Jezeli po uruchomieniu kaillery masz błąd

More
16 years 7 months ago - 16 years 7 months ago #27779 by olesio
Witam.
Ponieważ serwer kaillera.com padł, a klient amigowej Kaillery jest nie do końca dobrze napisany,
bo łączy się automatycznie po starcie s kaillera.com/raw_server_list2.php?wg=1 version=0.9
i ponieważ nie może się połącyć kaillera sie wywala. Pomóc może nam plik który umieściłem na:
skorski.net/~oles/swos/kailleraclient.dll - należy sciągnąc ten plik i i zastapic nim oryginał
)wcześniej można wykonać kopie zapasową oryginalnego pliku kailleraclient.dll - adres serweera z
kaillera.com został zastapiony k@ilerra.com PS: jeżeli plik jest aktualnie używany należy zamknąc
proces winuaexp-kaillera.exe przy użyciu Process Explorer (klawisz Del) albo zrestartować system.

EDIT: serwer kaillery wstał i klient już się nie wykoleja , ale plik zostawiam w razie ponownej awarii.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #74852 by vipdavid
nie wiem gdzie to napisać więc napiszę tu.Wycofuje się z pucharu ASL ,który ma być 25.10.09

Wczoraj grając z dzemem ,zobaczyłem żenie moge połaczyć się p2p.A z tego co wiem gracze z róznych panstw przeważnie grają ze soba p2p.Postaram się to jakoś wyregulować.Wszelkie uwagi i pomoc mile widziana na PW.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.200 seconds
Powered by Kunena Forum