten wpis co Dzem zapodal We are f***ing Polish SWOS team, we are supporting him

Mozemy zrobic glosowanie czy taka nowa wersja czy po staremu ale sadze ze mozna cos nowego zrobic :) do wieczora mamy czas jutro to zamowie wiec w czwartek bym odebral :)

Co do koszulki dla psipsiaka jak najbardziej za moze beda miec na miekscu jakies na zbyciu w firmie t obym wybral w kolorach i co na Niej :)? ogolne podziekowania za turniej i Nasze nicki z data ?

pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112602 by dior
Primo weźmie koszulkę XL, numer 81 na plecach, dla mnie numer poziomna 8 (czyli symbol nieskończoności - da się?, jak nie, to numer 18). Dla Psipsiaka myślałem o takiej samej, jak dla nas, może z nr 1 i byśmy się na niej podpisali - dla Psipsiaka XXL myślę...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112607 by Foka
Oczywiście na koszulkę też się piszę ... Jutro potwierdzę. Muszę tylko znaleźć w miarę rozsądnej cenie transport do Berlina.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112608 by dzem
grafikowi napisalem zeby dzialal z napisem i logiem. numerki + nick chyba juz musi ogarnac tamta firma zwyklą czcionka, bo dla kazdego bedzie inny, a nie chce go prosic zeby bawil sie z kazdym.

a narodowy ptak? w sumie nie upieram sie, ale zawsze do tej pory byl, wiec sie upewniam jaka Wasza wola;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112609 by bobbiebobras
ale z tylu co numer zostaje i nick czy ten napis b ojuz nie wiem :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112611 by kuba55

dlatego Kuba śmiało możesz wskoczyć na moje miejsce.


Jadę! Co nie zmienia faktu, że szkoda, że Cię Gomi tak przyszpilili w robocie :/

Będę w kontakcie z Dzemem co do szczegółów. Chociaż przypuszczam, że przed środkowym tylnim nie będzie ucieczki ;) Ale nie narzekam, wręcz przeciwnie - baaaaardzo się cieszę!

EDIT (z ostatniej chwili): już po telefonie z Dzemem, wszystko pięknie i ładnie :)


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 8 months ago #112612 by dzem

ale z tylu co numer zostaje i nick czy ten napis b ojuz nie wiem :D

no ja mu przeslalem wytyczne z Twojego komenta - czyli z tylu napis we are... . z przodu z jednej strony ma byc przerobione logo rzeszow offline, wiec projekt tego tez bedzie (dla firmy koszulkowej i tak na pewno moga byc osobne pliki projeku). nick i numer napisales zeby byl z przodu, to firma koszulkowa sama doda zwykla czcionka zgodnie z lista nickow/numerow/rozmiarow.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.273 seconds
Powered by Kunena Forum