Wasz team :)

More
15 years 2 months ago #58470 by manfred
Wasz team :) was created by manfred
Jaki jest wasz ulubiony team i dlaczego nim gracie? 8) Czy dobieracie zespół pod swoją taktyke, czy raczej jest to wybór z sympatii? :) Czekam na ciekawe wypowiedzi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #58486 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Wasz team :)
Real Madryt.

Zaczynałem Arsenalem, ogólnie pamiętam, że nigdy nie lubiłem tej drużyny, ale zawsze działo się tak, że w grach komputerowych najlepiej grało mi się Arsenalem. Jednak później doszedłem do wniosku, że grając Arsenalem zmniejszam swoje szanse, w końcu parametry są dużo gorsze niż np u Realu, którym gram aktualnie. Próbowałem Brazylii i Włoch, ale wszystkie te zespoły były dla mnie za wolne w ataku. Real jest najlepszy, chociaż nie idealny ;). Taktyką od zawsze gram 3-4-3 niezależnie od druzyny.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #58494 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Wasz team :)
Real Madryt wyedytowany na SWOS Polska.

Idealnie pasuje mi pod taktyke 5-3-2. 3 praktycznie rownorzednych napastnikow (bardzo szybcy i o mocnym strzale) plus bardzo dobry ostatni obronca to jej najwieksze atuty. Czarna owca jest tu prawoskrzydlowy, zdecydowanie najslabszy punkt zespolu.

Na turniejach offline dobrze wyglada gdy SWOS Polska zajmuje wysoka lokate :).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #58495 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Wasz team :)
Real w ataku faktycznie jest najszybszy i dlatego obecnie też nim gram. Taktyka 4-4-2 albo Sweep.
A dla przyjemności czasem (tak jak przez bardzo długi czas Dior) grywam Ajaxem (taktyka Sweep) - najfajniej wychodzą strzały z dystansu :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #58512 by yesiu
Replied by yesiu on topic Re: Wasz team :)
Jeżeli szukasz drużyny i taktyki pod twoje wymagania możesz poczytać ten temat: forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=8104.0 :D. Też miałem kiedyś podobny problem. Ja gram tak jak Lobo, ponieważ podoba mi się ustawienie w ataku (taki trójkąt - dwóch napastników po bokach i jeden z tyłu). Boczni pomocnicy są trochę wolni, ale mi to nie przeszkadza bo ich nie używam ;d. Kiedyś grałem też Brazylią 442 i w sumie się też miło grało, ale jednak to nie to samo co teraz :D.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #58526 by paczek
Replied by paczek on topic Re: Wasz team :)
Kiedyś był to Real, ale jakoś mi nie podchodziła jego obrona ;)

Teraz gram Brazylią 4-4-2 ;) i to daje efekty zwłaszcza na PC ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.193 seconds
Powered by Kunena Forum