Re: Mistrzostwa Świata - Holandia

More
12 years 2 months ago #109076 by Foka
Jest już decyzja gdzie odbędą się Mistrzostwa Świata Sensible Soccer (Sensi Days) w tym roku. Tym razem wybór padł na Holandię, a konkretnie Almelo. Data to 14, 15 lipca. Nie chce się teraz deklarować, że będę na 100 % bo wiem, jak wyszło z Bułgarią i mam nauczkę, że nigdy nic nie wiadomo. Mimo to bardzo chce tam być i wstępnie jestem zainteresowany. Z Wrocławia wyszło mi 831 km czyli coś około 8 godzin. Wyjechać trzeba będzie w piątek, a powrót w poniedziałek rano. Ktoś jest zainteresowany (wstępnie)?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109078 by paczek
ja już zaczynam odkładanie kasy, wyjazd z całkiem innej półki niż Bułgaria bo zdecydowanie bliżej i jeśli nic nagłego nie wypadnie to pojadę.

po drodze do Almelo jest Dortmund, że chciałbym wyjechać w piątek o bladym świcie, żeby tam zajechać jeszcze - powrót standardowo w poniedziałek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109081 by dior
Ja jak najbardziej. Jeśli tylko się z kaską ogarnę, to jadę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109082 by bobbiebobras
Witanko :)

Ja juz powoli sie zastanawiam nad wyjazdem z dwiema kochanymi kobietami ;) wiec pewnie pojawi sie opcja kilkudniowa :) Jak z Wroclawia jest 831 to odemnie bedzie z 1050km wiec jakies 10-11 godzin :) zdecydowanie krocej niz Varna hehe Tak wiec do uslyszenia nie bawem :)

pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109083 by Foka
Jedyne, co mnie martwi to wpisowe .... 100 euro to jednak sporo ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109085 by dior
No właśnie, wstępne oszacowanie kosztów wyjazdu nie napawa optymizmem. Jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę kurs euro aktualny...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109087 by Foka
450 zł wpisowe .... plus przynajmniej po 100 zł na paliwo ... Trzeba liczyć 700 zł za jeden weekend ... dużo! (co by nie napisać za dużo).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109088 by dior
Zgadza się, a w Holandii jeszcze tyle atrakcji :P Strasznie dużo, no ale co zrobić... Ja bardzo chcę tam pojechać. Przydałby się głÃ³wny logistyk Dżem, ciekawy jestem, czy jest jakaś alternatywna metoda transportu na miejsce (może jakieś loty, czy pociąg), ja niestety nic nie znalazłem...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109090 by bobbiebobras
No wlasnie tez kalkulowalem i masakra wychodzi :/ ile bylo wpisowe w Varnie? Bo napewno nie 100e i sadze ze wiele osob sie 3 razy zastanowi nim podejmie decyzje wlasnie na ta kosmiczne wpisowe :) Liczac z wroclawia wyjazd to jest 1700km w dwie strony cos podobnego bylo jak jechalismy do Randers chyba to zrzutka byla po 200 na paliwo albo 250 ;) koszt mniej wiecej paliwa 1000zl przy zalozeniu 5,8 za litr wiec na lebka wychodzi 200zl bo spalanie przy 5 osobach i full bagazu nie spali mniej niz 9-10. Wiec juz wychodzi 450 + 200 = 650 a gdzie reszta :) to prawie tygodniowy pobyt w Varnie :D hehe Podsumowujac...

450zl wpisowe
200-250zl paliwo
100zl prowiant na droge w ta i spowrotem
+

cos jeszcze trzeba miec :)

min 700zl wiec dla mnie ciezko i to cholernie szczegolnie jak zamierzam teraz wziasc kredyt to juz wogole :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 2 months ago #109123 by Lord Pablo
100 OJRO hahahhaahahaha zapytajcie czy da rade 300 EURO wpisowego to wszyscy przyjedziemy :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.260 seconds
Powered by Kunena Forum