Przejściówka z joya amigowego na pc (USB)

More
15 years 4 days ago #65191 by dior
Myślę, że damy radę. Tylko uporam się z kolejką oczekujących. Wszystko powoli i w bólach, ale się tworzy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 days ago #65200 by cinek

Ja wezmę ze 3 takie przejściówki ;D Mam starego poczciwego Megastara SV-135 który stoi i się kurzy (kurde .. ma z 15 lat )... a nie ma lepszego joy`a do sensibla. Naprawdę jak zrobisz taką przejściówkę to Ci pomnik postawię. Jestem ze Szczecina i jeżeli będę mógł w jakikolwiek sposób pomóc to jestem do dyspozycji...

A ktoś ty?


Fan Sensibla od prawie 20 lat... ;)

A nick na ss.de jaki masz?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • dracodokan
  • dracodokan's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 years 2 days ago #65447 by dracodokan

Ja wezmę ze 3 takie przejściówki ;D Mam starego poczciwego Megastara SV-135 który stoi i się kurzy (kurde .. ma z 15 lat )... a nie ma lepszego joy`a do sensibla. Naprawdę jak zrobisz taką przejściówkę to Ci pomnik postawię. Jestem ze Szczecina i jeżeli będę mógł w jakikolwiek sposób pomóc to jestem do dyspozycji...

A ktoś ty?


Fan Sensibla od prawie 20 lat... ;)

A nick na ss.de jaki masz?


Nie mam ... jestem nie praktykujący od wielu lat... żona ... dzieci ;) ale jak zobaczyłem stronę www.sensiblesoccer.pl i poczytałem sobie grupy to aż mi się łezka w oku zakręciła... na początku lat 90 zdarzyło mi się nawet zorganizować dwie edycje turnieju w sensibla w Świnoujściu na siedmiu amigach jednocześnie ;) były zapisy , losowania, dyplomy i nagrody... mam nawet całą kolekcję zdjęć z tego wydarzenia. Jak sobie przypomnę czasy kiedy w każdy piątek spotykaliśmy się w 6-10 osób i rżnęliśmy do białego rana to naprawdę łezka się w oku kręci... a mieliśmy wtedy średnio po 17-18 lat hehe gdyby mi ktoś wtedy powiedział że po 20 latach tak to będzie wyglądało w życiu bym nie uwierzył .... żadna fifa tyle nie przetrzyma...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 days ago #65465 by cinek


Nie mam ... jestem nie praktykujący od wielu lat... żona ... dzieci ;) ale jak zobaczyłem stronę www.sensiblesoccer.pl i poczytałem sobie grupy to aż mi się łezka w oku zakręciła... na początku lat 90 zdarzyło mi się nawet zorganizować dwie edycje turnieju w sensibla w Świnoujściu na siedmiu amigach jednocześnie ;) były zapisy , losowania, dyplomy i nagrody... mam nawet całą kolekcję zdjęć z tego wydarzenia. Jak sobie przypomnę czasy kiedy w każdy piątek spotykaliśmy się w 6-10 osób i rżnęliśmy do białego rana to naprawdę łezka się w oku kręci... a mieliśmy wtedy średnio po 17-18 lat hehe gdyby mi ktoś wtedy powiedział że po 20 latach tak to będzie wyglądało w życiu bym nie uwierzył .... żadna fifa tyle nie przetrzyma...

Co niektórzy też mają zonę, dzieci, pracę i jakoś znajdują czas na swosa :) Miło słyszeć o takich turniejach z przed kilkunastu lat :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70219 by Lord Pablo
DIOR a gdzie dla mnie przelotka ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70220 by Foka
Przejściówki kupujemy od Niemców za 600 zł 10 sztuk lub 20 za 1200 zł. Dior to nie Caritas czy Matka Polka by za grosze robił pady i przejściówki. Zwłaszcza, że pady, które sprzedawał chyba za 50 zł, Waenae sprzedaje za 150 zł. Macie różnice więc. Oczywiście nie mówię Pablo tego bezpośrednio do Ciebie. Mówię po, co zbieramy kasę i dla czego warto się dorzucić.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum