Re: Tylko dla Elit - Wrocław Offline

More
12 years 4 months ago - 12 years 4 months ago #107410 by Foka
Spontaniczny pomysł, spontaniczny turniej. Nie nastawiamy się na fajerwerki organizacyjne ... spotykamy się po pierwsze by pograć, a po drugie być może ważniejsze by znów pośmiać się w gronie starych znajomych. Wierzę, że będzie dobra zabawa. Jako, że Lobo pewnie najwcześniej dotrze na 13.00 i do 19.00 nie udałoby się w normalnych warunkach czyli systemie DIY rozegrać całego turnieju. Będziemy grali friendly po dwa razy każdy z każdym. Oczywiście, jak zwykle PC i Amiga. Zaczniemy o 11.00 więc fajnie, jak na teren Stadionu Olimpijskiego dotarli byście na 10.00.

Zapisać można się tu:

Amiga
www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_kalender_event eid=1659

PC
www.sensiblesoccer.info/index.php?site=turniere_kalender_event eid=1660

Skończyć musimy o 19.00 by spokojnie dotrzeć na Stadion Miejski, gdzie Polska zmierzy się z Włochami o 20.30 ... a jest to drugi koniec miasta.

Raz jeszcze napisze przewidywany skład turnieju:

Foka
Lobo
Paczek
Romaneq
Blazej
Gomi
Dior
Primo

To były tzw pewniaki. Teraz jeszcze osoby, które mogą się pojawić:

Xflea
Barto
Cinek
Bobbie
Nepus

Jak widzicie prawdziwa elita .... więc już się ciesze na to spotkanie.

Mówiłem na początku, że robimy turniej bez żadnych atrakcji organizacyjnych, ale tak już myślę, że skoro już będziemy grać to może warto przynajmniej skromne pucharki kupić. Może więc jakaś składka?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107415 by paczek
Wpadnę na 100 procent z kompem, który ma Romaneq przygotować. Zastanawiam sie jeszcze, czy nie przyjechać już w czwartek i zaliczyć jakiś bar :P

Zostaje do niedzieli, bo na weekend mam studia - co wiąże się z tym, że przeholować w piątek po meczu nie mogę :) Zastanawiam się jeszcze nad kilkoma hostelami, bo muszę ogarnąć coś co wyjdzie mnie w miarę ekonomicznie przy tym, że potem zostaje sam :P

Jestem jak najbardziej za jakąś składką

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107417 by Blazej_Bdg
Paczęk, też bym wpadł w czwartek i został do soboty, także może taniej wyjdzie jakiś pokój 2os

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107418 by paczek
Nie ma problemu, to bym wziął najpierw dwójkę na czwartek i piątek, a na sobotę już bym się przeniósł w jedynkę

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107420 by lobo
ide do skladki

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107430 by dior
Siemka. Wszystko wskazuje na to, że przyjadę z Primem. Planujemy ruszyć pociągiem we czwartek po pracy. We Wro bylibyśmy przed północą. Powrót w sobotę rano. Będziemy dziś szukać miejsca w jakimś hostelu - może macie jakieś namiary?
Jeśli chodzi o składkę, to spoko, ale zachowajmy rozsądek. Podoba mi się turniej w rodzaju włÃ³czychleja :P
Czy będzie potrzebna moja Amiga?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107434 by Primo
Foka daj namiary na ten hostel gdzie ostatnio był turniej.

pozdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107435 by paczek
Szukałem coś w okolicy Stadionu Olimpijskiego, jednak jest to o tyle trudne że ciężko tam coś znaleźć poza drogim hotelem Olimpia - tak więc trzeba będzie w centrum szukać i w metro rano wsiąść :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107436 by Foka
No, jak byście mieli miejsca w Olimpii to całe dwie minuty od sali :D

Mhm nawet nie pamiętam, jak to się nazywało Primo ... trzeba poszperać w temacie o MŚ we Wrocławiu i tam będzie numer. Swoją drogą świetnie, że też przybędziesz.

Proponuje małe głosowanie, co do składki:

10 zł
20 zł
30 zł
40 zł
50 zł

Ja jestem za 30 zł ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 4 months ago #107438 by gomi
Jakieś koszty za sale ponosisz? Jeśli tak, to wypadałoby to wliczyć do składki.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.270 seconds
Powered by Kunena Forum