Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115254 by paczek
@ Tomasz82

Na stadionie olimpijskim :)

Co do noclegów :

Pokoje gościnne w domach studenckich są zajęte. Także nic nie zdziałamy tam, kilka postów temu polecałem z Filipem trzy miejscówki tanie (testowane już podczas wcześniejszych turniejów:P) w miarę blisko rynku i w miarę blisko mieszkania, w którym mieszkam także bym mógł obsługiwać ludzi :)


DO WSZYSTKICH - grajmy klimatycznie, bez czeskich pomysłowych taktyk :) standardowe taktyki rlz! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115255 by romaneq
Jeśli ma to jakieś znaczenie to ja z Zieniorem nocleg mamy u znajomego więc nas pod uwagę brać nie trzeba.

Ja mam na PCtach jakąś wersję dysku z któregoś Wrocław Open albo Sensidays także jest sporo drużyn wyedytowanych, zresztą ustawić na PCcie coś na szybko problemu nie ma (oczywiście bez zabawy w składy).
Jestem zdecydowanie za grą bez taktyk, nie czuje się tutaj osobą decyzyjną ale turniej miał być powtórką zeszłorocznego i chciałbym żeby takim pozostał. Na grę z taktykami zawsze można pojechać do Pragi, chociaż oni chyba już nic nie organizują bo była smutna atmosfera :)

Zajawka Mistrz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEZ TAKTYK - CHCE SIĘ NAPIĆ POŚMIAĆ I GRAĆ NA LUZIE A NIE WQRWIAĆ !

13 stron w temacie a turniej dopiero za 2 tygodnie :o 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115256 by sanek
głupio by było aby przyjezdni byli rozrzuceni po 4 hotelach, dlatego pisze aby wespół w zespół jakąś opcję wybrać

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115257 by Primo
Elo Ogóry, widzę że zajawka Diora się podoba :D

Klimat luz, więc chyba w końcu wygram !

ps. Obecny będzie Mistrz Torby Żuluwki

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115258 by Ibenolos
Ja najprawdopodobniej jadę w Sb rano na turniej przez Katowice, skąd zabieram Yodę.,,ALE do jutra ustalę wersję ostateczną. W razie czego kogoś po drodze mógłbym zgarnąć.
Chyba, że zmieni się plan na wyjazd w pt....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115262 by olesio
No właśnie dajcie znać jak z noclegami. Bo czasu coraz mniej. I najfajniej było by zakwaterować wszystkich w jednym miejscu. Według mnie opcja DW Piast, jeżeli będą mieli wolne miejsca jest ok. Może luksusów to tam nie ma, ale jest w miarę tanio, a przy opcji sześcio osobowych pokoi nawet bardzo tanio, bo według ich info na www wyszło by niecałe 58 (mój numer na koszulce to tymbardziej się mi podoba :)) PLN za dwie doby. Jeżeli dobrze spojrzałem i policzyłem, a wydaje mi się, że tak :) DW Piast jeżeli ktoś nie wie albo nie kojarzy czy nie pamięta, jest na prawdę blisko dworca głownego, co jest poza ceną według mnie dużym atutem. A jeśli Tomasz82 da radę coś taniego również znaleźć to fajnie, tylko niestety jak wspomnianio czas nas goni.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115263 by bobbiebobras
Foka koszulki ok ale jakis projekt czy co ? moja inwencja wlasna i kto sie wogole pisze bo czasu malo nie wiem czy sie wyrobia :) ale wierze w moja firme ;) hehe

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115266 by Blazej_Bdg
Gramy bez taktyk! :) Kto chce taksy ten z Bułgarii!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115270 by olesio
Taktyki są dla Czechów, tak jak wersja PC - wedlug mnie - była dla nich pisana. Pewnie romaneq to jest ukryty Czech ;) Anyway, pączek milczy, a nie wiem co tam Tomasz82 wskóra w sprawie noclegów. Dlatego pytam, kto się pisze na nocleg w DW Piast z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę? I najlepiej w pokoju sześcio osobowym ze względu na możliwie najniśze koszty? Dawajcie znać. Cenę oraz inne warianty można sprawdzić na stronie: www.dwpiast.pl/index.php?page=prices - jak bym miał listę chętnych, ewentualnie na inne opcje pokoi to by się zadzwoniło i zarezerwowało. A ja na necie będę dłużej dopiero pojutrze po południu, to do tego czasu może Tomasz82 da nam tutaj znać co z noclegiem organizowanym przez Niego. Jeżeli nie da to byłbym za opcją noclegu w DW Piast ze względu na bliskośc od dworca pkp i w miarę dobre ceny.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115271 by paczek
KTO BĘDZIE POTRZEBOWAŁ NOCLEGU I NA KIEDY!!

1. Olesio (piątek/sobota i sobota/niedziela)
2. Sanek (piątek/sobota i sobota/niedziela)

czekamy na kolejnych, czas nagli - gdy będzie wiadoma liczba osób to będziemy kombinować :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.270 seconds
Powered by Kunena Forum