Finanse Polskiej Społeczności Senible Soccer.

More
14 years 9 months ago - 14 years 2 months ago #69312 by Foka
Więc tak. Ostatnią zbiórkę pieniędzy zrobiliśmy przed turniejem we Wrocławiu. Udało się zebrać sporo pieniędzy, które zostały przeznaczone na sprzęt i nagrody (puchary). Dodatkowo zakupiliśmy pizze na turnieju i po samym turnieju okazało się, że jesteśmy na minusie. Wtedy jednak kasę wpłacił Cracovia (to co uzbieraliśmy na pokrycie noclegu, który opłacił mu Rui, a którego On nie wykorzystał) i Boruc. Dodatkowo z 6 padów od Diora dostałem 120 zł. W ten sposób na koncie zrobiło się + 90 zł. Z tego zakupiłem dyskietki do Amigi (20 zł) i etykiety na dyskietki (15 zł - sztuk 120). Zostało więc 55 zł.

Przygotowujemy się do turnieju we Wrocławiu, który będzie jeszcze w tym roku w pierwszej połowie Października (prawdopodobnie 10.10 - dokładna data będzie na początku lipca). Oczywiście, jak wiadomo nie ma, co liczyć, że miasto Wrocław zaangażuje się finansowo w turniej, tak jak to ma miejsce w przypadku Lubina, gdzie wsparcie finansowe jest pokaźne. Więc na nagrody musimy zebrać ze składek itd. Jednak nie chodzi tylko o nagrody. Podstawą jest inwestycja w sprzęt i to na turnieje zarówno Wrocławskie i Lubińskie. Tajemnicą przecież nie jest, że jedziemy na tym samym. Podobnie będzie, jak ktoś zorganizuje turniej w swoim mieście (Ibe w Krk korzystał z PCetów Romanqa). Obliczyliśmy z Romanqiem i Lobo, że potrzeba nam jeszcze koło 2400 zł by był full service.

- 500 zł karty do PC tak by można było na każdym z 8 kompów grać na dwóch joyach czy padach
- 700 zł 3 amigi 1200
1200 zł - 20 przejściówek do PC (przejściówki będą na stałe przyczepione do kompów - wtedy podchodzi wrzucasz pada i grasz (4 przejściówki będą w rezerwie

Te zakupy to nie są nasze fanaberie. Chodzi o to by nikt potem nie płakał, ze długo trwa, że nie można grać na joyu. Składając się na przejściówkę, tak na prawdę kupujesz ją dla siebie....

Dodatkowo trzeba doliczyć koszt serwera, na którym gramy teraz online bo chyba nie chodzi o to by Cinek utrzymywał to z własnej kieszeni.

Nie chce tu jakiś mów motywacyjnych strzelać, ale pamiętajcie grać każdy chce online czy offline, każdy ma wymagania, ale żeby wymagać trzeba coś dać od siebie.
Wkrótce założymy Stowarzyszenie, wiele rozwiążą składki, które trzeba będzie płacić systematycznie. Dodatkowo na dniach ruszymy z cyklem turniejów z nagrodami, ale z wpisowym (10 zł).

Wpłacać pieniądze można cały czas. Każda wpłata zostanie udokumentowana. Z wpłacających na turnieju we Wrocku wylosujemy jedną osobę, która dostanie specjalną koszulkę Sensible Soccer Polska (minimalna wpłata 10 zł).

Numer konta

75 1090 2486 0000 0001 0947 7743

Szymon Mikołajczak
Semaforowa 35/4
Wrocław 52-115

Tytuł : Sensible Offline

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago - 14 years 9 months ago #69858 by Foka
55 zł - poprzednie zbiórki
30 zł - Olesio (poszło na serwer w czerwcu)
30 zł - Cinek (poszło na serwer w maju)
20 zł - Dior
20 zł - Dżem
20 zł - Darecki
15 zł - Yesiu

Stan konta - 110 zł

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago - 14 years 8 months ago #70096 by Foka
WPŁATY

112 zł - Bobbie
57 zł - Marcinos
55 zł - poprzednie zbiórki
50 zł - Szyms
30 zł - Lobo
30 zł - Olesio (poszło na serwer w czerwcu)
30 zł - Cinek (poszło na serwer w maju)
30 zł - Dior
20 zł - Dżem
20 zł - Darecki
15 zł - Yesiu
10 zł - Grobel
10 zł - Filip

KOSZTA :

28,50 - opłata serwera na lipiec
225 - Amiga wraz z wysyłką, wędruje do Bobbiego, bo opłacił połowę kosztów (czyli podobnie jak Dżem, trzyma Amigę w domu, ale musi ją dostarczyć na offy we Wrocławiu i Lubinie)

Stan konta

135 zł

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70609 by Foka
W Fuldzie za 562 zł kupujemy 10 przejściówek do PC (tak by każdy mógł podłączyć bez problemu swój Amigowy Joystick, pad, keypad. Aktualnie mamy 455 zł.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71437 by dior
Wyszło ode mnie 10zł. Pozdr!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71438 by Filippousis
Ode mnie również!
Pozdro!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71452 by Foka
Szyms 30 zł na serwer sierpień

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71453 by dior
Właśnie z tej okazji pytanie, czy składka jest także źródłem pieniędzy dla finansowanie serwera, czy na serwer deklarujemy jakieś osobne wpłaty?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71465 by Foka
Składka. Wszystkie pieniądze idą na cele sssp. Tyle, że Szyms po prostu wpłacił całość i zastrzegł, że opłaca serwer za sierpień, to zaznaczyłem :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71466 by SzymS
Heheh Foka ja nic nie zaznaczałem:P Olesio szukał ludzi żeby oddali mu kase za kolejny opłacony serwer - dlatego tak wyszlo:) a mnie interesuje co ze skladkami. Funkcjonuje to 10zł na msc? Kto s wplaca?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.242 seconds
Powered by Kunena Forum