Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115160 by dior
Wrocław Ogór Jamboree 2012!!!!!!!!!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115162 by ulg81
spokojnie Wrocław Open (pewnie aby nawiązać do starych statystycznych imprez) ale w nazwie poszczególnych turniejów jest Wasza nazwa Ogórowata :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115173 by dior
I rewaluacja, rejestrować się teraz!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115176 by romaneq
Olesio chciałbym mieć to fizycznie na dyskietce byłbym mega wdzięczny gdybyś ogarnął :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115179 by olesio
@romaneq: spoko, przygotuje dyskietkę z tego adfa co jest na planetemu, jeżeli - jak to takie stare dyskietki mają w zwyczaju - nie uszkodzi się do czasu turnieju to ok. A w razie czego przekażę też link diorowi. Wyposażyłem go już w prosty program do nagrywania adfów z GUI, więc w razie czego jak sie znajdzie niezajęta i sprawna dyskietka na turnieju to też będzie mógł ją nagrać na swojej maszynie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115180 by ROO10
Witam, wlasnie natrafilem przypadkowo na ten watek, rozwazam symboliczne wziecie udzialu w tym iwencie, musze tylko zorganizowac jakis nocleg, jak ktos ma namiary na tanie spanie u pani Teresy tudzież jakies schronisko mlodziezowe czy cos to prosze dac znac, gdybym przyjechal to wiazaloby to sie pewnie z jakims reportazem video, mniej wiecej takim jak z mojego ostatniego kameralnego oflajna: vimeo.com/51932529
jak ktos by mial info o noclegu to prosze o info, chcecie video-reportaz pomozcie zalatwic nocleg :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115183 by dior
Roo10 to jest fantastyczne! Serio, właśnie czegoś takiego nam brakuje! Niniejszym rozkazuję Ci stawić się na turnieju i przygotować taką relację video. Panowie, zlitujta się, ma ktoś namiar na nocleg? Niestety tam gdzie my śpimy (warszafka), miejsc już nie ma...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115200 by romaneq
dyskietka się znajdzie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115215 by Foka
ROO teraz już nie ma wyjścia, musisz przyjechać. W dodatku ten filmik to już zupełnie podkręcił klimacik.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115223 by Filippousis

Dobra, to mamy 3 PCty, potrzebne monitory. Luuuudzie, ja z Warszawy w walizce nie przywiozę pociągiem. ;D
Czekamy na zgłoszenia!
Romaneq masz u mnie piwo, duże, jasne, pełne.


JAk juz pisałem wczesniej, z PC mam problem ale Monitor przywioze na 1000%.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.269 seconds
Powered by Kunena Forum