Re: Mistrzostwa Świata - Holandia

More
12 years 2 months ago #109899 by sanek
no ja mam nadzieje że będą stoły do ping ponga bo musze dać lemanowi wycisk za fulde

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #109970 by paczek
Leman potwierdził mi już (na trzeźwo), że jedzie - dzwoniliśmy do Pawła, niestety ma już wykupione wczasy w tym terminie więc odpada.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110052 by Blazej_Bdg
Jadę na 100% :)

Przy okazji sprawdziłem loty na wizzair.com z Wrocławia do Eidhoven. 250zł w 2 strony. Sprawdzałem dla 13.07 - 16.07. Jest jeszcze opcja wylecieć 11.07 jak by ktoś chciał 2 dni wakacji więcej na np. wyjazd do amsterdamu :).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110053 by dior
Super ;D Szykuje się konkretna ekipa ;D Ja i Primo już wpłaciliśmy kasę, także nie ma odwrotu :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110063 by paczek
No i gitara :) ja jednak pozostanę przy wersji samochodowej, wcale drożej od tego lotu nie wyjdzie a jeszcze z Eindhoven do Almelo trzeba dojechać :P poza tym pozostajemy dalej przy tym, że jedziemy do Dortmundu najpierw ;)

@ Dior

Przez PayPala wpłacaliście kasę?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110064 by dior
Nie, kasa poszła przelewem (z konta w Holenderskim banku, na konto w Holenderskim banku - miałem akurat możliwość, żeby skorzystać z czyjejś uprzejmości) ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago - 11 years 11 months ago #110697 by romaneq
Termin płatności do 1 kwietnia i jakoś średnie zaangażowanie widzę - w sumie praktycznie żadne, chyba tylko chłopaki z Warszawy, Lobo i Xflea wpłacili siano. W każdym razie zdecydowałem się żeby nie jechać. W ten weekend lipcowy mam już inne plany - w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy i wygrał Berlin. Szczerze przyznam, że specjalnie nie zależało mi na Sensidays, jedynie czego mogę żałować to tego, że nie spotkam się z Wami.

Może coś małego w Polsce - taniej, bliżej, lepiej bez napiny...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #110787 by dior
Roman, powiem tylko tyle: szkoda, naprawdę szkoda. Nie mniej jednak, życzę dobrej zabawy i obyśmy się mieli okazję na jakimś offie spotkać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #110984 by kuba55
Hej!

Czy ktoś z Was się orientuje, czy jest szansa jeszcze się na Sensi Days zapisać? 1 Kwietnia już za nami...

Oraz, jeśli odpowiedź na powyższe byłaby pozytywna, to dajcie znać czy ktoś reflektuje na podróż do Holandii samochodem z południa Polski (Zakopane/Kraków/Katowice).

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

Kuba

PS. Niechże następne Sensi będzie w Polsce. W końcu to nasz sport narodowy ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 11 months ago #110987 by xflea
Kuba, napisz do pspina jeśli chcesz się upewnić, bo on jest organizatorem.

Z tego co widzę są jeszcze miejsca, więc jeśli wpłacisz kasę to się załapiesz.

Na chwilę obecną z tych okolic co podałeś nikt nie jest potwierdzony (czyt. wpłacił kasę) do mistrzostw. Ja jestem z Bielska, ale lecę samolotem.

SensiDays były we Wrocławiu dwa lata temu ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum