Hledá se člověk který si vezme na starosit CZ ligu

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #27572 by AdfBoy
Od 1.10 se vzdávám role Admina CZ lig.
Prosím o návrhy komu tento post na SS.de předat.

Jelikož větÅ¡ina českých hráčů nedodržuje pravidla ligy a tím pádem liga ztrácí smysl od říjnové sezóny ukončuji své působení v CZ soutěžích.Bohužel zájem českých hráčů je více než vlažný a se zájmem hrát swos to moc nekoresponduje.Výsledky ligy pokud nejsou odehrány vÅ¡echny zápasy jsou zavádějící a k ničemu.Podívejte se na polskou ligu.Mají už odehráno skoro kompletní ligu a přitom je 21.9....... Proto doufám,že mi dovolí znovu začít hrát v jejich soutěžích a swos mě začne znovu bavit.


Prozatím se přihlásil Finaipepe a pokud se neobjeví další protikandidát od 1.10 přejdou veÅ¡keré pravomoci na něj.

Swosu zdar

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27573 by finaipepe
Já se hlásím dobrovolně.
8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27608 by AdfBoy
btw finai mam takovýho tucha že ty už ty admin práva máš :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27660 by Red1985
Tak já to teda beru šéfe:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27671 by Marty
Chtěl bych přidat svůj nazor:) Å koda že Tě to už neba adf,ale podle mě by možná stačilo zavest oficiální hrací čas v rozmezí tak 2-3 hodin. např 19-22hod. Adf má pravdu a taky si myslim, že morálka naÅ¡ich hráčů je Å¡patná. Proto ten hrací čas, myslim že by se hráči naÅ¡li komu by to vyhovovalo. A možná by si i naÅ¡i stávající prvoligisti ČAS PROSTĚ NAÅ LI (narážím tím na brňáky). Nemam rád vymluvy typu nemam čas, jasně že někdy prostě čas není, ale pořád se vymlouvat je podle mě podezřelý. Rozhodně to stojí za zvážení. NaÅ¡e liga je kvalitní a napínavá, nemáme akorat tolik zkuÅ¡enosti s on-line hraním jako např poláci. :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago #27673 by GEO
Předchozí nazory potří mě:) nevÅ¡imnul jsem si, že je Marty zalogovanej ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #27681 by Red1985
Jo podle mě by si to mohli individuálně rozhodovat s kým kdy hrát ale třeba v neděli kolem 20. by měli bejt vÅ¡ichni na irc aby se aspoň když ne odehrály tak domluvily zápasy. Kdo by bez omluvy ve 20 nepřiÅ¡el tak by měl pohovor se správcem ligy. Jinak Polsko je obrovskou vyjímkou mezi vÅ¡emi ligami a tak není třeba z toho dělat něco co není, regulérnost soutěže nemizí s tím že někdo neodehraje, to je jeho chyba. Z tohodle pohledu jsem viděl těch stopro odehraných zápasů v první sezoně a jeÅ¡tě v září jako nereálných. Brna jsou problém, ale až budou postupně ve třetí lize tak je to třeba nakopne. Je podle mě nesmyslné po necelé sezoně v září z toho dělat nějaké závěry. Kdyby se vždycky novej systém zahodil po sezoně tak se nikam nedostanem.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28097 by AdfBoy
nějak nám tu ta debata usnula :(
přihlásili se Red a Finaipepe.
prosím o jejich vyjádření a nástin dalšího fungování.
jinak je nás tu 30 a do fora píšou tak 3-4 lidi....co na to říct :-\

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28104 by finaipepe
Ligu rád přeberu po tobě ADF ::)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 years 6 months ago #28141 by Red1985
Já to nechám na Finaipepovi

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum