Nemzeti Bajnokság, Magyar Kupa és minden egyéb 2011. június

More
More
12 years 9 months ago #102049 by dimetrodon
Flegby nem tudta vállalni a nemzetközi szereplést (tök jó, hogy legalább NB1-re jött/jön!)

Így mind az 5-en indulunk! Durva egy hónap :)

Bromberggel az ISSF-ben igyekszünk pontot csípni, a három bajnok pedig a BL-ben vitézkedik! (Köszi srácok, hogy szereztetek nekem helyet! :)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102050 by bromberg
Remélem, hogy idén könnyebb sorsolásunk lesz az issf-ben. :-)

A májusi asl2 is brutál volt, most júniusban még durvább lesz, ahogy néztem a résztvevőket. Most abszolút nem tudom megjósolni, hogyan végzek (áprilisban a feljutásban biztos voltam, májusban pedig a kiesésben), benne van a feljutás és a kiesés is, a legvalószínűbb persze a középmezőny.

Az élő magyar bajnokság időpontjára vannak már tervek? A várnai vb-re kellene pólót készítenünk, összeköthetnénk az idei magyar bajnokságra készülő pólókkal (ha van rá igény a többiek részéről).

The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102054 by dimetrodon
Tényleg erősebb lett, mert én kiestem ;) Brutál volt, jellemző, hogy kik nem tudtak feljutni! Azért maradj bent, de még az sem lesz triviális!
The topic has been locked.
  • szesezsek
  • szesezsek's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 years 9 months ago #102087 by szesezsek
Kupa döntő Szeszesek - Hawkz 2-0
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102120 by dimetrodon
Szesz!

Rákérdeztem az esetedre, amikor határidőn túl játszottak. Rock Roll válaszolt a szerevzők nevében, kb. a következőt:
- Először is megköszönte, hogy te lenyomtad a rosszkörülmények ellenére is.
- Majd elnézést kért, mondván, hogy ez a szervezők hibája. Sajnos ő most nem ért rá zérni az adott kört (tudom, hogy beteg volt a lánya) és a többiekkel nem sikerült leegyeztetni, hogy csinálják.
- Úgy vette, hogy ez az eset most egy jó figyelemzetetés volt számukra.

Valamint javasolta, hogy ha valaki technikai okból nem tud játszani, az postoljon a topikon, mert akkor nincs bütetés, és akár kaphat plusz napot is.
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102121 by dimetrodon
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102126 by Hawkz
Sziasztok! :)

Javaslataim a június ligakupa időpontjára:
június 18. (szombat), június 24. (péntek), június 25. (szombat)
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102164 by Abelxavier
Hali. Beteg vagyok, hétvégén leszek.
A kupa 18-ai kivétellel jó lesz nekem egyelőre úgy néz ki.
Ãœdv!
The topic has been locked.
More
12 years 9 months ago #102176 by FLegby
sziasztok, ebben a hónapban is kampány szerűen nyomnám a meccseimet, remélem sikerül!

asszem az egyik jó időpont a ligakupa estéje lesz, akkor mindenki itt van (azon viszont én nem indulok most sem)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.245 seconds
Powered by Kunena Forum