Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 5 months ago #115338 by dzem
Ibenolos, na forum jest kilka wojowniczych prob rozstrzygniecia tej kwestii - ciekawe dyskusje swoja droga;) Jesli kusi Cie rozstrzygniecie tego raz na zawsze to z gory mowie ze rownie dobrze moglbys probowac przekonac zwolennikow PIS do PO, Barcy do Realu i vice versa;)

Mimo, ze turniej rozrosl sie do zajebiaszczych rozmiarow (i przez to stal sie bardziej prestizowy, co oznacza wieksze parcie na wygrana) to jestem jednak za niespinaniem pieroga i pozwoleniem kazdemu grac tak jak chce).

Dior sprytnie na Foke czarna robote zwalil;) wiec Foka: jak bedziesz decydowal to pamietaj, ze jesli 30 osob faktycznie przyjedzie to w grupach moze sie skonczyc na 1 meczu - i wtedy zasada gospodarz decyduje wkurzy czesc osob:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #115339 by dior
Nic nie zwalił, tylko chyba moja arbitralna decyzja byłaby nie na miejscu. Gdybym ja miał decydować, to zadecydowałbym gospodarz wybiera , pomimo frekwencji i zagrożenia, o którym napisałeś. Po prostu postaram się, żeby PCty śmigały i żeby to sprawnie szło i co za tym idzie, żeby każdy miał możliwość rozegrania dwóch meczów w grupie.
Znam oczywiście zdanie większości naszych graczy i jestem prawie pewien, że zagramy bez taktyk. Uważam, że Foka, jako nasz gospodarz ma głos decydujący i tyle.
Masz rację Dżem, pisząc o odwiecznej dyskusji na temat taktyk, wałkowaliśmy dziesiątki razy i w zasadzie poza wspomnianym wyżej kompromisem, nic się nie udało w tej sprawie wymyślić ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115340 by xflea
ktoś w zeszłym roku zagrał jakiś mecz na taktyce?

oprócz lobo...:P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115341 by ulg81

Nie, nie ... może ktoś się tam pomylił. Wszystko gramy jednego dnia czyli w sobotę.

sorki nie wiedziałem, byłem pewny, że ten turniej trwa 2 dni, jeden PC a drugi Amiga, zaraz poprawię datę ;)
p.s jeżeli chcecie żebym w miarę sprawnie wprowadzał wyniki to wysyłajcie mi co jakiś czas na gg lub ircu, a jeśli nie ma takiej potrzeby to wszystkie na koniec.
Pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115342 by olesio
@ibenolos: jeżeli marzy się Tobie turniej tylko na taktykach to pewnie pozostaje Ci zmienić obywatelstwo na czeskie i tam wyemigrować - hehe ;) Btw, kontaktowałem się też z ŁukaszemPogoń telefonicznie i jest bardzo zapracowany, ale może uda mi się Go jednak namówić na wypad do Wrocławia. A i proszę Was, jeżeli ktoś chce dołaczyć do mnie, Sanka i Błażeja w noclegowi DW Piast to dawajcie proszę znać. Ponieważ fajnie było by móc tam nocować po najniższych kosztach, co jak wywnioskowałem po wcześniejszym postcie Błażeja - ma znaczenie nie tylko dla mnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115345 by Foka
Ja mam na to zupełnie wyjebane :D

Ze mną możesz grać na taktyce .... Właściwie to nie widzę problemu. Można grać z taktykami. Bo kto z Polaków ich używa? Chyba tylko Ibenolos i Yoda. Reszta gra bez ...

Niech się inni do jutra wypowiedzą. Jak nie będzie jakiejś klarownej odpowiedzi od Was to jako gospodarz zdecyduje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115346 by Wodiczko
Wybór powinien należeć do tego z graczy, który w danym momencie prowadzi w turnieju Chlej - OFF :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115347 by paczek
A grajcie sobie z tymi taktykami, ja mam to gdzieś :) przyjeżdżam się dobrze bawić, a nie martwić czy ktoś przeciwko mnie zagra na taktyce czy nie. Jednak jedno ale, takie osoby niech sobie przyjadą wcześniej i to zrobią, żeby nie było że ktoś na ostatnią chwilę przyjeżdża i marudzi o taksy..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115350 by Foka
Ibenolos jeszcze jedno mnie naszło po przemyśleniu .... Postawienie sprawy, że jak będzie bez taktyk to chyba nie przyjadę, przekonuje mnie do tego by jednak opowiedzieć się za tym by grać ... bez taktyk. Nie dla tego, że nie chcę byś przyjechał. BA! Chce bardzo! Ale wydaje mi sie, że taka deklaracja jest trochę nie fair. Można to było inaczej uargumentować.

Ale niech będzie czekam na kolejne wypowiedzi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 5 months ago #115351 by Ibenolos
..heh, że niby mały szantażyk...nie, nie oto chodziło.

Chodzi o to, że wg. mnie spotykamy się, żeby spokać się i pograć W SWOSa. W naszym zagonionym życiu się w końcu wyluzować , wypić piwko, pośmiać..
Co komu przeszkadza, więc że ktoś gra na taktyce w takiej sytuacji? Ja mam więcej satysfakcji z takiej gry i tyle. O to mi chodziło.
Gram przecież bez taktyk online, z mniejszą frajdą ale gram..co nie zmienia to faktu, że preferuję grę na taktykach.
Nie wymuszam taktyk, wypowiedziałem swoje zdanie. Ktoś pisał, że bez taktyk, ktoś że z taktykami, ot co..
We Wrocku jak byłem 2 razy zawsze były takty, tak się nastawiłem i dlatego się zdziwiłem i wypowiedziałem..
Będzie jak będzie. Trochę kilosów trzeba mi zrobić, żeby sie stawić na turnieju, logistykę mam też nie halo w tym terminie..

P.S.Wreszcie jakiś wątek rozruszał towarzystwo.. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.243 seconds
Powered by Kunena Forum