Re: Sensible dani 2009

More
15 years 2 months ago #59063 by Yossarian
Sensible dani 2009 was created by Yossarian
Oficijalni topik:
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=11241.0

Ovim topikom bih hteo da vidim kakva je situacija sa ex-yu zajednicom.

Da li neko planira da ide (vidim da su se Lik i Coolio Jack prijavili)?
Prevoz, troškovi, volja pre svega :) i te stvari me zanimaju...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59086 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Sensible dani 2009
Ja idem najvjerojatnije

ViÅ¡e informacija o putu dat ću kad ga isplaniram

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59274 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Sensible dani 2009
Za sada su aktualne 2 opcije:

Put avionom (povratna karta): Rijeka (Krk) - Köln 171 euro + 75 participacija (i kasnije mozda vlak neznam troškove ili piksi koji živi u blizini) uza sve dodatne prijevoze put traje oko 6 sati

Put vlakom (povratna karta): Rijeka - Fulda (samo jedno presjedanje) 170 eura +75 participacija (ukupna vožnja traje cca 13 sati)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60297 by m.c.t.
Replied by m.c.t. on topic Re: Sensible dani 2009
Ja cu ici sigurno. Od danas pocinjem sa trazenjem najboljeg prevoza do Nemacke. Cim nesto saznam napisacu ovde. ;) Bilo bi super kad bi BGD ekipa mogla bar u nekom sastavu da krene. Ja cu informisati pazovcane.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60372 by atheista
Replied by atheista on topic Re: Sensible dani 2009
Ja sam pricao sa Coolijom i LIK-om na kanalu i generalno sam zainteresovan. Moguce je da cu promeniti posao u medjuvremenu i time biti sprecen da uzmem odmor u to vreme, no verujem da ce se prica razjasniti za par dana.

Emsa, kad nadjes nesto, javi. Ja sam gledao do Kelna i nazad Germanwingsom pre par dana. Bila je cena 100e tamo i 50e povratak. Problem je samo prevoz od Kelna jer mi se voz cini kao prilicno skupa investicija.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #60498 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Sensible dani 2009
Update:

Ja i jack idemo avionom, pase nam vrijeme dolaska i odlaska na liniji Rijeka - Keln.

Kako cemo iz Kelna do Fulde jos cemo vidjet, postoji vise opcija u igri.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60894 by m.c.t.
Replied by m.c.t. on topic Re: Sensible dani 2009
Ok, trebali bi da napravimo spisak ko bi hteo da ide. Postoje varijente da se iznajme mini - autobusi, kombi prevoznik (ako nas ima jos manje). Da li neko zna koja je kilometraza od Beograda do Fulde? Postoje oni route programi koji to izracunavaju.


Ovo je prvi na kojeg sam naleteo na netu:
CENOVNIK USLUGA KOMBI PREVOZA
AUTO DAN od 7h do 22h za kilometrazu do 250 km 110 EUR
½ AUTO DANA 3h u toku dana za kilometrazu do 120 km 55 EUR

AERODROMSKI TRANSFER u jednom pravcu 30 EUR

PREVOZ ZA DUZE RELACIJE po kilometru 0,35 EUR

DOPLATE:
Putarine, zavise od rute
Nocenje za vozaca placa narucilac
Cekanje na destinaciji po danu 35 EUR


Ne znam da li je to preskupo kad se preracuna? .... ustvari... sad sam se setio da je Marin sa prijateljima putovao 2008 km od Bugarske do Pirmasensea... tako da nam se ne isplati... ali valja pogledati sve te prevoznike (mada nam prvo treba tacan broj putnika - koji bi podelili troskove prevoza)...

Idem da jos malo pogledam pa se javljam kasnije...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #60928 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Sensible dani 2009
Evo kilometraže:
http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartAddress= strDestAddress= strStartMerged=beograd strDestMerged=fulda strStartCityCountry=EUR strDestCityCountry=EUR empriseW=600 empriseH=310 intItineraryType=4 caravaneHidden=false vh=CAR distance=km strVehicle=0 devise=1.0|EUR carbCost=1.3 isAvoidFrontiers=false isFavoriseAutoroute=false isAvoidPeage=false isAvoidVignette=false isAvoidLNR=false autoConso=6.8 villeConso=6 routeConso=5.6 dtmDeparture=01/03/2009 indemnite=0

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #60930 by m.c.t.
Replied by m.c.t. on topic Re: Sensible dani 2009
Ako je kilometraza dugacka kao i link onda nam se ne pise dobro. Salim se, odlican link... Dakle ima 1269 km x 0.35 = 444 evra, i kad bi islo nas 4oro, svako bi platio 111 evra + povratak 111 evra... 222 evra...

... avion je jeftiniji...

nastavljam da trazim raznorazne alternative :)


ps.
mada...kad bi islo nas 8oro, onda bi platili povratnu kartu 111 evra ... a kad bi islo nas 50 svako bi platio po 5 evra... hm...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61098 by atheista
Replied by atheista on topic Re: Sensible dani 2009
Losa ti racunica Emsa. :) Kad ide 50, iznajmljuje se bus, a to je drasticno skuplje. Vodio sam sa dva drugara dva puta ture do Francuske i nazad, kao i jednu do Zeneve i nazad uz usputna stajanja. Koliko se secam, prevoz je ispadao oko 90-100e po coveku, ali bez vize, putnog osiguranja koje je obavezno itd. :)

Cini mi se da je kombi prevoz preskup i neisplativ tako da ostaje varijanta aviona.

BTW, ja jos uvek ne znam da li cu ici. Sve su manje sanse s obzirom na ekonomsku stranu celog putovanja. Trosak od preko 300e za 4 dana u inostranstvu je prevelik za moj budzet.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum