Re: TSL

More
17 years 4 months ago - 15 years 10 months ago #13902 by enbino
TSL ile düşÃ¼ncelerinizi, önerilerinizi ve eleştirilerinizi buraya yazabilirsiniz...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 years 1 month ago #15790 by scouser
Replied by scouser on topic Re: TSL
selamlar..

aranıza yeni katıldım. güzel maçlar yapacağımızı umut ediyorum.. bu arada ligin ortasından katılan arkadaşlar olmuş.. :) biz de katılabilir miyiz?

More
17 years 1 month ago #15869 by enbino
Replied by enbino on topic Re: TSL
Bir lig bir ay sürüyor yani Ocak ayı bitti diyebilirim henem hemen .Şubatta yeniden herşey sıfırlanır ve katılabilirsin.
Yalnız chat kanalına gelebilirsen öncelikle
mirc programı ile
irc.quakenet.org serverına baglanıyorsun
#sensible.tr bizim kanalımız
selamlar.... ;D ::) 8)

More
17 years 1 month ago - 17 years 1 month ago #17108 by CocaCola
Replied by CocaCola on topic Re: TSL
b FourFourTwo /b dergisinin şubat sayısında çıkan hâlâ SWOS oynandığına dair haberlerin yer alması, hatta ve hatta internet üzerinden online müsabakaların olduğunun duyurulması üzerine, ay içerisinde bir çok yeni oyuncumuz TSL2 ye dahil oldu. Bu sebeple 2.lig birazcık kalabalık gözüküyor. Bu arada b FourFourTwo /b dergisine teşekkürlerimizi iletiyoruz, 90 lı yılların bu unutulmaz oyununu haber yaptığı için.

Kurallar gereği 1 ay içerisinde 5 maçtan az maç yapan arkadaşlarımızı ligden çıkartıyorum. Herhangi bir sebepten dolayı maç yapamadıysa o arkadaşlar ve lige tekrar dahil olmak isterlerse, ay başında TSL2 ye seve seve onları eklerim.

Lig standartları esasında 10 ar kişilik olduğundan, şimdilik 3.ligden ziyade 1.ligi 9 veya 10 kişi yapmamız daha mantıklı. O nedenle bu aya mahsus TSL2 den 2 değil, 5 arkadaşımız 1.lige yükselecek. Bu sürprizi de buradan açıklıyorum. ;D Katılım daha da artarsa, büyük bir kıvanç ve mutlulukla TSL3 ü açarız. Hatta o akşam kutlama mahiyetinde bir funcup bile düzenleriz kanalda. :D

Nice yeni oyuncu katılımlarına diyorum. Büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

b Ne mutlu Türk üm diyene... /b :)

More
17 years 3 weeks ago #17356 by scouser
Replied by scouser on topic Re: TSL

abi kimler 3. ligde nereden öğrenebilirim, sadece scouser ı biliyorum :)

:D beni herkes biliyorr..

More
16 years 10 months ago #20721 by tozkop
Replied by tozkop on topic Re: TSL
slm ben yenı katıldım aranıza cok saglam bı swos manyagıyım bende katılmak ıstıorum bunun ıcın napmam gerekıo

More
16 years 10 months ago #20723 by firat12345
Replied by firat12345 on topic Re: TSL
selam tozkop irc ye gelip bizimle iletişim kurman için swos.ring23.com/stat/cgi-bin/download.pl...ana-sensible_eng.zip

dosyayı yükleyip connect dedikten sonra kullanmak istediğin adı girip tüm sensible kanallarına girebilir, çılgın atabilirsin. kullanımı oldukça kolay bir aksilik çıkacağını sanmıyorum.

oyunu için ise: swos.ring23.com/stat/cgi-bin/download.pl?file=amigaonline2.exe

members.lycos.co.uk/sensible/ bu sitede de sorularının çoğuna cevap bulacağını tahmin ediyorum.

yine de başka bir sorun olursa ben ya da başka bir sensible sevdalısı seve seve cevaplıyacağızdır. tekrar hoşgeldin. :)

More
16 years 9 months ago #20962 by AVENGER
Replied by AVENGER on topic Re: TSL
ehem öhöm lige katılmam için ne yapmam gereliyor. cocacola veya eleven ı bi türlü bulamadım irc da :(

More
16 years 9 months ago #20968 by Eleven
Replied by Eleven on topic Re: TSL

ehem öhöm lige katılmam için ne yapmam gereliyor. cocacola veya eleven ı bi türlü bulamadım irc da :(

Bi mesaj ataydin ;) Tamamdir Haziranda Lig A dasin, hayirli olsun

More
16 years 5 months ago #28251 by firat12345
Replied by firat12345 on topic Re: TSL
geçici yokluğumdan ötürü affınıza sığınıyor ve müsanizle bu ay lige torba gibi bir dönüş yapmak istiyorum.
ayrıca cumartesi geceleri online olmaya çalışacağımı beleriterek rakiplerime göz kırpmayı da ihmal etmiyorum.

sevgi ve sevgiyle kalınız efenim.

Time to create page: 0.244 seconds