Re: Élő bajnokság 2012

More
12 years 2 months ago - 12 years 1 month ago #109874 by dinnye
Élő bajnokság 2012 was created by dinnye
Sziasztok!

Szeretném egy nagyon hosszú levélben taglalni az idei Élő Bajnokságra vonatkozó információkat, higgyétek el, nem korai. Három lehetőséget vázolok, csak az reagáljon, akinek volt ideje az egészet elolvasni.
Több tényező alapján azt szorgalmazom, hogy a szokásoktól eltérőn tavasszal, egész konkrétan április 13-15-én (péntek-vasárnap) rendezzük meg a várva várt eseményt, ahol feltétel, nem lehetünk kevesebben, mint tavaly! Az időzítés fő oka, hogy nem szeretném FLegbyt elszakítani ősszel a kismamától, gyermektől, de egyéb okok is közrejátszanak, például, hogy nekem a bővebb értelemben vett nyári időszak munka okokból kiesik, így a pihenésem őszre tervezem.
Ne feledjétek a lenti sorokat olvasva, hogy a cél egyben az is, hogy előkészítjük a Hungarian Open (HO) szervezését. Ennek időpontjában most nem vagyok biztos, leginkább továbbra is a novembert támogatom, meglátjuk, de mindenesetre azért picit így is nézzük a kínálatot.
Szintén fontos a döntés szempontjából, hogy most már nincs mese, muszáj két éjszakával számolni, e nélkül nem lesz idő az Amigára és PC-re, de e mellett a környezet, a várható hangulat sem elhanyagolható.
Mindhárom esetben személyes kapcsolataimat dobnám be (nagyon szívesen) azért, hogy méltó körülmények között lehessünk.

1. Székesfehérvár, Hotel Jancsár
Jól ismert classic helyszín, amely ideális szállás/lebonyolítás szempontjából, már-már a külföldi SWOS-fejek is ismerik névről.
Előnyök: Mindenki által ismert, pontosan tudjuk, mit kapunk. Szuper a különterem, kényelmesek a szobák, a pesti versenyzőknek a földrajzi elhelyezkedés is ideális, abszolút alkalmas a HO megszervezésére.
Hátrányok: Legutóbb 6500 Ft/éj volt a szállásdíj reggelivel, adóval, ennél csak drágább lehet idén az ÁFA, meg egyebek miatt és ez már az enyhén kedvezményes ár, két éjszakával tervezve. Kicsit már unalmas azok számára, akik három bajnokságot letoltak itt.

2. Sárrod, Park Panzió
Egy ismerősöm saját üzemeltetésű panziója, ahol zöld környezetben lehetnénk jó körülmények között
Előnyök: Családias, bensőséges hangulatban a Fertő-tó partján. Egészen kedves 2500 Ft/ fő/éjt mondott az ismerősöm azzal, hogy ez a reggelit tartalmazza „de azt majd én csinálom nektek, nem lesz rá panasz”. Kapcsolatban áll a helyi önkormányzattal, megkaphatjuk a helyi közösségi termet is (ez főleg a HO-re lenne érdekes), ha akarjuk, de a panzióban is játszhatunk. Ha vonattal jövünk Fertőszentmiklósra (IC-vel lehet), akkor kijönnek elénk. Ha kérjük, a helyi étteremből rendelhetünk normális áron vacsorát, a környékbeli kocsmák meglehetősen olcsóak. Ideális helyszín a HO számára, ha elsősorban cseh, német érdeklődés lenne.
Hátrányok: Baromira messze van a hely, még Budapesttől is, majdnem olyan messze, mint Sopron. Vasárnap 13 órakor el kellene ahhoz indulni haza, hogy a pesttől messzebb élők még kényelmesen hazaérjenek. Nem ismerjük, most próbálnánk ki először.

3. Nádudvar, Kisvárosi Panzió
Egy jelenleg éppen nem üzemelő panzió a Hortobágy közelében, amelyet számunkra megnyitnak, ha kérjük.
Előnyök: Az engedélyeik meg vannak mindenre, tehát, ha kérjük egyik este ezt, másik este amazt megfőzik (jellemzően pörkölt, töltött káposzta stb). A püspökladányi vasút vonal, meg a 4-es út 10 km-re van, a délről érkezőknek könnyen elérhető. A magunk urai lehetnénk teljes mértékben.
Hátrányok: A pestieknek egy kicsit távoli helyszín (190 km). Nincs folyamatos takarítás, meg ilyenek, persze rend lenne, amikor jövünk, de a végén rendet is kell hagyni, ki kell takarítani. Nem beszéltem még árról, de azért valamit mindenképpen kellene fizetni az ételekért, befűtésért, szállásért, legyen 3000 Ft/éj/fő. Miután ismerősről van szó, lehet, hogy kicsit nehezebb lenne az egyeztetés néha, meg lennének egyéni kezdeményezések: „Igyatok mán egy jó pálinkát!” stb.

Várom a szavazatokat (Dimet, ha tudsz, csinálj szavazó felületet). Döntsünk még januárban, ha lehet…

Ãœdv mindenkinek!
Dinnye

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109878 by dimetrodon
A nádudvari megoldásnál szempont még, hogy az a HO-ra nem alkalmas. (Így az a Jancsárban lehetne.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago - 12 years 2 months ago #109880 by dimetrodon
Csináltam egy jó bonyolult szavazást, de így minden vélemény szerepelhet. Próbáljatok péntekig szavazni, mert nem tudom mi lesz az átállás után a fórummal. (Biztos lesz azért valahogy.)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109901 by dinnye
Köszi

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109903 by bromberg
Sziasztok!

Dinnye, köszi az infókat! Nagyon jó, hogy remélhetőleg 3 hónapon belül megint együtt tölthetünk egy sensis hétvégét, már nagyon várom.

brom

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109929 by dinnye
Davkas írta: Nekem mindhárom megoldás tetszik, mondhatnám az én szavazatom, a mindegy.
Nádudvarnál kihagytad a strandot!:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109930 by dinnye
Az május elsején nyit és rohadt jó, ha ez lenne a befutó, átteszük arra a hétvégére (amúgy is 4 napos).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #109963 by dinnye
Asszem ekezeteknek a dieu!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago #110284 by Abelxavier
Halihó!

Remélem jó helyre írok. Legfontosabb személlyel egyeztettem, elvileg ok ápr. 13-15-ig.
Én reggel mennék 6:30-9:50 Pesten vagyok. Szerintem a 11:00-es kezdés jó lenne megint,
elég hamar végeztünk :)
Minden mást meg majd írtok, ha lefixáltátok.
Kellemes tavaszt mindenkinek! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 1 month ago - 12 years 1 week ago #110288 by dimetrodon
IV. MSSSz Élő bajnokság
2012. április 13-15.
Székesfehérvár

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.206 seconds
Powered by Kunena Forum