Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115435 by sanek
w Almelo okazało się że przyjechałem z 3 zepsutymi padami, na żadnym nie dało się grać (2 do PC i 1 na Amigę) o ile na PC grałem jeszcze swoimi i skończyło się jak się skończyło, to na amidze już nie ryzykowałem i grałem padem Djowgera, po turnieju oddałem mu je do reperacji, ot cała sprawa. Pady już podobno są naprawione, ale czy wysłane to nie wiem, więc - nie mam czym grać
Na PC mogę smigać na klawie, a na amidze to nie wiem, mam niby joye ale na to jeszcze za wcześnie ;-)
Aha czy mógłby ktoś mi przywieźć do Wrocka ze 3 dyskietki Swosa 96/97 na amigę ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115436 by dior
Sanek, przywiozę Ci pada na turniej. No bój nic, może być do Twojego wyłącznego użytku. Mam dwa swoje pady - jeden pożyczę Wodiemu, drugi Tobie, jest u mnie chyba jeszcze pad Szymsa, naprawię go i będzie do ogólnego użytku, poradzimy sobie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115440 by manfred
A joystick jakiś będzie?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115441 by dior
Coś się pewnie znajdzie, ale ja akurat nic nie mam do pożyczenia - swojego nikomu nie dam. :P Jeszcze jest czas, na allegro w dziale stare komputery jest tego od pyty.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115442 by sanek
dzięki Dior, nie nie potrzebuje go na wyłączność, tylko czasem jak będę grał
co do joyów mogę jednego zabrać, tutaj masz nówkę na amigę, bez ściemy :D

allegro.pl/joystick-quickshot-apache-1-q...owy-i2759660318.html

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Mauro
  • Mauro's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
11 years 4 months ago #115443 by Mauro
Replied by Mauro on topic Re: Wrocław Open 2012 - 17 listopada

Nie kojarzę, czy był na liście, ale Tom+ nie jedzie. Rozmawiałem z nim.

P.S.Jakby ktoś ze Śląska jeszcze jechał to mam wolne miejsca 2.



IBENOLOS CZY to nadal aktualne..???
Domi jest z Bytomia chyba tak?Moze się nawet kojarzymy
Tak jak wspominalem kojarze tylko sensiblowcówChełminskich 95-97 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115444 by Ibenolos
MAURO - TAK AKTUALNE...jeszcze. Ja jadę z Kraka i zabieram Yodę z Katowic, jak coś to zgarniam po drodze co się da... :P
Pisz jak coś.
Wyjeżdżam w Sb rano o 6 tak, żeby na 10 być we Wrocku..planuje powrót po turnieju, bez noclegu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115446 by Foka
A właśnie co do taktyk bo nie wiem czy zostało ostatecznie powiedziane. Jak ktoś ma to niech gra ... :) Skoro ma być turniej na lajcie to niech każdy gra, jak mu wygodnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115447 by dior
Maratonik się Wam szykuje Panowie. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115448 by djowGer

w Almelo okazało się że przyjechałem z 3 zepsutymi padami, na żadnym nie dało się grać (2 do PC i 1 na Amigę) o ile na PC grałem jeszcze swoimi i skończyło się jak się skończyło, to na amidze już nie ryzykowałem i grałem padem Djowgera, po turnieju oddałem mu je do reperacji, ot cała sprawa. Pady już podobno są naprawione, ale czy wysłane to nie wiem, więc - nie mam czym grać
Na PC mogę smigać na klawie, a na amidze to nie wiem, mam niby joye ale na to jeszcze za wcześnie ;-)
Aha czy mógłby ktoś mi przywieźć do Wrocka ze 3 dyskietki Swosa 96/97 na amigę ?


I send keypads later today. I hope they get to you in time before the tournament.. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.325 seconds
Powered by Kunena Forum