Koszulki Berlin

More
10 years 9 months ago #118986 by dior
Koszulki Berlin was created by dior
Czas leci, trzeba pomyśleć o koszulkach, żeby nie robić tego na ostatnią chwilę.
Ma ktoś głowę do projektowania?

Czy i w tym roku uhonorujemy organizatora koszulką z nr 1? To był bardzo ładny gest :)
Może zrobić jedną koszulkę pustą, zebrać w trakcie Days podpisy wszystkich uczestników? Mogłaby być to fajna pamiątka albo nagroda w Mistrzostwach Polski.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118988 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Koszulki Berlin
Koszulki muszą być koniecznie!

Dla organizatorów muszą być dwie - Bomb i ElMichaj.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118989 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Koszulki Berlin
mamy juz kilka podobnych do siebie koszulek z motywami czystko zwiazanymi z ekpia/Polish Swos Team, etc. Pixel heaven(chociaz nie bylem;P) strasznie mi odswiezyl wszystkie klimaty zwiazne z top secret, secret service itd. moze by sprobowac stworzyc po prostu fajna koszulke z motywem starych gier, powiazac ze SWOSEM i wklepac maly motyw SS10?

dla zobrazowania o co mi chodzi: przegladalem motywy w necie juz istniejacych koszulek i na pewno sprawie sobie cos takiego:D
retrogt.com/templates/_displayImage.cfm?iImageID=10812 iSizeID=2

jak troche pokombinowac to moze uda sie w podobnie kreatywny sposob ujac na koszulce swosa?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118990 by dior
Replied by dior on topic Re: Koszulki Berlin
Pomysł z jakimś motywem retro mi się podoba. do takiego projektu przydałoby się chyba jakieś hasło - w rodzaju tego na podlinkowanej przez Ciebie koszulce albo jakiś dobry alegoryczny pixcelowy motyw :)

Może coś na zasadzie we are the invaders - i grafika ze space invadors, ale jakieś odniesienie do polish swos team? Może we are the polish swos team invadors i ludziki swosa ułożone, jak statki obcych w space invadors... Nie wiem, coś w ten deseń?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118991 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Koszulki Berlin
p.playserver1.com/ProductImages/6/1/7/4/...716_700x700min_1.jpg

kosmici w ilosci i barwach flag uczestnikow turnieju?;) ewentualnie zamiast kosmitow ludki sensible ulozone w szeregi
i na dole bialo-czerwony statek enterprise. po dopracowaniu moze byc fajny efekt;) dla mnie ciekawy kierunek

EDIT:
kolejna opcja podpisu We come in peace ... oczywiscie widac strzaly;P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118992 by dior
Replied by dior on topic Re: Koszulki Berlin
Dżem, dokładnie to miałem na myśli, ta druga opcja. I raczej myslałem o ludzikach. Zerknij na załącznik, zrobiłem na szybko i w paincie, ale chodzi mi tylko o koncepcję, myslę, że miałoby to sens :)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118993 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Koszulki Berlin
;) na pewno trzeba kombinować dalej - 10 edycja to musi być idealna koszulka;)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #118994 by dior
Replied by dior on topic Re: Koszulki Berlin
Oczywiście kolorystyka będzie inna, wszystko bardziej dopracowane, jakieś logo turnieju mogłoby się pojawić, ale sama koncepcja wydaje się całkiem fajna.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119043 by xflea
Replied by xflea on topic Re: Koszulki Berlin
super pomysł ze SWOS Invaders. jestem za.

wydaje mi się, że za tym statkiem na dole powinna być jeszcze branka :)

aha - i na pewno dwie koszulki - ElMichaJ i Bomb... to jest jeden team organizacyjno-wyjazdowy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
10 years 9 months ago #119117 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Koszulki Berlin
Duzo widze ostatnio koszulek retro z 82. Mysle ze dobrze by sie wkomponowalo w ten projekt. sote.redboxsoccer.h2.pl/adidas-koszulka-polska-retro-82.html . Napis z tylu i numer w tej czcionce wygladalyby kozacko, orzelkowi przydaloby sie dodac korone.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.216 seconds
Powered by Kunena Forum