Re: Sensi Days Berlin 2013

More
11 years 3 weeks ago #117684 by bobbiebobras
Panowie mistrzostwa zblizaja sie malymi krokami ;) mozna by juz cos zaczac myslec jaka bedzie polska ekipa w tym roku :) Lobo leci od siebie jak zawsze :) Xflea leci z krakowa samolotem ;) a Dior od siebie bedzie mial najwygodniej i najszybciej dotrzec do DE :) Ja i Dzem planujemy jechac autem tak wiec mile widziane 2 moze 3 osoby do auta :) Nie wiem jak tam Blazej sie zapatruje bo z Nim jeszcze nie gadalem :)

Poki co widze male zainteresowanie w odniesieniu do poprzednich lat ale chyba jest tendencja spadkowa w swosie :( choc Sensi Days powinny mobilizowac osobno :)

Jakby ktos sie zastanawial bral pod uwage itd to wpisywac pomozemy rozwiaz watpliwosci hehe ;)

Mam nadzieje ze z 10 osob z Polski pojedzie :)

Pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117719 by Blazej_Bdg
cześć Bobbie, ja będę jechał pociągiem bo mam fajne połączenie z Berlinem.

2 sprawa: ile osób po/przed turniejem chce sobie zrobić parodniowe wakacje? Ja myślę na 3-4 dniach dodatkowych

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117720 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
ja myślę nad wyjazdem plus wakacje, ale znając mnie to na planach się skończy, chociaż kto wie...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117721 by bobbiebobras
hmm w berlinie ?:) dla mnie to nie miesjce na wakacje :) jade na sam turniej a wakacje spedzam gdzie indziej ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117724 by dior
Replied by dior on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Jak wspomniał wyżej Bobbie, ja będę jechał z Wawy. Wciąż rozważam możliwość kupienia biletów lotniczych, ale ta cena... Autobusem można za grosze, tylko niestety 9h męki...
Być może będę wcześniej w Berlinie, tak się złożyło, że razem ze swoją ukochaną mamy namiar na wolne mieszkanie jej znajomej. Jeśli uda się dogadać szczegóły, to bardzo możliwe, że tam posiedzę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117730 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Bobbie zależy kto co ma na myśli mówiąc o wakacjach, są różne formy spędzania wolnego czasu. Jeśli ktoś ma na myśli leżenie na plaży morskiej i opalanie to rzeczywiście o to w Berlinie ciężko, ale ja jestem z tych co lubią pozwiedzać miasta i okolice więc na pewno coś bym dla siebie na kilka dni znalazł - pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117731 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Bobbie, żeby była jasność, tak jak mówiłem przez tel. ja ciągle rozważam lot. Na razie jest nas dwóch i dla mnie koszt jazdy samochodem jest dokładnie taki sam jak lot (licząc z dojazdem do krk).

Dla zainteresowanych jazdą ze mną i Bobbiem: koszt jazdy z okolic Katowic to 160zł przy 3 osobach, 130zł przy 4 osobach i 110 przy 5 osobach (w ostatnim wariancie grozi nam stopka na granicy za hurtowy przemyt ogórków, więc cena może wzrosnąć)

Żeby nie trzymać Bobbiego w niepewności to myślę, że czekam na chętnych tylko do Świąt i rezerwuję lot.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 3 weeks ago #117737 by bobbiebobras
No wlasnie wiec sytuacja tak wyglada :) Dzemik ile za ten lot bo jak nikt sie nie zglosi to pewnie tezs bede lecial z krk :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 weeks ago #117892 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Bobbie, Dżem, Sanek -- potwierdzony skład jadący z Rzeszowa A4 do Berlina,
Start: piątek raano.
Powrót: poniedziałek rano - godzina dopasowana do Sanka, który ma najdalej.

Dla chętnych: 1 miejsce na pewno jest wolne, a kolejne będzie zależało od ilości sprzętu jaki będziemy ze sobą ciągneli i rozmiaru samochodu jakim ostatecznie pojedziemy;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 2 weeks ago #117893 by dior
Replied by dior on topic Re: Sensi Days Berlin 2013
Świetna wiadomość! ;D Będzie ekipa!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.192 seconds
Powered by Kunena Forum