Spotkanie kameralne - 18-19 Kwietnia - KOMORÓW (10 km od Warszawy)

More
9 years 2 weeks ago #127878 by Loozak
Brazil akurat fajnie trzyma piłkę , szczególnie Bebeto.
Rób więcej L-ek lub wchodź do bramki + strzały z daleka. Bo takie strzały zwykłe po skosie to lipa.
Swos to nie loteria tylko matematyka :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127879 by Duracel1974
No właśnie w tym rzecz, że czasami mam wrażenie, że jest tu jakaś loteria. Choćby sami bramkarze, raz wpuszczają szmaty, wszystko co w stronę bramki strzelone, a następnym razem jak Spiderman odbija wszystko co po skosie (ja przeważnie trochę odkręcam te strzały), podobnie z prowadzeniem piłki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127880 by Loozak
Właśnie ze względu na tą loterię trzeba szukać akcji które dają procentowo najlepsze wyniki.
Trzeba połączyć taktyki Błażeja , Bobbiego + wchodzienie do bramki i jest git. bo takie granie dla grania jest do d....
Dobieraj zawodników do stylu gry , tutaj masz bazę danych:
swos.gazchap.com/
Szybkie podania - real
Główki - brazil
a po skosie to zauważyłem ,że italią najłatwiej (ale to moje spostrzeżenie)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127881 by Western
na działce będzie sposobność przekonać się , skrzyżować butle i sprawdzić kto jak się trzyma na boisku ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127883 by Loozak
Za chwilę będzie tu więcej postów niż w temacie sensi days :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127884 by Western
czyli jaki wniosek z tego ......
że takich akcji powinno być więcej....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127886 by Duracel1974

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago #127887 by bobbiebobras
Duracel a Ty tam organizujesz imprezy dzialkowe ze takie naglosnienie i swiatla :D? hehe dobry klimat :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
9 years 2 weeks ago #127888 by VirgoPL
Pierwsze zdjęcie mnie urzekło

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
9 years 2 weeks ago - 9 years 2 weeks ago #127889 by Duracel1974

Duracel a Ty tam organizujesz imprezy dzialkowe ze takie naglosnienie i swiatla :D? hehe dobry klimat :P


Kiedyś imprezowało się częściej... grałem w radiu internetowym, byłem administratorem na jednym z większych wówczas portali, a imprezy w moim dawnym mieszkaniu przeszły do legend na ulicy Brzeskiej w Warszawie ;) Trochę może wygląda to na przechwałki, ale takie nostalgiczne bardziej, bo faktycznie po prostu miałem trochę tych znajomych z sieci no i stalową czwórkę kumpli na dobre i złe z czego z Westernem przyjaźnię się najdłużej i do dzisiaj.

Jak się człowiek ożenił, to imprez zrobiło się jak na lekarstwo... bo i lekarstw zaczęło się więcej brać ;) Jednak stwierdziłem, że muszę mieć jakąś enklawę w której odpocząłbym raz na jakiś czas od codzienności... i teściowej :) Układ jest ok, bo żona wie gdzie imprezuje, a ja staram się poza ogród działkowy za daleko nie wypuszczać... no chyba że paliwa czasami zabraknie :)

Jak widać muzyka jest, telewizory są, Amigi są. Jest dodatkowy mały pokoik z tapczanem, mała kuchnia z kibelkiem i prysznicem. Muszę tam trochę ogarnąć przed kwietniem, bo trochę pudeł się tam nazbierało z duperelami, ale dam radę. Jakby przyjechało więcej osób, to może dałoby się coś z sąsiadem dogadać, żeby u niego kilka osób przekimać, ale zobaczymy ile osób się wyklaruje z czasem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.216 seconds
Powered by Kunena Forum