Re: V Lubiński Turniej Sensible Soccer - 13 Czerwca 2009

More
14 years 11 months ago #66485 by LeMaN

@ Lobo

No to GIT!:))

@ Wodiczko

Ja z nim pogadam ;))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66488 by paczek
Dior przyjeżdżasz w czwartek i nie ma gadania że nie! :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66493 by dior
Postaram się oczywiście, tylko z tymi pijakami 3 dni, to mnie zakwalifikuje do przeszczepu wątroby. A tak poważnie, to jeszcze nie wynegocjowałem urlopu w piątek, ale powinno wkrótce się udać. Jak dostanę na piśmie, to od razu dam znać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago - 14 years 11 months ago #66495 by olesio
Ja już pisałem w temacie o noclegach, że najprawdopodobniej (jeżeli nic się nie zmieni) to pojawię się z Gomesem w piątek.
Nie wiemy tylko czy wykupować nocleg także z soboty na niedziele, bo zamierzamy przybyć na Lubin Górcznczy o 15:40,
a wracać z przesiadkami tym pociągiem, któy wyjeżdża w niedzielę o 08:29. Około wtorku - środy Gomes ma mieć więcej
pewności do tego czy jedzie (bo sam oczywiście bym nie jechał). Także trzymajcie kciuku, a na turnieju pojawią się także
może i przedstawiciele Grodu Gryfa :) A jak pisał mi romaneq na GG nie będzie problemów z odebraniem nas z dworca,
tylko nie wiadomo do której potrwa cały turniej. Btw, jak radzicie brać też lepiej nocleg z soboty na niedzielę skoro i
tak mamy zamiar wracać w niedzielę rano? A nie wiem czy na dwrocu w Lubinie są warunki do poczekania do 8:29 :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66496 by Foka
Jak macie lepsze połączenie z Wrocławia. To po turnieju mogę Was zabrać do nas na PKP.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66501 by romaneq
Wstyd przyznać ale u nas coś takiego jak dworzec nie funkcjonuje :/ Pociągi jeżdżą ale dworzec zamknięty

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66502 by olesio
Foka: dzięki, jeszcze pomyślimy - może tak zrobimy, bo połączenie z Lubina mamy takie sobie.
Pociągiem do stacji Rudna Miasto, jesteśmy tam o 9:00, a pociąg do Szczecina mamy dopiero
o 11:24, a tam pewnie też nie ma gdzie poczekać. Romaneq: ale kasa biletowa jakaś jest jak
coś żeby bilet nie kupować powrotny z góry? Może weźmiemy jednak nocleg na dwie noce, to
jeszcze zależy co mi Gomes odpisze, bo ja kasę będę mieć na pewno, byle ktoś jeszcze razem
ze mną ze Szczecina jechał, bo jak wspominałem sam nie mam za bardzo zamiaru jeździć ;/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66537 by Filippousis
Z tego co mi wiadomo kasy nie ma ....chyba w tym rewirze kupuje się bilety u konduktora - bez dodatkowych kosztów oczywiście!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66772 by Nepus
Czy na PC trzeba też grać, bo nie zapisywałem się a jestem na liście dodany?
Chciałbym tylko w turnieju na Amige grać.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66790 by paczek
Hmm nie trzeba, ale na pewno nie chcesz zagrać? :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.292 seconds
Powered by Kunena Forum