Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 4 months ago #115735 by dzem
punkty podliczone i wstawione.

Na Ami obłowili się najbardziej Ibenolos, Gomi i Acidzooq
Z kolei na PC: Gomi, Ibenolos i... Soja!

Po drugiej stronie medalu znaleźli się:
Ami: Tragbier, Zienior, Yoda
a na PC: Manfred, Sanek, Foka

Ogłoszenie parafialne:
- nowy system wpisywania wyników na ss.de działa bardzo dobrze (nawet naprawianie źle wpisanych) i spokojnie można w przyszłości wprowadzać wyniki na żywo.

Zdrówko! ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115739 by olesio
dżem: fajnie, a wyniki online na pewno lepiej się wprowadza i wszystko ogarnia strona niż mój lamerski oraz niedopracowany program. Tylko następnym razem musimy mieć sprawny dostęp do odpowiedniego admin menu, co trzeba by przetestować przed samym turniejem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115741 by dzem
Olesio: Twój program nie raz nam już uratował życie i nie raz uratuje (jak nie będzie neta), więc w żadnym wypadku nie jest lamerski, tym bardziej, że jest wygodniejszy niż wprowadzanie na stronie. Jego jedyny minus to to, że później trzeba wyniki przeklepać na stronkę;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115744 by olesio
@dżem: dziękuję. Jednak neta ponownie mieliśmy, tylko nie mieliśmy wtedy dostepu - z tego co się otientuje - do admin menu. Natomiast co do wprowadzania wyników, to gdybym miał więcej wolnego czasu i sam dostęp do jakiegoś testowego menu to można było by spróbować dorobić opcję wprowadzania wyników z programu na stronę, o ile takowe nie potrzebuje do działania JavaScriptu i wszystko można by dodać wysyłając dane na stronę po HTTP metodą POST, tylko że trzeba by pewnie wcześniej pobrać userid gracza zamiast nicka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115746 by ulg81
ja nic nie mówie, ale proponowalem 2 razy (raz tu na forum a drugi w piatek Olesiowi na ircu) pomoc zeby wpisywac w dniu turnieju na biezaco wyniki nawet czekalem na nie na ircu, ale bez odzewu...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115747 by olesio
@ulg81: to ja o tym mówiłem chłopakom jak tylko napisałeś na ircu, ale później Foka stwierdził że jednak nie mamy dostępu do admin menu, więc zrozumiałem że coś sie jednak zmieniło w uprawnieniach. I mówł to po informacji od Ciebie. Nic, następnym razem się wpisze, korzystając z kogoś zdalnej pomocy online.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115748 by ulg81
Jakbym nie miał admin menu to bym nie mogl tego jamboree stworzyc ;) ale nie wazne, dobrze ze juz wszystko jest aktualne, srn rozliczone, a Wy sie dobrze bawiliscie, to najwazniejsze.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115759 by Ibenolos
Fajno... ;D
Dżemik a ile tokowoż pkt zyskałem na PC I AMIGA??
...trzeba się rozstawić na kolejnym turnieju i w końcu rozkruszyć beton Sensiblowych ogórów okupujących podia kolejnych turnieji... 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115760 by dzem
Na obu maszynach powyżej 100, szczegóły w zakładce stats w wynikach turnieju;)

Przy okazji: jeszcze raz thx za wykazanie się cierpliwością w końcówce turnieju i za podwózkę. Podróż Twoim dyliżansem oszczedzila mi 9h w niedziele;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115762 by xflea
hmm, chyba coś jest nie tak z zapisem na ss.de

cały czas mi pokazuje, że mam niezamknięte mecze z PC z grupy z turnieju...

EDIT: już widzę - zostały dodane po dwa mecze w grupie w turnieju, a graliśmy po jednym

teraz ten drugi mecz już zostanie do końca świata? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.255 seconds
Powered by Kunena Forum